‘فلش’ بازیگر لوگان Williams, 16 درگذشت از مواد مخدر مصرف بیش از حد مادر نشان می دهد

لوگان ویلیامز مامان باز است تا در مورد مرگ غم انگیز خود را.

ویلیامز بازیگر بهترین و شناخته شده برای نقش مادر بری آلن در CW را “فلش” به طور ناگهانی درگذشت و در مارس 2, تنها چند روز پیش از تولد 17 خود در 9 آوریل.

Marlyse ویلیامز نشان داد که سم شناسی نتایج نشان داد پسرش درگذشت یک فنتانيل مصرف بیش از حد پس از سه سال نبرد با اعتیاد به مواد مخدر. او اکنون امیدوار است Williams’ داستان کمک خواهد کرد که افزایش آگاهی از اعتیاد و جلوگیری از مادر یکی دیگر از تجربه درد او.

“مرگ او در حال رفتن بود بیهوده” Marlyse گفته نیویورک پست در یک مصاحبه اختصاصی منتشر شده در جمعه. “او به کمک بسیاری از مردم را در جاده ها است.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به ویلیامز تشکر برای نظر.

لوگان ویلیامز: ‘فلش’ بازیگر می میرد در 16 co-star Grant Gustin, پست, ادای احترام

ویلیامز بود و در هشت قسمت از CW ابرقهرمان نشان می دهد با گذشته خود ظاهر در آینده فصل 2 برتر در سال 2015 با توجه به IMDb. او همچنین تا به حال نقش در “فوقالعاده” “زمزمه” و “هنگامی که تماس های قلب است.”

Marlyse گفت: اگر چه خانواده اش نگه داشته ویلیامز ” اعتیاد “تحت کاری ادامه داده اند” با توجه به “قضاوت” “خجالت” و “انتقاد” آنها همه آنها می تواند به او کمک کند. او گفت که او remortgaged خانه اش را به ارسال ویلیامز به گران مرکز درمان در ایالات متحده و دیگری در بریتیش کلمبیا در تابستان گذشته.

“من همه چیز را مثل انسان ممکن است — همه چیز یک مادر می تواند انجام دهد” او گفت: پست. “من همه چیز را اما با دستان بسته او را به من به سعی کنید به نگه داشتن او را امن است.”

Marlyse گفت: او آخرین بار او را دیدم پسر چهار روز قبل از مرگ زمانی که آنها لذت می برد یک وعده غذای اصلی پخته شده با هم: “او به من گفت: ‘مادر من میخوام تمیز کنید. من قصد دارم برای گرفتن بهتر است. و من می خواهم زندگی جدید من شروع به.'”

Marlyse پیام تسلیت و همدردی خواننده Melissa Etheridge که تایید او 21 ساله پسر بکت Cypher درگذشت به عنوان یک نتیجه از مواد مخدر اعتیاد این هفته است.

“قلب من می شکند چرا که من می دانم اولیه ویرانی از خود دانستن زیبا پسر بچه از بین رفته است. متاسفانه من می تواند مربوط,” Marlyse گفت: “ما در این وحشتناک ، یک باشگاه شما نمی خواهید به یک عضو.”

در چهارشنبه Etheridge توییتی که “قلب شکسته” بیش از مرگ پسرش.

“امروز من پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد” Etheridge نوشت. “پسر من بکت بود که فقط 21, تلاش برای غلبه بر اعتیاد خود را و در نهایت تسلیم به آن امروز است. او از دست رفته خواهد شد توسط کسانی که او را دوست داشتم, خانواده و دوستان خود.”

بکت به دنیا آمد و در سال 1998 یکی از دو فرزند Etheridge تا به حال با جولی Cypher تصور با اسپرم از Rock and Roll Hall of Famer دیوید کرازبی. زن و شوهر, دختر بیلی ژان متولد شد و در سال 1997. Etheridge و سایفر این رابطه به پایان رسید و در سال 2000.

کمک: لایحه Keveney و کارلی Mallenbaum

بکت Cypher: Melissa Etheridge دختر می پردازد ادای احترام به برادر مرده از اعتیاد به مواد مخدر در 21

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de