UFC 251 اصلی رویداد شده است از خط خارج توسط coronavirus به عنوان گیلبرت سوختگی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و خارج از جلسه خود را با قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان.

چند نفر به این وضعیت مطلع MMA Junkie در شب جمعه که می سوزد (18-3 MMA 12-3 UFC) کشیده شده از مبارزه خود را با عثمان (16-1 MMA 11-0 UFC) طول می کشد که هفته آینده در جزیره یاس ابوظبی. مبارزه است و انتظار می رود دوباره در تاریخ بعد. مردم نخواست نامش فاش شود به دلیل UFC هنوز به طور رسمی اعلام خواهد شد.

سوختگی سفر از فلوریدا که در آن او را برای آموزش به UFC 251 به لاس وگاس. ارتقاء با استفاده از شهر به عنوان یک مرکز برای ارسال ورزشکاران در خارج از کشور به ابوظبی تست آنها را برای COVID-19 قبل از پرواز به خاورمیانه است. سوختگی’ نتیجه آزمون برگشتم مثبت و همچنین به عنوان برادر خود و cornerman هربرت سوختگی و مربی گرگ جونز.

هر سه مرد نیست هیئت مدیره پرواز چارتر عازم لاس وگاس. عثمان نیز نه هواپیما.

می سوزد و بعد اظهار نظر در مورد وضعیت با یک پست در رسانه های اجتماعی.

ویرانگر, اخبار, احساس خوب, اما من قصد دارم به پیروزی در این نبرد! ایمن ماندن در خارج وجود دارد! خیلی دوست دارم 🙏🏾

اخبار سوختگی’ مثبت COVID-19 تست می آید بر روی پاشنه از سنفورد MMA هم تیمی Aung لا N خواند آشکار او می خواهم <a href=” بسیاری فکر عثمان امر مبارزه با خورخه Masvidal در UFC 251 اما زمانی که Masvidal قرارداد مذاکرات رفت و ترش, سوختگی که در حال حاضر برداشت تا برنده بیش از دمیان مایا و Tyron Woodley امسال قبول پیشنهاد. دو عنوان دیگر دعوا در حال برنامه ریزی برای UFC 251: قهرمان ورزشکار پروزن الکساندر Volkanovski را در مسابقه برگشت با سابق قهرمان حداکثر هالووی و نبرد برای خالی خروس وزن کمربند بین خوزه آلدو و پتر یان.