“احساس می کند بسیار ناعادلانه’: خانواده ها می گویند خطوط کروز با استفاده از یک ‘فنی’ به امتناع بازپرداخت

هزاران نفر از مربیان’ قصد دارد نقش برآب شد در اوایل سال جاری زمانی که coronavirus تعطیل کروز میباشد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های صادر شده – و بعد از آن تمدید – بدون بادبان که در حال حاضر به پایان می رسد در جولای 24, هر چند بسیاری از خطوط خود را گسترش داده قایقرانی تعلیق گذشته است که تاریخ. در واقع در روز جمعه کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن پیشرو تجارت سازمان جهانی اقیانوس پیما کروز صنعت گفت: عضو آن خطوط کروز به طور داوطلبانه در حال گسترش تعلیق ایالات متحده کروز عملیات تا سپتامبر. 15.

در حالی که بسیاری از مربیان تصمیم گرفتند برای بازپرداخت و در حال انتظار برای دریافت پول خود را به عقب برخی از آنها به احتمال زیاد برای دیدن نقدی در هر نقطه با توجه به خط کروز لغو سیاست.

موبایل از سیاتل شد “تلاش برای شهروندان خوب” با لغو سفر خود دیگر لغو شد کمتر از یک ساعت قبل از بازپرداخت شد یک گزینه و دیگر قادر به هیئت مدیره با توجه به مسائل مربوط به سلامت اما خطوط کروز نیست budging در بسیاری از مورد بازپرداخت.

هیچ کشتی تا سپتامبر. 15: کروز صنعت اعلام voluntariUS قایقرانی تعلیق

سیاتل خانواده ‘تلاش برای شهروندان خوب با لغو کروز

Akshay Ahooja از سیاتل در حال برنامه ریزی یک مراسم قایقرانی برای 14 اعضای خانواده ترک از فلوریدا در Celebrity Cruises با فوری و خانواده گسترده و به کشتی سوار در 15 مارس. سپس در مارس 6, King County Washington, که شامل سیاتل (یکی از اوایل نقاط داغ در ایالات متحده) منتشر شده یک پیام در حمایت از راهنمایی و توصیه است که کارگران در خانه بماند. رژیم صهیونیستی. جی Inslee در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری در فوریه. 29.

هنگامی که تماس به ماندن در خانه آمد Ahooja رسیده به افراد مشهور در مورد لغو خود را کروز و پرسید: در مورد گزینه های خود را, او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“به اطلاع آنها[اد] ما که کروز است و تنها گزینه در حال حاضر به انصراف از دریافت و اعتباری,” او گفت:. “اگر ما این کار را نمی کردیم در خطر از دست دادن تمام پول ما زمانی که این مجموعه بادبان است.”

Ahooja و خانواده اش تصمیم به لغو و اعتبار هر چند بعید است آنها خواهید از آن استفاده کنید.

FCC: چه آینده کروز اعتباری و چگونه شما می توانید از آن استفاده کنید اگر شما از دست رفته یک سفر دریایی با توجه به کروناویروس?

آنها صرف بیش از $20,000 در اتاق دولت به تنهایی او گفت:. و با بقیه پرداخت برای پردازنده, خدمات, پرواز و هتل ها در مجموع به مبلغ حدود 31,000.

بازپرداخت یک گزینه نیست در تاریخ 6 مارس. اما کمتر از یک هفته بعد در تاریخ 13 مارس به آن بود. Ahooja متوجه شده است که افراد مشهور, کشتی صادر داوطلبانه تعلیق قایقرانی و ارائه شد بازپرداخت. او کروز برنامه ریزی شده بود به بادبان دو روز بعد. “این احساس بسیار ناعادلانه است.”

جاناتان فیشمن سخنگوی رویال کارائیب شرکت مادر به ستاره گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که Ahooja خود را دریافت کرد در آینده کروز اعتباری در مارس 2, پس از همه چیز پردازش شد.

اما Ahooja ترجیح داده اند بازپرداخت را انجام دهید.

“من فکر می کنم اگر آنها را لغو کروز پس از آن هر مسافری باید پول خود را به عقب” Ahooja گفت. “آنها به ما وعده داده یک سرویس است که برای کروز و آنها قادر به انجام آن را به طوری که آنها باید به ما پول است.”

“ما در تلاش بودند به شهروندان خوب [با لغو],” Ahooja توضیح داد. او گفت: آن را مخاطره آمیز به ترک یک نقطه داغ و بالقوه را ویروس بر روی یک کروز به خصوص که از یک آشکار کانون مانند سیاتل.

“این نه تنها که نمی شود آن را امن برای ما,” او اضافه کرد که پدر و مادر خود را در قانون شده اند قایقرانی با آنها در حال ضعف سيستم ايمنی. “این امر می تواند امن برای تمام کشتی.”

Ahooja فکر می کند که افراد مشهور را لغو سیاست است که اجازه می دهد تا آنها را به امتناع از بازپرداخت بر اساس زمان درخواست دیگر حس می کند با توجه به همه گیر.

“آنها فقط در حال پنهان شدن پشت این فنی که شما تصمیم به انصراف از روی خود,” او گفت:.

بدون استثنا برای سالمندان و یا افراد معلول

دبی دولند از اوویدو فلوریدا که رزرو نروژی کروز خط قایقرانی لغو شد پیش از این شرکت قایقرانی تعلیق و نمی توانید به بیش از $5,000 او صرف شده در این سفر است.

او برنامه ریزی شده بود در نظر گرفتن یک سفر دریایی کارائیب مارس 23 با او 25-دختر ساله و 80 ساله و مادر دو بار سرطان بازمانده.

دولند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها لغو شده در مارس 10, تنها چند روز قبل از نروژ در بیانیه ای رسمی قایقرانی تعلیق در مارس 13.

“دبی لغو شده در مارس 10 سال 2020 تحت صلح از ذهن سیاست و دریافت 100% آینده کروز اعتبار” کریستین دا سیلوا, معاون ارتباطات, نروژی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در مارس 11, کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (CLIA) ارائه طرح به معاون رئیس جمهور مایکل پنس پیشنهاد افزایش اقدامات در سراسر صنعت به عنوان کشتی مواجه شد با کوروناویروس. یک پیشنهاد پیشنهاد شبانه روزی بود را تکذیب کرد به هر فرد بیش از سن 70 سال مگر اینکه آنها قادر به ارائه یک پزشک توجه داشته باشید تایید تناسب اندام خود را برای سفر در کشتی کروز.

نروژی به تصویب رسید که پیشنهاد مدت کوتاهی پس از آن به اطلاع عموم.

دولند رسیده به پزشک و دریافت یک یادداشت نوشته شده است که گفت: مادر او مناسب نیست به کروز به امید تقویت شانس خود را برای بازپرداخت. دولند ، دکتر صادر شده توجه داشته باشید در مارس 21, نامه ای به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان داد. با وجود این بعد از صدور این نامه دولند گفته بود نروژی در مورد او و مادرش سرطان و سن او قبل از زمانی که او لغو شد.

“در صحبت با من و تیم من گفت ما بپرسید نه دبی و یا مادر او را برای یک گواهینامه پزشکی, تناسب اندام” Da Silva گفت. “نیاز به یک فرم پس از او لغو شود.”

سیزده روز پس از لغو, او را در یک درخواست بازپرداخت و گفته شد او واجد شرایط برای بازپرداخت پس از او لغو شد قبل از خط کروز بود.

“اگر مهمان انصراف از در صلح از ذهن سیاست قبل از ما تعلیق یک سفر دریایی آنها را دریافت خواهد کرد در آینده کروز اعتبار” Da Silva گفت.

سیاست را ترک نمی کند اتاق را برای استثنا.

“ما رانندگی به نیواورلئان از آیووا با یک فرد بالغ جوان در یک صندلی چرخدار با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن” جیمی نلسون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از طریق Facebook.

نلسون پسر متولد مبتلا به اسپینا بیفیدا و با استفاده از یک صندلی چرخدار. او همچنین دارای یک اختلال تشنج و مستعد ابتلا به دستگاه تنفسی فوقانی مسائل به دلیل عدم تحرک است.

“این هفته که COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر و CDC هشدار در مورد سفر کروز,”, همسرش, جنیفر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

زن و شوهر گفت: آنها نمی خواهند به افشای خود را به “یکی از بزرگترین نقاط داغ” تنها برای پیدا کردن که خود را کروز شده بود لغو شد. به علاوه کارفرمایان خود را مورد نیاز 14 روز در قرنطینه بدون گزینه به telework بر خود بازگشت.

خود را آخرین مهلت برای لغو شد در ظهر روز 13 مارس در زیر نروژی صلح از ذهن سیاست. پس آن را یک “گزینه امن” آنها تماس برای تماس با خط کروز.

زمانی که مهلت یافتند, آنها لغو شد. نروژی به حالت تعلیق تمام کشتی از طریق مارس 11 کمتر از یک ساعت بعد او اضافه شده است.

در یک کپی از ایمیل Nelsons دریافت شده از نروژی کروز خط مهمان تیم روابط به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز یک نماینده گفته جیمی که خط کروز درک “پیچیدگی” از وضعیت اما بدون در نظر گرفتن داده می شود برای موارد خاص.

“شما تصمیم به لغو آن ما احترام دیگران مجبور شدند به لغو” ایمیل می خواند. “همین دلیل است که جبران خسارت متفاوت است.”

“جنیفر و جیمی لغو شده در مارس 13, دو روز قبل از قایقرانی و قبل از ما تعلیق سفرهای گفت: Da Silva. “آنها در سفر حفاظت و مانند استاندارد لغو سیاست اعمال می شود.”

دا سیلوا اضافه شده که خط کروز است تعدادی از درخواست بازپرداخت در آینده. “[ما] در حال تلاش برای انجام همه ما می توانیم برای قرار دادن مهمانان ما برای اولین بار در حالی که منصفانه و عادلانه برای همه است.”

است ‘فنی’ قانونی است ؟

کوتاه پاسخ است ؟ بله.

“از روابط مشتری چشم انداز ارائه بازپرداخت خواهد بود مناسب پاسخ گفت:” جف قبال یک سفر وکیل مستقر در کانکتیکات. “از نظر قانونی وجود دارد بدون نیاز به پیشنهاد کسی بازپرداخت اگر هیچ بدهکار در زمان لغو.”

با وجود قانونی مستقر در میامی-دریایی وکیل مایکل Winkleman گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او فکر می کند خطوط کروز در حال رسیدگی به وضعیت ضعیف. “این بسیار معمول است برای خطوط کروز به طور بسیار شدیدی در رویکرد خود را به دست زدن به بازپرداخت.”

هنگامی که شما خرید یک بلیط برای کروز شما اساسا موافقت خود را برای یک قرارداد قانونی Winkleman توضیح داد. وجود جزئیات در چاپ خوب در مورد زمانی که شما می توانید لغو چقدر پول شما می توانید ، اما coronavirus در زمان این صنعت مانند بسیاری از دیگران به قلمرو ناشناخته.

Winkleman گفت که او تا به حال حدود 100 تماس و ایمیل از موبایل در مورد چگونه خطوط کروز در حال دست زدن به بازپرداخت و بازپرداخت سیاست است.

ممکن است Winkleman فکر می کند به داوری در برابر یک خط کروز – که در آن یک داور خواهد بود در آورده و به حل و فصل اختلاف بین یک مشتری ناراضی و یک خط کروز – اما آن را به احتمال زیاد داور خواهد بود دوستانه تر به این شرکت است.

“من فکر می کنم پیامدهای خواهد آمد در درجه اول از شکایات مشتری مشتریان از دست دادن چیزهایی که از طبیعت” Winkleman گفت.

اگر نا امید مشتریان به دنبال به را پرونده های حقوقی علیه خطوط کروز با استفاده از هيچ از آن خواهد شد یک “نبرد دشوار,” او اضافه شده است.

نبرد دشوار: صد ساله قوانین ممکن سپر صنعت کروز از پرداخت در coronavirus مناسب

من کروز لغو شد با توجه به کروناویروس: در اینجا این است که چگونه کارشناسان می گویند شما باید حرکت بازپرداخت اعتبارات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de