جت جنگنده تصادفات در پایگاه نیروی هوایی Eglin; خلبان خارج شده و به بیمارستان پایه

پایگاه نیروی هوایی EGLIN در فلوریدا — F-22 جنگنده جت با 43 اسکادران جنگنده سقوط کرد و صبح روز جمعه طی یک روال ماموریت آموزشی پایه سخنگوی تایید کرده است.

خلبان که نامش منتشر نشده, خارج از هواپیما گرفته شده بود به پایه بیمارستان گفت: Ilka کول یک سخنگوی 96 آزمون بال است که میزبان واحد در Eglin AFB.

وجود دارد هیچ دیگر آسیب یا صدمه به اموال غیر نظامی با توجه به نیروی هوایی.

اولین پاسخ دهندگان بودند در صحنه تصادف حدود 12 مایلی شمال شرقی پایه اصلی در بخشی از راه دور از رزرو کول گفت. آلاینده Eglin رزرو را پوشش می دهد صدها هزار هکتار در سراسر شمال غربی فلوریدا.

F-22 رپتور بود در یک روال ماموریت آموزشی در زمان سقوط کول گفت و نه بخشی از یک پل هوایی برنامه ریزی شده صبح جمعه به افتخار اولین پاسخ دهندگان و پرسنل بیمارستان برای کار خود را در خط مقدم نبرد علیه COVID-19.

F-22 پیشرفته ترین جنگنده هواپیما پرواز در ارتش. این رادار-فرار از خفا قابلیت ها و توانایی نابود کردن اهداف چندگانه است. تولید آن متوقف شد در طول جنگ در عراق بود که آن را به عنوان بیش از حد گران و نامناسب به ضد شورش خشمگین جنگ در عراق و افغانستان است.

این هواپیما شده بود گرفتار سرریز هزینه و تاخیر پس از توسعه آن در روزهای پایانی جنگ سرد ، نیروی هوایی پیش بینی ناوگان 648 F-22s. زمانی که نهایی F-22 بود تحویل به نیروی هوایی در سال 2012 این برنامه هزینه بیش از $67 میلیارد و تولید کرده 183 هواپیما.

نیروی هوایی لیست 183 F-22s در آن موجودی و هزینه های آن در 143 میلیون در هر هواپیما.

کمک: تام Vanden بروک, ایالات متحده آمریکا امروز

مرتبط با: F-22s آموزش بیش از تالاهاسی را ‘صدای آزادی” به فلوریدا سرمایه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>