اولین طوفان گرمسیری از فصل طوفان ممکن است در نزدیکی فلوریدا, باهاما توسط این آخر هفته

هفته جلوتر از برنامه طوفان فصل اول گرمسیری سیستم توسعه می تواند در نزدیکی فلوریدا و باهاما این آخر هفته پیش بینی کرد.

همانطور که از ظهر سهشنبه ملی طوفان مرکز گفت: وجود 50% شانس و توسعه در پنج روز آینده. “یک منطقه کم فشار است که انتظار می رود به توسعه این آخر هفته چند صد مایلی شمال شرقی باهاما” طوفان مرکز گفت.

رسمی شروع به 2020 کومودو است ژوئن 1, اگر چه طوفان اغلب فرم قبل از آن تاریخ به عنوان آنها در هر یک از پنج سال گذشته. اوج فصل است که معمولا در ماه سپتامبر.

اگر سیستم می شود و نام آن خواهد بود گرمسیری (یا نیمه گرمسیری) طوفان آرتور. نیمه گرمسیری طوفان کسانی هستند که دارای ویژگی های هر دو گرمسیری و غیر گرمسیری آب و سیستم های.

طوفان یک نام وقتی که بادها در رسیدن به 39 مایل در ساعت.

با توجه به AccuWeather, مرکز سیستم و بسیاری از آن باران باید بماند شرق سرزمین اصلی ایالات متحده, اما وجود خواهد داشت برخی از تاثیر از آن رسیدن به سواحل ایالات متحده و شاید بیشتر تاثیر قابل توجهی در جزایر دور از ساحل.

رگبار و رعد و برق نیز ممکن است رخ دهد بیش از بخشی از جنوب فلوریدا اواخر این هفته به عنوان سیستم سازمان یافته AccuWeather گفت.

طوفان در یک بیماری همه گیر: ‘کاملا که ما سناریو کابوس’

چه چیزی در فروشگاه برای فصل طوفان ؟ پیش بینی انتظار می رود ‘بالاتر از حد متوسط’ طوفان فعالیت

اگر چه سیستم نیست و به احتمال زیاد به طور مستقیم تحت تاثیر ایالات متحده در حال توسعه طوفان “است که قطعا یک یادآوری خوب است که فصل طوفان است در اطراف گوشه و آماده سازی لازم است” نوشت: دانشگاه گرجستان هواشناس مارشال چوپان در فوربس.

اکثر پیش بینی طوفان در تماس هستند به صورت غیر منتظره ای فعال 2020 فصل طوفان. بالا پیش بینی از دانشگاه ایالتی کلرادو گفت: در ماه گذشته که 16 نام طوفان گرمسیری انتظار می رود که به فرم هشت که می تواند تبدیل به طوفان است.

به طور متوسط فصل 12 طوفان گرمسیری شش که طوفان است.

دلایل انتظار فعال نجومی شامل غیر منتظره گرم آب دریا در اقیانوس اطلس و همچنین عدم وجود یک ال نینو که تمایل به سرکوب طوفان فعالیت در اقیانوس اطلس.

فدرال پیش بینی از ملی اقیانوسی و جوی دولت را موضوع خود پیش بینی برای سال 2020 نجومی هفته آینده این سازمان اعلام کرد.

بیشتر: در حال دسته 5 طوفان مانند دوریان جديد ‘عادی’?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>