فنلاندی نیروی هوایی حذف صلیب شکسته از آرم پس از 100 سال

فنلاندی نیروی هوایی بی سر و صدا کاهش یافته و یک صلیب شکسته از آرم رسمی از آن نیروی هوایی فرماندهی و جایگزین آن را با یک عقاب طلایی پس از یک قرن است.

در حالی که استفاده از یک صلیب شکسته در نیروی هوایی فرماندهی را نشان قدمت آن به قبل از آلمان نازی این تغییر رخ داده است برای جلوگیری از سردرگمی و کاذب انجمن.

“غیر قابل انکار ما تا به حال به توضیح از زمان به زمان تاریخ (فنلاندی نیروی هوایی) صلیب شکسته که قدمت آن به سال 1918” گفت: Brig. ژنرال Jari Mikkonen در نیروی هوایی فرماندهی فنلاند. “آن را ناشی از سوء تفاهم ما با شرکای خارجی پس از ادامه استفاده از آن در نظر گرفته شده نامناسب و غیر ضروری است.”

تغییر از آرم صلیب شکسته به عقاب رخ داده است در سال 2017 اما نبود اطلاع عموم توسط ارتش در زمان. استاد مطالعه استفاده از صلیب های شکسته در فنلاند در دهه های 1920 و 1930 Teivo Teivainen آورده توجه به این موضوع در توییتر موضوع این هفته است.

دانمارک: یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط مردان با نازی تو اما مقامات می گویند که آن را نژادپرستانه

“در فنلاند وجود دارد این ایده که آن را تصادفی تزئینی ثبت نام که تا حدی آن است که” Teivainen صحبت با بی بی سی گفت: از صلیب های شکسته. او افزود که ساختمان های ساخته شده قبل از جنگ جهانی دوم دوران دیده می شود می تواند با صلیب های شکسته.

صلیب شکسته قدمت هزاران سال و یک مذهبی آیکون. اما آدولف هیتلر و حزب نازی شروع به استفاده از آن در دهه 1920 و از آن بوده است در ارتباط با نازیسم.

این یک کرون تعداد هر چند که شکل را به فنلاندی نیروی هوایی در مارس سال 1918 تنها چند ماه پس از فنلاند اعلام استقلال خود را از روسیه است.

تعداد اریک فون روزن اهدا نیروی هوایی اولین هواپیما که شامل یک آبی صلیب شکسته بال خود – جذابیت موفق باشید برای فون روزن. به زودی پس از یک آبی صلیب شکسته با یک پس زمینه سفید بود مزین در تمام فنلاندی نیروی هوایی هواپیما تا 1945.

صلیب شکسته استفاده در آمریکا در حال افزایش است اما در میان کسانی که آن را درک حداقل

در حالی که فون روزن استفاده از صلیب شکسته شد به آلمان نازی برادر خود را در قانون هرمان گورینگ بود یک مشاور نزدیک به هیتلر و به جرم جنایات جنگی در دادگاه نورنبرگ در سال 1946.

در حالی که صلیب شکسته شد کاهش یافته و از نیروی هوایی فرماندهی آرم آن باقی مانده است در برخی از دکوراسیون و پرچم واحد. بی بی سی گزارش داد که فنلاندی آکادمی نیروی هوایی آرم همچنین هنوز هم ویژگی های صلیب شکسته.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>