زیر کشنده تیراندازی از Breonna تیلور و دیوید McAtee لویی پلیس را متحمل خواهد شد ‘بالا-به-پایین” نقد و بررسی

LOUISVILLE, Ky. — پس از شش راست شب از تظاهرات بیش از تیراندازی مرگبار یک زن آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح لویی شهردار گرگ فیشر در چهار شنبه اعلام کرد چندین طرح در مورد پلیس از جمله “بالا به پایین” نقد و بررسی.

بررسی برای انجام مستقل شرکت تمرکز خود را بر تعدادی از مناطق از جمله آموزش و تعصب-رایگان پلیس و پاسخگویی — بعد از پلیس اجرای یک حکم جستجو به ضرب گلوله کشته و Breonna تیلور 26 ساله ER تکنسین در خانه اش در مارس 13.

تیلور پسر کنت واکر گفت که او را نمی شنوند و افسران خود را اعلام و اخراج یک شات تنها قابل توجه گروهبان. جاناتان Mattingly در فمورال. افسران پاسخ ضربه تیلور حداقل هشت بار و درگذشت او در راهرو آپارتمان او.

در رابطه با لویی رئیس امنیت عمومی امی هس و موقت LMPD رئیس راب شرودر فیشر گفت: این شهرستان است که “صدور یک درخواست برای پیشنهاد جامع بالا-به-پایین نقد و بررسی” بخش.

این شرکت همچنین شناسایی موانع اجرای تغییرات برای کمک به اداره پلیس بهبود در جنبه های مختلف.

“این پیشنهاد نیاز به یک شرکت موفق به انجام گوش دادن جلسات برای اطمینان قابل توجهی در تعامل با اعضای جامعه منافع گروه های دادستان و وکلای مدافع پرسنل پلیس افرادی که احساس و که بیشتر اموال عمومی و ایمنی فعالیت” فیشر گفت.

Breonna تیلور عکسبرداری: آنچه که در مورد FBI لویی تحقیقات پلیس

او اضافه کرد که آن را ضروری است که ساکنان “احساس مالکیت در این فرایند” و بخشی از این بررسی است.

این شهر برادرانه منظور از پلیس که تا به حال ستیز رابطه با فیشر به سرعت ابراز نا امیدی با شهردار در توییتر.

“شاید @louisvillemayor باید از قرار دادن یک RFP به نقد و بررسی خود را فاسد دولت است که مراقبت در مورد هیچ کس در این شهر” رودخانه شهرستان FOP گفت: در حال حاضر حذف صدای جیر جیر. “@louisvillemayor ممکن است تظاهر به مهربان اما او اجازه می دهد خوب مردم از همه نژادها و محله به قربانی جنایتکاران.

“شب گذشته به عنوان افسران تلاش برای پاسخ به کسانی که خواستار کمک به آنها به ضرب گلوله کشته شد, دوباره و دوباره” اتحادیه پلیس نوشت: در پیگیری از دیگری در حال حاضر-حذف صدای جیر جیر. “پلیس در اینجا به راهنمایی و کمک می خواهند اما نمی تواند انجام دهد که زمانی که آنها در حال تخطئه توسط خود شهردار! بیشتر خواهد به ما اعتماد اگر آنها نبودند گفت: توسط @louisvillemayor.”

همچنین چهار شنبه, فیشر اعلام کرد پلیس اجرایی تحقیقات فروم خواهد بود به اتهام پیشرو در این شهر جستجو برای یک رئیس به جای استیو کنراد که اخراج شد دوشنبه توسط شهردار.

“آنها درک نقش و مسئولیت ها و تجارب مورد نیاز موفق اجرای قانون اجرایی” فیشر گفت.

‘بازگشت و بله برخی بیشتر: لویی پلیس در تیراندازی مرگبار دیوید McAtee تا به حال تمسخر معترضان در Facebook

این شهرستان نیز همکاری با واشنگتن بر اساس غیر انتفاعی به توزیع یک نظرسنجی برای ساکنان به طوری که آنها می تواند دولت اولویت های خود را در یک جدید رئیس پلیس وجود خواهد داشت و گوش دادن جلسات به عنوان به خوبی.

فیشر اخراج کنراد پس از آن متوجه شدند که دو افسر درگیر در تیراندازی مرگبار دیوید McAtee صاحب یک West End, کباب, کسب و کار, آیا بدن خود دوربین فعال می شود در زمان حادثه. McAtee مرگ آمد و پس از یک شب از اعتراضات پس از منع رفت و آمد وضع شده توسط شهردار.

کنراد برنامه ریزی برای بازنشستگی در پایان ماه پس از خدمت به عنوان رئیس از سال 2012.

تماس با بن توبین در [email protected] و 502-582-4181 و یا در توییتر دنبال کنید @TobinBen.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>