پنج یانکی ها که بیشترین سود را از کوتاه MLB برنامه

در بين پیگیری مذاکرات بین صاحبان و بازیکنان در مورد آنچه که ممکن است سال 2020 فصل می تواند از تحویل به پست به دنبال در پنج یانکی ها که می تواند به نفع از یک برنامه کوتاه و امکان فهرست اسامی گسترش از 26 تا 30.

هنگامی که آن را آشکار بود فصل نمی خواهید برای دریافت کردن زمین تا ماه ژوئیه یک عبارت محبوب متصل به یانکی ها بود “برکت و رحمت در لباس مبدل” چون هارون قاضی, Giancarlo استانتون هارون هیکس و James Paxton نمی خواهید به آماده اصلی روز افتتاحیه.

به عنوان از آوریل 22, قاضی نیست و در عین حال مصرف پنبه حلاجی تمرین در George M. Steinbrenner زمینه در تمپا که در آن میگوئل آندوخار, DJ LeMahieu و استانتون شد شرکت در BP. پکستون انتظار می رود بازگشت از تاریخ فوریه به عمل جراحی بود اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به طوری که او باید آماده بود اگر فصل باز می شود. استانتون به نظر می رسد در مسیر برای اولین بازی و هیکس به زودی می تواند به دنبال.

در اینجا پنج بازیکن های شناسایی شده توسط ارسال خواهد شد که سود بیشتر از یک برنامه کوتاه اگر از آن است که 81 بازی و یا کمتر. تمام تصمیم گیری ها مبتنی بر بازیکنان اجتناب از آسیب.

زمانی که شش ماه اسیاب نوبت به سه ماه فرفره بازیکنان مزمن پایین بدن صدمات بهره مند شوند. می رود که برای ضخیم پا گیر مانند 27 ساله سانچز, که محدود شده است و به 195 بازی در دو فصل گذشته با توجه به دو نانامی به بازی در مجروح لیست هر سال است.

کوتاه فصل به معنی سانچز باید تازه در ماه جولای. که باید نه تنها کمک به او را در پشت بشقاب اما در جعبه خمیر را که در آن قدرت خود را تولید کرده است 52 homers در دو سال گذشته اما تنها یک .211 متوسط با .776 OPS.

پس حق fielder دچار شکسته بالا سمت راست دنده سپتامبر گذشته و نبود انتظار می رود به عقب تا زمانی که در تابستان با توجه به GM برایان Cashman, دشوار است برای پیش بینی زمانی که قاضی آماده خواهد شد.

اما کوتاه فصل می تواند کمک به 28 سال است که محدود به 214 بازی های دو سال گذشته به دلیل شکسته مچ و مورب آسیب است. ایمن می گویند Aaron Boone خواهد مانیتور قاضی حجم کار با این امید که او در دست نیست تمدید زمان سوم فصل است.

Gary Sanchez, Aaron Judge and Clint Frazier
Gary Sanchez هارون قاضی و کلینت Frazier, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

پس از شرکت در تنها 18 به طور منظم فصل بازی در سال گذشته با توجه به چپ آسیب عضله دوسر و یک تیره و تار زانو راست استانتون و 30 نبود رفتن به آماده مارس 26 روز افتتاحیه به دلیل گوساله فشار رنج می برد و در بهار آموزش.

با مقدار زیادی از گزینه ها برای بازی در سمت چپ میدان اگر بون می خواهد به استفاده از استانتون صرفا به عنوان DH استانتون می تواند جلوگیری از ساییدگی و پارگی از بازی در این زمینه است.

باید هیکس بازگشت از تامی جان عمل جراحی به بازی مرکز برت گاردنر می توانید مسئولیت رسیدگی به چپ. مایک Tauchman است که بالاتر از متوسط گوشه outfielder با یک چپ دست خفاش که اضافه کردن تعادل به یانکی ها’ راست دست غالب صف. اندوجر نمی شرمسار خود را در چندین بهار آموزش بازی در سمت چپ و فوق العاده نقطه فهرستی می تواند به کلینت فریزر.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

با 26-مرد فهرستی از آن شده اند که برای 25 سال outfielder به چوب. اگر چهار لکه های اضافه فریزر می تواند یک نیمکت گزینه و یک راست دست خفاش در برابر چپی یا در این زمینه و یا به عنوان DH.

فریزر دفاع در بهار آموزش بهتر بود مشخصات خود را پایین تر و خفاش خود را تولید .320 (8-برای-25) به طور متوسط در ده بازی.

یک عامل آزاد در ماه نوامبر که آیا یک فصل ایفا کرده است یا نه 31 ساله lefty استارت می تواند تا حد زیادی به نفع قوی سه ماه است که کاهش نگرانی در مورد سلامت خود تاریخ است. پکستون شده در IL هشت بار پس از سال 2014 و تا به حال به عمل جراحی در ماه فوریه است.

اگر او اجتناب از آسیب در کوتاه فصل و در زمین به شجره نامه خود را (56-32 با 3.50 در 131 بزرگ لیگ بازی) Paxton خواهد مجموعه خود را برای یک دیدار حتی در آنچه که به احتمال زیاد افسرده رایگان-بازار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de