اول ما بازی تنیس با مخاطبان به حال بازیکن بود که با ویروس آلوده

برای اولین بار در ایالات متحده بازی تنیس برای بازی با مخاطبان از زمان شروع این بیماری همه گیر به حال COVID-19-آلوده بازیکن با توجه به گزارش.

این DraftKings همه آمریکایی, تیم, جام, در آتلانتا Ga., تا به حال برخی از 450 نفر در مخاطبان روز جمعه مهلت داد.

کاپیتان تیم فرانسیس Tiafoe تا به حال آزمایش منفی بلافاصله قبل از بازی خود را که در روز بود اما مجددا پس از آن از آنجا که او در نشان دادن علائم و تست برگشتم مثبت, سایت گفت.

“فرانسیس Tiafoe دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” DraftKings در بیانیه ای گفت.

“مثل همه بازیکنان Tiafoe مورد آزمایش قرار گرفت قبل یا پس از ورود در آتلانتا و گذشت روزانه دما انجام شد. پس از بازی او در نشان دادن علائم و شد و مجددا تست مثبت است.”

“Tiafoe سمت چپ سایت رویداد و نمی خواهد شرکت در مانده از این رویداد.

“پس از یادگیری این اطلاعات ما بلافاصله شروع به تمیز کردن عمیق و مطابق با اصول بهداشتی صورت سایت و تصویب پروتکل در محل تماس با ردیابی و هشدار به افرادی که ممکن است در معرض” بیانیه ادامه داد.

Tiafoe خود را بعد از تایید تشخیص خود را در توییتر ارسال.

“متاسفانه من تست مثبت اواخر جمعه برای Covid-19 و باید برای خروج از همه آمریکایی تیم جام رویداد ویژه در آتلانتا در این آخر هفته.

“بیش از دو ماه گذشته من شده اند آموزش در فلوریدا و آزمایش منفی وجود دارد به تازگی به عنوان یک هفته پیش”

این اولین بار نیست که یک بازیکن تنیس تشخیص داده شده است با ویروس. در ماه ژوئن نواک جوکوویچ و همسرش قرارداد این ویروس در طول آدریا تور نمایشگاه.

Tiafoe جایگزین خواهد شد توسط کریستوفر Eubanks باقی مانده از این رویداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>