فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در میان 2 کارکنان دولت اخراج برای ‘نفرت نژادپرستانه’ نظرات در مورد جورج فلوید معترضان

فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی و یک تالاهاسی کارمند وزارت بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری باید از کار اخراج شده برای ساخت “شنیع” نظرات در مورد جورج فلوید معترضان بخش گفت.

دو کارگران به کارگردانی “نفرت نژادپرستانه و تهدید اظهارات” نسبت به فلوریدا تظاهرکنندگان خواستار بهتر پلیس به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات در پی فلوید مرگ در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس.

آستین نهفته تنش ها دامن زده توسط پلیس تاکتیک نسبت به مردان سیاه فوران بیش از آخر هفته با راهپیمایی و تظاهرات توسط یک گروه متنوع از معترضان بسیاری در سنین نوجوانی و 20s که مسدود شده جاده در فلوریدا شهرستانها و جاهای دیگر در کشور است.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

در رسمی جیر DHSMV گفت: آن را در بر داشت سخنان سپاهی دانیل مالدونادو و ویلیام هندرسون که مشغول به کار در آژانس تالاهاسی ستاد “شنیع و سزاوار سرزنش است.” نظرات خود را ساخته شده بودند از طریق پیام متنی, و رسانه های اجتماعی.

“رفتار خود را در هر راه انعکاسی از سربازان و کارکنان وزارت فلوریدا بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری” آژانس در اعلام فسخ خود را سه شنبه شب.

“به محض این که این گروه ساخته شده بود آگاه از این اظهارات سریع و فوری اقدام گرفته شد به خاتمه اشتغال” این DHSMV توییتی.

یک سخنگوی وزارت نمی خواهد فاش سخنان که هزینه دو مرد شغل خود را.

سوابق نشان می دهد مالدونادو اختصاص داده شده بود به سربازان F در جنوب غربی فلوریدا. هندرسون بود و عملیات, نقد و متخصص.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید [email protected] به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de