فلوریدا می بیند نگرانی در سنبله در coronavirus موارد بالقوه به ما پایمال بیمارستان’ پس از بازگشایی

BREVARD COUNTY, Fla. –تگزاس و آریزونا میان ایالات متحده برای اولین بار به یک جهش از ایمان ممکن است با بازگشایی اقتصاد خود را از مستند سفارشات به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus.

اما در این هفته که به دنبال جدید COVID-19 موارد به تدریج شروع به صعود در هر دو کشور. پس از بارها ورزشگاه, مو و ناخن سالن ها و دیگر اماکن منجر به اجتماعی فاصله بازگشایی موارد جدید سر به فلک کشید.

در حال حاضر هر دو کشور شاهد رشد تعداد COVID-19-مربوط به مرگ و میر به بیمارستان رسیدن به ظرفیت رسیدگی به بیماران جدید. فرمانداران از این کشورها باید معکوس قطعات خود را reopenings. پنج شنبه, تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت موظف پوشش صورت برای بسیاری از دولت — چیزی که او می خواهم مخالف زودتر.

Coronavirus تماشا کنید: آیا تظاهرات علت یک مورد سنبله? نه در نیویورک (در عین حال)

فلوریدا بازگشایی برنامه trailed دو کشورهای غربی در حدود دو هفته و مانند آنها فلوریدا دیده است خیره کننده افزایش coronavirus موارد با یک رکورد 10,109 جدید عفونت گزارش شده پنج شنبه و 11,458 در روز شنبه.

اما در حال حاضر مرگ و میر و بستری شدن اعداد به عنوان وخیم در دولت آفتاب در تگزاس و یا آریزونا.

این ممکن است تنها یک ماده از زمان هر چند کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند. و اینکه آیا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مرحله به مرحله بازگشایی شد محتاطانه به اندازه کافی برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم های پزشکی آشکار خواهد شد در هفته های آینده.

“ما بدست رسید. و در حال حاضر ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا یا نه آن مردمی که در حال آزمایش مثبت در حال عبور از آن را به کسانی خواهد شد که بیشتر مستعد ابتلا به بیماری و مرگ اما ما نمی دانیم که برای یک زن و شوهر هفته” گفت: Jay Wolfson, معاون رئیس دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده پزشکی است.

کروناویروس و اقتصاد: خواهد عفونت سنبله دولت بازگشایی rollbacks صدمه دیده بازیابی یا خار یک رکود جدید?

در میان خونتان موارد در فلوریدا DeSantis در ژوئن 26 اساسا بسته میله های ممنوعیت مصرف الکل در محل اما او نه نشانه تمایل به معکوس دوره بیشتر است. در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه DeSantis گفت: “ما در حال رفتن به عقب بسته شدن همه چیز است.”

DeSantis همچنین دارای مقاومت تماس به دستور ماسک-پوشیدن ایالت ترک این تصمیم به دولت های محلی.

فلوریدا در همان دوره به عنوان بلدیه و TX?

فلوریدا قابل ملاحظه ای متفاوت از آریزونا و تگزاس به دلیل گردشگری دولت می بیند و دیده می شود در چند هفته گذشته به این معنی به جای متمرکز نقاط مانند هوستون یا ققنوس فلوریدا ممکن است چندین فاصله در سراسر دولت است.

“ما متفاوت … مردمی نمی به طور معمول رفتن به تگزاس” Wolfson توضیح داد: “و مردم به فلوریدا به یک زمان خوب مردم را سفر از بخش های مختلف از فلوریدا به سواحل فلوریدا به لذت بردن از آن است.”

اما چه شده است همچنین در حال حاضر روشن است که موارد جدید در هر روز بیش از ماه ژوئن افزایش قابل ملاحظه ای در فلوریدا و تگزاس و آریزونا است که روند به نظر می رسد برای شروع در اواخر ماه مه.

Coronavirus زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح: اما کارشناسان می گویند که راه اصلی آن گسترش می یابد

تگزاس و آریزونا و فلوریدا همه شروع بازگشایی در اوایل ماه مه آریزونا برای اولین بار به بازگشایی میله on May 16, پس تگزاس در آوریل 22 و سپس فلوریدا در تاریخ 5 ژوئن. فلوریدا و تگزاس خود را بسته میله در ژوئن 26 و آریزونا به دنبال مجموعه در ژوئن 29. Maricopa County, صفحه اصلی, به ققنوس است تحت الشعاع شهر نیویورک به عنوان ملت بدترین کانون virus. در هوستون بیمارستان سیستم در حال رسیدن به ظرفیت برای اولین بار.

Sunbelt گسترش

آریزونا با جمعیت 7.2 میلیون — حدود یک سوم از فلوریدا — حیف و میل اوایل فرصت های حاوی ویروس است.

شبیه به DeSantis آریزونا را رژیم صهیونیستی است. mlb عنوان خطرات و در زمان غیر تهاجمی رویکرد منتقدان می گویند.

ماه بعد دولت است که در میان بدترین coronavirus نقاط.

و قربانیان در حال گرفتن جوان است. متوسط سن افرادی که از این ویروس در آریزونا کاهش یافته و نه سال از سن 78 در اواخر ماه آوریل به 69 سال در اواسط ماه ژوئن با توجه به این که دولت در بهداشت و درمان آمار.

بسیاری از نقطه به اواسط آوریل بازگشایی بارها ورزشگاه, سالن مو به علت زمان سنبله در آریزونا.

‘کودک مجسمه نیم تنه’: Coronavirus رونق کودک در واقع ممکن است یک نوزاد نیم تنه’ به عنوان کارشناسان سنبله در کنترل تولد سفارشات

توسط اواسط ماه ژوئن برخی از شهرستانها در دولت حاضر به صبر کنید برای فرماندار به قانون و تصویب خود را ماسک-حکم پوشیدن.

دوشنبه Ducey اعلام کرد که میله ورزشگاه تئاتر و پارک آب خواهد دوباره بستن و محدود کرد استخر شنا جمعیت به 10 نفر و جمعیت به 50 نفر است. کلیساها و یا تجمعات سیاسی باقی می ماند معاف.

مانند آریزونا و تگزاس شروع بازگشایی اقتصاد خود را زودتر از بسیاری از کشورهای.

در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت شروع دوباره باز دولت در مارس 1. مانند فلوریدا و تگزاس در زمان یک رویکرد مرحله به مرحله با کسب و کارهای مختلف بازگشایی در سطوح مختلف از ظرفیت مبهوت در طول ماه مه و ژوئن. میله های زندان در تگزاس بازگشایی در 22 مه به عنوان بخشی از دولت در فاز دوم است.’

در حال حاضر شهرستان هریس که شامل شهر هوستون اصلی کانون این بیماری در کشور و بیمارستان تگزاس سیستم در حال رسیدن به ICU ظرفیت برای اولین بار.

پس یادبود روز تعداد بیماران بستری با COVID-19 تا چهار برابر شده در دولت با توجه به تگزاس تریبون.

دولت بازگشایی مجدد هوستون کرونیکل اعلام کرد در سرمقاله شده است “یک فاجعه است.”

فلوریدا بيمارستان تحت فشار COVID-19

برخی از کارشناسان بهداشت و درمان ترس مشابه فاجعه برای فلوریدا.

فلوریدا بازگشایی میله در ژوئن 5, زمانی که دولت ضبط شد که کمی بیش از 1 ، 000 مورد جدید در هر روز است. ژوئن 12 دولت شروع ضبط تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از روزانه موارد جدید. ژوئن 26, زمانی که DeSantis منع مصرف الکل در میله دولت ثبت 9,580 موارد جدید.

DeSantis در ابتدا نسبت به افزایش تعداد عفونت به افزایش تست. اما در حالی که تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش در فلوریدا به طور چشمگیری افزایش یافته است, درصد از آزمون به آینده مثبت است.

دولت هدف این است که برای حفظ رای مردم آزمایش مثبت 10 درصد و یا کمتر است. اما در چند هفته گذشته که نرخ صعود به 12 درصد به 15 درصد محدوده در برخی از روز.

آینده تهمت تجمع: مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری کمپین تجمع در پورتسموث, N. H. که چند متحده گزارش پرش در coronavirus موارد

کارشناسان پزشکی می گویند مردم تجمع در اماکن محصور مانند کافه ها و فروشگاه ها به احتمال زیاد منجر به رشد تعداد موارد است.

DeSantis توجیه بازگشایی, در بخشی به دلیل COVID-19 بستری نرخ و نرخ مرگ انداختن و بیمارستان ها تا به حال کافی تخت هواکش و دیگر ظرفیت برای رسیدگی به افزایش بیماران در طول ماه مه و ژوئن.

“افزایش تعداد افراد آزمایش مثبت مشاهده شود باید در خلاء” DeSantis سخنگوی هلن آگور Ferré گفت: در ژوئن 12 ایمیل به فلوریدا امروز بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

“این می تواند معنی است که افرادی که تست مثبت برای COVID ندارد, زمینه مسائل مربوط به سلامت و/یا ما در حال گرفتن بهتر در درمان این بیماری” Ferré اضافه شده است.

اما این واقعیت تبخیر هفته گذشته زمانی که در سراسر بیمارستانهای دولتی شروع به دیدن یک مشخص شده سربازان ارتش در COVID-19 پذیرش و ICU استفاده است.

روز چهارشنبه چهار نفر از جنوب غربی فلوریدا نه حاد-مراقبت در بیمارستان گزارش دادند که هیچ موجود فشرده-مراقبت های ويژه (ICU) تخت برای بزرگسالان تا حدودی به دلیل افزایش COVID بیماران ناپل اخبار روزانه گزارش شده است.

پس از آخرین هفته از ماه ژوئن Wolfson گفت: نیز وجود دارد شده است افزایش تعداد COVID-19 بیماران نیاز به هواکش.

برای سه هفته بعد Wolfson افزود: “آنچه ما واقعا باید به نگاه با دقت نه تنها به بستری شدن در بیمارستان اما بستری شدن در بیمارستان برای COVID و پس از آن کسانی است که به ICU.”

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

از طریق بازگشایی در ماه مه و ژوئن Wolfson گفت: افزایش استفاده در بیمارستان بود و تنها با توجه به تعداد انتخابی و غیر ضروری, روش های گرفتار کردن. اما هفته گذشته برای او می گوید یک بار اضافه از COVID-19 مواردی بود که وجود دارد قبل از.

“اگر ما با تجربه همان طریق پیروی از سطح بالای جدید موارد مثبت که آریزونا و تگزاس بود و سپس ما را اجرا خطر داشتن سوپر پخش پس از ایجاد یک جامعه گسترش و مردمی که در حال رفتن به طور بالقوه پایمال بیمارستان های ما,” او گفت:.

در حال حاضر Wolfson گفت: افزایش تست است که منجر به عدم کیت در دسترس برای تست کارکنان بیمارستان. در چند روز گذشته مقامات بهداشتی دولت بسته مراکز تست در پاینلاس و Hillsborough County, Wolfson گفت: با توجه به کرنش در آزمون تامین.

فلوریدا دست انداختن هشدار

کارشناسان بهداشت عمومی دیدن چند تشابه میان آریزونا و تگزاس و فلوریدا به خصوص با رفتار افراد جوان است.

کارشناسان بهداشت تا به حال خواست مردم را به چشم پوشی از حضور در کلیسا و یا حوادث دیگر با جمعیت های بزرگ بسته بندی شده به کوچک و فضاهای محدود. اما توصیفی یادداشت در فلوریدا پزشکی بازرسان کمیسیون COVID-19 پایگاه داده را نشان می دهد برخی — و نه تنها جوانان را توجه به آن هشدارها با عواقب مرگبار.

یکی از جوانترین افراد به مرگ در فلوریدا به تاریخ 17 سال, Miami-Dade County زن درگذشت در 23 ژوئن از عوارض این ویروس. او روز قبل از روز 10 ژوئن در یک کلیسا به عملکرد 100 با کودکان دیگر و بدون ماسک به پزشکی قانونی اشاره کرد.

به پزشکی قانونیs یادداشت نشان داد عوامل خطر متعددی برای زن از جمله یک موجود نادر عصبی بیماری آسم و چاقی مرضی.

مقامات بهداشت نیز هشدار می دهند در برابر غیر ضروری مخاطره آمیز سفر اما در ژوئن 24, an 82 ساله اورنج کانتی با زوال عقل درگذشت پس از بستری در بیمارستان در 15 ژوئن با یک سرفه و تنگی نفس. او به تازگی گرفته شده “خرید تعطیلات در میامی” به پزشکی قانونی اشاره کرد و خانواده اعتراف کرد “هیچ یک عینک ماسک و یا تمرین های اجتماعی فاصله.”

DeSantis در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در تمپا flanked توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus نیروی کار به دادگاه تجدید نظر به فلوریدا به پوشیدن ماسک و جلوگیری از تجمع در محصور مطبوع در فضاهای. او گفت: “عوامل مختلف” در حال رانندگی عفونت های جدید اما نسبت داده و آن را در درجه اول به جوان و گفت که در بیمارستان های متوسط سن بیماران در حال حاضر حذف.

خیلی زود به بازگشایی فلوریدا در وهله اول ؟

در سراسر بازگشایی روند DeSantis ذکر شده ترین فلوریدا-سلامت مثبت معیارهای مانند کاهش نرخ مرگ و کافی فضای بیمارستان برای رسیدگی به افزایش است.

اما ده ها تن از شهرستانها در دولت به نظر می رسد هرگز ملاقات فلوریدا را بازگشایی معیار که دولت گذاشته قبل از فاز یک بازگشایی آغاز شد.

صحبت با خبرنگاران در ممکن است قبل از در حال حاضر سنبله در موارد USF را Wolfson گفت: معیار بودن سخت-و-سریع قوانین تا آنجا که هدایت شاخص در نهایت به معنای DeSantis تصمیم بود در بخشی مبتنی بر داده و در بخشی مبتنی بر احساس است.

“DeSantis و دیگران در حال ساخت بسیار دشوار تصمیم به سعی کنید به تعادل اقتصاد را باید با بهداشت عمومی نیاز دارد و در این مورد او ساخته شده یک “جهش ایمان” است که بازگشایی بهترین انتخاب است حتی اگر داده ها نشان داد که وجود دارد برخی از استان ها که ممکن است آماده شود,” او گفت:.

Rebekah جونز: اخراج فلوریدا دانشمند می سازد coronavirus سایت نشان دادن مراتب بیشتر موارد از دولت گزارش

آیا تا کنون بود کافی اطلاعات برای حمایت از بازگشایی شده است در قلب اتهامات که فلوریدا مقامات بهداشتی سعی در “کافه کتاب” در COVID-19 داده است.

زمانی که مقامات در نگاه اعداد شهرستان توسط county, آنها نمی مانند آنچه که آنها را دیدم با توجه به Rebekah جونز مدیر سابق دولت COVID-19 داده داشبورد که می گوید: او از کار اخراج شد به دلیل امتناع از به صورت دستی تغییر داده ها در خصوص تست مثبت نرخ خاص روستایی شهرستانهای استان است.

برخی از استان ها تا به حال نتایج مثبت بیش از 10% از تست های استاندارد دیگری جونز گفت: فلوریدا وزارت بهداشت در نظر گرفته شده در reopenings. در طول یک مارس 26 جلسه جونز گفت که او خواسته شده بود که توسط معاون وزیر بهداشت Shamarial رابرتسون به سادگی تغییر اعداد به طوری که در شهرستانهای کمتر از 10%.

رابرتسون و وزارت بهداشت را تکذیب کرده ادعا می کند. اما آنها همچنین در سمت چپ سوالات پاسخ داده نشده در مورد چگونه مثبت متریک محاسبه شده است. بیشتر چه, هیچ محققان در هر دانشگاه فلوریدا و در عین حال دسترسی به DOH این داده های خام به منظور بررسی و یا تجزیه و تحلیل دولت از اعداد. داده ها با استفاده از توافق در حال حاضر در حال مذاکره با شورای فلوریدا دانشکده پزشکی رؤسای.

کاخ سفید دستورالعمل و فلوریدا معیار هستند nonbinding. مقامات دولت می تواند آنها را نادیده گرفت در مجموع اگر آنها را انتخاب کرد.

خبرنگار بیلی Gallion و آریزونا جمهوری کمک به این گزارش. دنبال جیم Waymer در توییتر: @JWayEnviro

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de