پنج Mets که می تواند به دست آوردن بیشتر از یک کوتاه MLB فصل

این 162-بازی ماراتن رهبری در جهت تبدیل شدن به چیزی بیش از یک با حداکثر سرعت دویدن اما بسیار کمتر از خسته کننده آزمون استقامت. آن را 80 بازی ؟ شصت و بازی ؟ حتی کمتر از?

به عنوان MLB و بازیکنان ارتباط سعی کنید برای پیدا کردن زمینه های مشترک ارائه خواهد شد که یک فصل پس از اخراج از COVID-19 شیوع این سندرم متابوليک در انتظار بازگشت به پورت سنت لوسی, Fla., برای یک پیش فصل اردوگاه که حدود سه هفته.

کوتاه فصل خواهد کاهش حقوق, اما می تواند به نفع بسیاری از بازیکنان. در میان متس در اینجا نگاهی که ممکن است به دست آوردن بیشتر از یک مختصر نجومی:

Yoenis Cespedes

ترکیبی از یک کوتاه فصل و به احتمال زیاد اجرای DH می تواند قرار داده و بارها مجروح outfielder در موقعیت به بازی یک درصد قابل توجهی از متس’ برنامه.

اول Cespedes را مجبور به نشان می دهد تیم مقامات او را قادر به در حال اجرا در این پایگاه. وقتی بهار آموزش بود به حالت تعلیق Cespedes مصرف شده بود زندگی تمرین پنبه حلاجی شده اما وجود دارد سوال که آیا خود را جراحی تعمیر پاشنه بلند می تواند به مقاومت در برابر rigors از بازی خود و در حال اجرا است. جهانی DH خواهد ارائه مطلوب فرود نقطه Cespedes اضطراب به جمع آوری مشوق های ساخته شده به سال 2020 قرارداد و بقیه بیس بال او می شود علاوه بر این ارزش به عنوان یک عامل رایگان این offseason.

Yoenis Cespedes and Jeff McNeil
Yoenis Cespedes و جف مک نیلAnthony J. باعث تخریب جهانی (2)

جف مک نیل

به عنوان تیم برتر تماس hitter, McNeil را بهترین فرصت در قرار دادن یک طور متوسط پنبه حلاجی شده در هیئت مدیره بیش از یک کشش.

هیچ کس آمار .400 در یک فصل پس از تد ویلیامز در سال 1941 اما کاهش بازه زمانی به 50 یا 60 بازی و شاهکار تر می شود قابل دسترسی است. McNeil به اوج خود رسید و در .356 ژوئیه گذشته قبل از اواخر فصل شیرجه — که در طی آن قدرت خود را شماره افزایش یافته است — تحت فشار قرار دادند و او را به .318. حتی اگر آن را نمی خواهد یک سیب به سیب مقایسه یک بازیکن ساخت یک اجرا در .400 بیش از یک مختصر برنامه را اضافه کنید و یک لایه از هیجان به فصل.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

مایکل Wacha

جانباز right-hander تا به مبارزه شانه مسائل در طول زندگی حرفه ای او و درخواست از او برای شروع 10-15 بازی به نظر می رسد مانند یک بهتر گزاره از امید او می تواند مقاومت در برابر یک فصل کامل در چرخش است.

Wacha عملا پنجم استارت زیر نوح Syndergaard را تامی جان عمل جراحی است که حفظ خواهد کرد right-hander کنار به 2021. است که می گویند مدیر لوئیس Rojas نمی خواهد شانس در ست لوگو در آن نقطه حداقل در مناسبت. اما حرکت لوگو از یک امداد نقش خواهد بود یک قمار با توجه به اغل گاو یا حشم کاستی ها در فصل گذشته.

اگر Wacha وظیفه است تنها 10-15 شروع متس خواهد شانس بهتری در بازمانده Syndergaard غیاب.

آندرس Gimenez

از متس’ چشم انداز بالا نزدیک به لیگ برتر آماده Gimenez سر لیست در میان بازیکنان موقعیت است. با آن به احتمال زیاد در فهرست اسامی گسترش خواهد یافت و در کوتاه فصل 21 ساله infielder — که انتظار می رود به بازی این فصل در سه گانه-A سیراکیوز — می تواند یک شانس برای کمک با متس.

لوئیس Guillorme اولیه پشتیبان گیری shortstop در بهار آموزش اما Gimenez خواهد ارائه یکی دیگر از گزینه است. او همچنین می تواند تغییر به پایه دوم اگر کانو رابینسون نیاز به یک روز و یا وارد شده به عنوان DH.

Dellin Betances

یکی دیگر از پارچ بازگشت از صدمات Betances اگر آماده می تواند دریچه گاز کامل در کوتاه فصل بدون نگرانی از نیاز به زنده ماندن یک ماراتن کامل. Betances که از دست رفته تقریبا تمام فصل گذشته با گیرافتادگی شانه و پاره چپ آشیل شد و کار خود را برای بهبود سرعت هنگامی که بهار آموزش به حالت تعلیق در آمد. اگر right-hander آماده است و او می تواند یکی دیگر از قدرت بازو در پایان اغل گاو یا حشم پیوستن به ادوین دیاز و Jeurys Familia.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de