ماهی-و-تراشه مغازه ها شده اند ضرب و شتم توسط coronavirus — اما این زنجیره چرخد و به سفارش آنلاین و خرید و فروش افزایش یافت

جیمز Spotter بود پر از سوراخ در خانه اش در bishop’s Stortford, پرستاری یک بیمار با بیماری کروناویروس به دنبال پس از دو فرزند کوچک و در حال اجرا کسب و کار خود را از راه دور زمانی که دولت اعلام کرد این کشور که قرار بود به مستند.

مدیر عامل و صاحب Chesterford گروه — یکی از بریتانیا بزرگترین ماهی-و-تراشه های زنجیره ای با 40 مغازه ها در سراسر جنوب و جنوب شرقی و جنوب غربی انگلستان — مجبور شد به همه مغازه ها خود را به راه رفتن در مشتریان ترک Spotter در بزرگترین بحران خود را حرفه ای.

این شرکت که در خدمت حدود 50000 نفر یک هفته سوزش طریق 150.000 پوند به صورت نقدی و بدون اقدام سریع را از بودجه اجرا در سه ماه و مجسمه نیم تنه در کمتر از شش اگر آن را دریافت نمی بیشتر حمایت دولت.

این وقتی است که Spotter, آمد تا با “پروژه ققنوس” — سه-جانبه برنامه است که اجازه می دهد او را به تعمیرات اساسی کسب و کار و بازگشایی فقط دو هفته بعد به کار در یک بخش بود که طرح میتوانست با این بیماری همه گیر. “ما منفجر مدل کسب و کار ما ساخته شده و سریع آتش گیری به حفظ نه تنها کسب و کار اما وام مسکن از 600 نفر” Spotter می گوید.

39 ساله بلافاصله قرار داده 550 از کارکنان خود را در کردند با استفاده از این طرح به دولت و امن £2 میلیون وام از بانک HSBC HSBA, -2.56% به نگه داشتن کسب و کار تیک تاک بیش از در حالی که او برنامه ریزی شده بازگشایی خود را در سالن. این گروه تحت سه مارک: چرچیل Fish & Chips, fishnchicken و بانکداران Fish & Chips.

او سپس تماس گرفته و انگلستان بهداشت محیط کار به دنبال ایجاد جدید و امن تر راه کار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

جزئیات:پلاستیکی صفحه نمایش و موقت فروشگاه های مواد غذایی: چگونه یک رستوران زنجیره ای است که بازمانده coronavirus بحران

این شامل مطابق با اصول بهداشتی در تمام سطوح در این رستوران ها هر 30 دقیقه و چک کردن همه کارکنان هر روز قبل از آنها آمد به کار می کنند. Spotter ایجاد “حباب تیم” به طوری که کارگران تنها با تعامل کارکنان در درون خود اختصاص داده شدند.

بعدی: کامل دیجیتال قبل.

قبل از خاموش کردن فقط 17 درصد از Chesterford فروش از طریق کانال های دیجیتال در حالی که 4 درصد از طریق کلیک کنید و جمع آوری و 13 درصد تحویل سفارش. باقیمانده در آمد از پیاده روی ،

با اضافی سرمایه گذاری Spotter کوچک گروه تکنولوژی موجود که در حال حاضر در حال استفاده در حدود 60% از رستوران به طوری که تمام 40 سالن می تواند ارائه تحویل و کلیک کنید و جمع آوری گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان راه رفتن در خدمات.

پس ممکن است 5 — فقط پنج هفته پس از بازگشایی تمام فروشگاه ها — تحویل فروش رشد داشته است 440 درصد و کلیک کنید و جمع آوری سفارشات توسط افزایش یافت 900%.

‘ظرف دو هفته از بازگشایی این دو مغازه ما به £25,000 در هفته درآمد — همان پول ما قبل از COVID-19.’

— جیمز Spotter, Chesterford گروه

ایجاد یک رسانه اجتماعی استراتژی تشکیل سومین تخته از “پروژه ققنوس” به عنوان Spotter مجموعه مورد استفاده از توییتر TWR, -3.69% و سیستم عامل های دیگر برای برقراری ارتباط جدید مدل کسب و کار به مشتریان و به آموزش مردم در مورد نحوه استفاده از این شرکت برنامه جدید تلفن همراه.

Chesterford گل سرسبد رستوران در bishop’s Stortford, Hertfordshire, برای اولین بار بود بازگشایی و پس از آن فروشگاه در پیتسی در جنوب Essex.

“در عرض دو هفته از بازگشایی این دو مغازه ما به £25,000 در هفته درآمد — همان پول ما قبل از COVID-19,” Spotter می گوید.

که نه تنها خبر خوب برای Chesterford بلکه برای هزاران نفر از استرالیایی ها که هنوز نام چیپس و ماهی به عنوان غذای ملی با نه نفر از 10 اعلام آن را به عنوان مورد علاقه شرکت در مقایسه با مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی است که ترجیح داده است با کمتر از یک در 20 با توجه به نظرسنجی اخیر انجام شده توسط انگلیس شیلات.

در حال حاضر وجود دارد در مورد 10,500 متخصص ماهی-و-تراشه مغازه ها در انگلستان outnumbering دیگر فست فود ها مانند مک دونالد MCD, +0.48% و KFC یام, -0.49%. سالانه هزینه های ماهی و چیپس در انگلستان سرسام آور است £1.2 میلیارد دلار است.

داشتن ناوگان خود را از وسایل حمل به Lispscombe یک لبه. آن را به معنای Chesterford نبود متکی تحویل شرکت های مانند فقط خوردن غذای آماده TKWY, +0.18% و یا بارگذاری می خورد UBER +1.17%, که برخی از تلاش در شروع این بیماری همه گیر به عنوان رستوران تامین کنندگان دستور داده شد به تعطیل و مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه پخت و پز.

“آن سود سهام پرداخت می شود به دلیل برخی از aggregators نمی به اندازه کافی رانندگان در شروع این بیماری همه گیر شدند و تلاش برای رسیدن به مراکز شهرستان که در آن برخی از رستوران ما هستند” Spotter می گوید.

جزئیات:Grubhub کسب و تنها با خوردن Takeaway.com ایجاد جهانی رستوران-تحویل غول

برای اطمینان از آنها می تواند در دیدار با افزایش تقاضا از مشتریان Spotter اضافه شدن 10 دستگاه خودرو جدید به ناوگان خود را و scrounged یکی دیگر از 10 به 15 از کارکنان دوستان و خانواده.

“من حتی قرض گرفته شده توسط mum’s ماشین برای انجام تحویل,” او می گوید. “ما هر آنچه که ما می تواند به کار انجام می شود.”

کنترل ناوگان خود را نیز اجازه شرکت به طور موثر مدیریت سفارشات مشتریان در عرض 15 دقیقه زمان قاب. هنگامی که یک مشتری گوشی در یک, سفارش, سیستم, مسائل یک بلیط به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی آماده است تا در زمان دقیق برای وانت.

“اگر مشتری می آید [برای] 19:00 p. m. سیستم چاپ بلیط برای هشدار دادن به آشپز در 18:45 p. m. به طوری که مشتری می رسد این مواد غذایی است که هنوز هم داغ” Spotter می گوید.

کسب و کار قادر به دور زدن برخی از مسائل مربوط به عرضه است که مانع از بهبود در رستوران دیگر به دلیل آن را به حال به اندازه کافی سهام آن کلید منجمد خطوط ذخیره شده در بندر ساحلی شهر Grimsby با توجه به Brexit برنامه ریزی است.

جزئیات:انگلیس می پرسد مصرف کنندگان به راحتی بر روی ماهی و چیپس — همه چیز در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا با گرفتن

و با مقایسه کردن منو با تمرکز بر هسته آیتم ها, کسب و کار به سرعت می تواند منبع مواد تشکیل دهنده آن مورد نیاز است.

“از آنجا که ما آنقدر مشغول, ما تا به حال برای ساده کردن عملیات پایین و مطمئن شوید که ما می توانیم به همه ما رسانه ها.”

جای تعجب نیست که پرفروشترین مورد بوده است ملت دیرین مورد علاقه: ماهی و چیپس.

سرعت که در آن Spotter اقتباس کسب و کار را فعال کنید او را به باز کردن دو محل تنها دو هفته پس از مستند. تا پایان مارس — فقط چهار هفته پس از بسته شدن تمامی عملیات — Chesterford پشت در کسب و کار با تمام 40 فروشگاه ها به طور کامل عملیاتی است. حدود 75 درصد از کارکنان را از آنجا آورده شده است از پشت کردند.

کسب و کار می گوید: Spotter خود را تغییر داده است به طور دائم و در حال حاضر قرار است برای یک پست-coronavirus آینده.

“روز از صف بندی بین رفته اند. این است که بسیار بهتر مصرف کننده تجربه. کلیک کنید و جمع آوری فروش در حال رشد قوی,” او می گوید.

تحویل خدمات دم کردن یک بیت در چند هفته گذشته که Spotter قرار می دهد در بخشی از آن به قیمت دیفرانسیل. “شما باید به هزینه بیشتر برای تحویل و مردم به دنبال به صرفه جویی در سکه خود را در حال حاضر با اقتصاد به عنوان نامشخص آن را به عنوان است” او می گوید.

جزئیات:مک دونالد بازگشایی درایو-از طریق خدمات در انگلستان

اما با وجود کمک از دولت و موفقیت داستان مانند Chesterford است, چشم انداز صنعت باقی مانده است تلخ.

که مشهود است از یک بررسی منتشر شده در ژوئن 4 توسط YPO جهانی رهبری جامعه بیش از 29,000 مدیران ارشد که Spotter است برای ارزیابی تاثیر جهانی همه گیر شده در کسب و کار و اجرایی دیدگاه بیش از چند هفته گذشته.

بررسی 2,718 مدیران ارشد در سراسر جهان نشان داد کاهش شدید در کسب و کار, اعتماد به نفس از رهبران شرکت های بزرگ با بیش از 40 درصد از مدیران اجرائی در مهمان نوازی و رستوران گفت: بخش کسب و کار خود را ممکن است زنده ماندن COVID-19 بحران است.

“دولت انجام داده است و بسیاری برای کمک به, اما آن را به انجام کاری در مورد حمایت از رانت و شفافیت بیشتری در مورد دو متر [اجتماعی] فاصله قاعده” Spotter می گوید. “است که می تواند تفاوت بین زنده ماندن و شکست برای صدها نفر از کسب و کار و میلیون ها شغل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>