اول چشم پوشی دوره ممکن است باعث شکستن و یا خود را فانتزی بیس بال فصل

آن را لمس و رفتن برای برخی از زمان, اما پس از بررسی های شدید و اغلب افسرده عقب و جلو لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان در نهایت حل و فصل در نهایت آغاز خواهد شد در جولای 23. صاحبان خود را کوتاه فصل به 60 بازی در حالی که بازیکنان خود را دریافت خواهید کرد نرم افزار اصلی-دارای حقوق از اولین توافق پس از بازگشت در اواخر ماه مارس است.

نه طرف تلقی شده است برنده این مذاکرات را ترک و در عین حال یکی دیگر از چشم سیاه و سفید در ورزش به شدت نیاز به برخی از مطبوعات مثبت. با این وجود, فانتزی بیس بال می تواند صاحبان گچ یکی در ستون پیروزی که ما حداقل به یک سال 2020 فصل, بعد از همه.

پیروزی کوچک است شده اند وجود دارد یک دسته از مسائل در فانتزی لیگ به دلیل کوتاه فصل است. بحث در مورد اینکه آیا دوباره پیش نویس برخی از لیگ ها همچنان ادامه دارد در حالی که کسانی که بازی در head-head با فرمت در حال مبارزه به نقشه خود برنامه مسائل از جمله هنگامی که خود را برای شروع برگشتی. نوع به خود کمیسیون دریافت می کنند این unenviable وظیفه پیدا کردن یک راه حل است که بدون شک ترک نیمی از لیگ نا امید کرد. شما می توانید برخی از مردم برخی از زمان.

در مورد تنها چیزی که بازیکنان فانتزی توافق می تواند در حال حاضر اگر شما در حال حاضر پیش نویس که برای اولین بار چشم پوشی دوره می تواند یک یا وضعیت برای همه. آیا شما از دست ستاره هایی مانند کریس فروش و نوح Syndergaard یا شما نادیده گرفته و آرام از آنجا که شما فکر می کنید شما می توانید صرفه جویی در چشم پوشی سیم در یک حالت عادی 162-بازی فصل شما در حال رفتن به مجبور به مهم فهرستی از تنظیمات همراه با تغییرات در استراتژی.

Noah Syndergaard
نوح SyndergaardAnthony J. باعث تخریب جهانی

گام اول خواهد بود jettison وزن مرده. همراه با تنوع از بازیکنان که تصمیم گرفتند برای پایان فصل عمل جراحی, شما می توانید شروع به آزادسازی آن جوانان شما بودند stashing برای نیمه دوم خروش. تیم ممکن است مجاز به استفاده از بازیکنان از 60 مرد, استخر, دلیل لغو جزئی لیگ برتر فصل, اما بسیاری از آرای مانند اشعه های uber-چشم انداز سرگردان فرانکو یا Mariners outfielder خولیو رودریگز نمی بینم یک زمین باز یافته از بازی با وجود گنجاندن آنها. آنها به سادگی وجود دارد به کار کردن با leaguers و مدیریت نمی خواهد می خواهید به شروع داوری ساعتهای این سال است.

هنگامی که شما انجام داده اند کمی وجین در فانتزی خود را شما نیاز به شروع به پر کردن فهرست خود را با بازیکنان که دیدن زمان در این زمینه است. با جهانی DH هنوز هم در بسیاری از NL بخشی تایمر مانند Howie Kendrick و آستین رایلی را ببینید تمام وقت در خفاش. میانه بین برنده خواهد شد که افزایش ارزش به عنوان مدیران رسیدگی خود را استارت با دستکش بچه. صحبت از مرد شش دور و پشت سر هم-تنگ شده است فراوان است و قطعا رقیق تبادل استخر.

اگر خود را کمیسر چپ چشم پوشی باز تمام این زمان شما باید شده اند ساخت این حرکت فقط در آماده سازی است. بنابراین اگر شما شروع به در حال حاضر. اگر شما یک مجموعه تاریخ برای اولین بار چشم پوشی دوره تنظیم یک یادآوری در گوشی خود را به دلیل از دست رفته آن می تواند فاجعه بار است.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه “فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد” در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 5 تا 7 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.