فدرال خصوصی بررسی کند که آیا مهاجران آمریکای لاتین به سرزنش برای coronavirus شعله ور شدن یو پی اس

بالا مقامات فدرال و خصوصی و بررسی است که آیا Latinos به سرزنش های منطقه ای و خوشه در coronavirus موارد درخواست در ارتباطات داخلی اگر مکزیکی می تواند حامل این بیماری در سراسر مرز سوخت داخلی شیوع است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و دیگران در آژانس مطرح شده این موضوع بارها و بارها با وزارت امنیت داخلی و فدرال بهداشت عمومی افسران اواخر هفته گذشته با توجه به جلسه یادداشت ها و ایمیل های مستند مکالمات به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

“وجود دارد هر گونه مهاجرت الگوهای DHS دیدن است که حمایت از پایان نامه که بذر می تواند در آینده از مکزیکی ها از مرز؟” آذر پرسید: با توجه به ایمیل ها و خلاصه یکی از جلسات.

“ما می تواند با دیدن عوارض بعد از cinco de mayo (sic) از او پرسید: با توجه به خلاصه.

لاتینی, گروه مبارز محکوم مفهوم به عنوان آخرین نمونه از شعارهای اختیار داشت به انتقال مسئولیت دولت را شکست و بر روی کسانی که حداقل قادر به دفاع از خود.

“این بیگانه ستیزی که تغذیه این نوع از ارتباطات است که فراتر از هولناک گفت:” دومینگو گارسیا رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان است.

بیش از آخر هفته امنیت فدرال و مقامات بهداشت با اشاره به امکان توضیحات برای خوشه در تگزاس و آریزونا و کارولینای شمالی دیگر از مهاجرت. خود پاسخ ایمیل متصل افزایش جدید COVID-19 موارد به امریکا سریع و آزادانه برنامه ریزی بازگشایی که کاخ سفید دفاع می کرد با وجود انتقاد از کارشناسان بهداشت عمومی.

“این upticks در COVID موارد به احتمال زیاد مرتبط در کل جامعه آرامش اجتماعی فاصله گرفتن مقررات و همچنین به طور کلی اجتماعی جامعه فاصله خستگی” ویلیام فرارا معاون اجرایی کمیساریای در گمرک و حفاظت مرزی نوشت: به HHS در روز شنبه با استناد به نتیجه گیری های آژانس کادر پزشکی و همچنین حقوقی مرزی, ترافیک است که تا حد زیادی راکد در هفته های اخیر.

گشت مرزی سوابق نشان می دهد که بیش از 40 ، 000 مهاجران اخراج شده اند در جنوب غربی مرز پس از coronavirus مربوط به محدودیت زمان اثر در ماه مارس است.

جراح عمومی جروم آدامز گفت: این مهم نه به سرزنش گروه های از مردم برای شیوع بیماری اما به رسمیت شناختن است که برخی از جمله اسپانیایی ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“این می تواند بازگشایی آن می تواند شغل های مرتبط با آن می تواند واردات در سراسر مرز” آدامز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه ای اشاره کرد که دولت با تجزیه و تحلیل داده های بیشتر از جوامع به تصمیم گیری های سیاست. “من فکر می کنم آن است که یک سوال منطقی میان بسیاری بپرسید اگر وجود دارد یک عنصر از واردات.”

پس از انتشار این داستان Adams روشن در بیانیه ای اعلام کرد که او “شنیده می شود این نظریه یا مفهوم از وزیر آذر در همه.”

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, Michael Caputo معاون وزیر امور عمومی در HHS اذعان کرد که این سازمان نگران مرزی انتقال COVID-19 و با اشاره به دولت ممنوعیت همه مهاجرت در طول مرز است و نه ضروری. محدودیت حذف دوگانه شهروندان و مستند ساکنان.

Caputo محروم آذر تا کنون گفت: یا معتقد است جامعه اسپانیایی زبان است که مسئول شیوع است.

“این مسخره ترین چیزی که من شنیده ام این هفته,” او گفت:. “وزیر آذر نیست نظری; او با این نسخهها کار با کارشناسان برای شناسایی و پرداختن به بهداشت عمومی در خطر است.”

پس از انتشار آذر فرستاده ایالات متحده آمریکا امروز یک بیانیه انکار است که او مقصر مهاجران.

“من نمی گویم این چیزها,” او گفت:. “در واقع این قضیه صادق است; من شده اند منجر به اتهام به آدرس سلامت نابرابری و تاثیر COVID-19 به خصوص در اسپانیایی و آفریقایی جوامع است. به آدرس سلامت و نابرابری است به سرزنش کسانی که تحت تاثیر نابرابری های سلامت.”

مقامات بهداشت در پیما مرز شهرستان در آریزونا است که شامل توسان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها را به تماشای خود را در مورد اعداد مارس به عنوان stay-at-home سفارشات آرام است. مجموع موارد باید صعود با 125% در شهرستان پس از یک ایالت خاموش شدن برداشته شد در اواسط ماه مه.

“ما به گروه های بیش از 10 هم ما باز کردن کسب و کار ما نمی پوشیدن ماسک و تا پایان که در آن ما هستند” گفت: Pima County, بهداشت عمومی, مدیر دکتر ترزا کالن. “ما مجبور به حدس و گمان که این افزایش در افرادی که در سراسر مرز.”

ایمیل ها و یادداشت های جلسه به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد سطح بالا فدرال ماموران در چندین سازمان احساس خطر شیوع و آور برای منحرف کردن سرزنش از فاصله-شتاب کردن بازگشایی استراتژی. مکالمات در پشت صحنه به طور مستقیم در تضاد با دولت تلاش های مکرر این هفته به تطهیر خطر موج دوم COVID-19.

با وجود هشدارهای از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن اجتماعات بزرگ در میان فعالیت های حمل بالاترین خطر برای گسترش این ویروس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای برگزاری یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما در این آخر هفته او به عنوان بازدید مبارزات انتخاباتی قبل از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

معاون رئیس جمهور مایک پنس رهبر کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار را رد کرد و گزارش های خبری در مورد بلندی تجدید حیات از عفونت به عنوان رسانه تاکتیک ترساندن در یک op-ed شنبه منتشر شده توسط وال استریت ژورنال. “چنین وحشت پر از شکوفه,” او نوشت.

پنس خواست ملت فرمانداران به خوشه خود را در مورد گزارش در یک تماس تلفنی دوشنبه. با توجه به صوتی به دست آمده توسط نیویورک تایمز گفت: رهبران دولت به ویژگی تازه شناسایی موارد به افزایش در تست ظرفیت و به استرس است که “ما با خیال راحت بازگشایی این کشور است.”

در بیانیه ای به ایالات متحده آمریکا امروز, Devin اومالی یک پنس مشاور تکذیب وجود هر گونه تضاد میان نیروی کار را در نظرات عمومی و خصوصی اعضا نگرانی. وی با اشاره به گزارش های دوگانه شهروندان و مستند ساکنان سفر از شهرهای مرزی در مکزیک برای دریافت مراقبت بهتر در بیمارستانهای آمریکایی.

“برخی از اعضای این کارگروه به طور خلاصه مطرح شده امکان دوگانه شهروندان عبور از مرز مکزیک به دریافت درمان در ایالات متحده,” او گفت:, “و این که چگونه به طور بالقوه می تواند منجر به موارد جدید در سان دیگو و ال پاسو مناطق است.”

ایالات متحده آمریکا امروز مورد تجزیه و تحلیل دادهها نشان داد که کشور در حال تجربه منطقه ای شیوع بیماری در سراسر کشور است که سرپیچی توضیح آسان. در حالی که این ویروس خیره کننده در تمام طول آریزونا مرز با مکزیک ترین جوامع در امتداد مرز تگزاس شاهد هیچ گونه افزایش است. عمیق در داخل ایالات متحده آمریکا, آیووا طرف مرز خود را با مینه سوتا یک نقطه داغ. بنابراین عصری, آلاباما, داکوتای جنوبی, تنسی و کارولینای شمالی است.

Amy Adams الیس, سخنگوی, کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: این سازمان راه اندازی کرده است یک multifront پاسخ به “روند شروع به رفتن در جهت اشتباه است.”

کارولینای شمالی بیش از دو برابر آن تعداد از تایید coronavirus موارد پس از دولت stay-در-خانه سفارش تمام شده در مارس 22, ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده.

“همانطور که ما نقل مکان کرد به فاز 2 و مردم شروع به حرکت در اطراف ما دیده می شود افزایش موارد” الیس گفت: در یک ایمیل. “با توجه به دیرینه و فراگیر ساختاری بی عدالتی ما دیدن مخربی در طول تاریخ به حاشیه رانده شده جمعیت.”

او اشاره ایالت تلاش برای کاهش موارد جدید در آن مناطق از جمله دسترسی بهتر به مراقبت های پزشکی کسب و کار برای کمک به اقلیت و “فشرده پشتیبانی در گوشت-تجهیزات پردازش.”

Coronavirus موارد باید افزایش یافت و در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این صنعت ضروری عملیات بیش از نگرانی در مورد کمبود گوشت مرغ و گوشت گاو. برخی از کشور بالاترین خوشه های رخ داده در استان ها با گوشت-تجهیزات پردازش.

شمال کارولینای دولت رهبری sparred با حزب جمهوری خواه بیش از آن در انتخابات ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون در ماه اوت است. جمهوری خواهان مهاجرت حوادث به فلوریدا پس از کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات نمی خواهد مرتکب به اجازه همه سنتی شلوغ کرده است.

Latinos به احتمال زیاد آلوده

فعالان می گویند این روایت که لاتینی ها به نحوی مسئول شیوع اخیر – به جای قربانیان خود را – به دنبال یک الگوی از لفاظی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

گارسیا در لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان گفت: Latino کارگران در بخش کشاورزی و بسته بندی گوشت می آمد هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر چرا که دولت با تکیه بر آنها به کار سراسر همه گیر.

“این به نظر می رسد استفان میلر صحبت کردن نقطه,” او گفت: مراجعه به مشاور ریاست جمهوری که محور بسیاری از دولت سیاست های مهاجرتی. “پیدا کردن یک قربانی درست قبل از انتخابات به rile تا پایه. مهاجران آوردن بیماری در طول مرز یک استعاره است که می رود به هیتلر.”

CDC اطلاعات دوشنبه منتشر شد نشان می دهد Latinos ممکن است بسیار به احتمال زیاد مبتلا به کروناویروس نسبت به جمعیت عمومی همراه با سیاه پوستان و سرخپوستان آمریکایی/بومی آلاسکا.

آمریکایی ها بیش از پنج بار به احتمال زیاد به عنوان مکزیکی به یک مورد تایید شده از coronavirus اگر چه تفاوت ممکن است منعکس کننده نسبی در دسترس بودن تست در هر ملت است.

ماه گذشته سیاسی گزارش داد که آذر عنوان نگرانی در مورد سلامت عمومی شرایط در داخل بسته بندی گوشت می آمد گیاهان نشان می دهد در تماس با نمایندگان مجلس است که کارگران هستند احتمال بیشتری برای گرفتن این ویروس به دلیل “خود را در تعاملات اجتماعی و شرایط زندگی.”

به خاطر ایمیل ها و یادداشت های جلسه ارائه تنها یک تصویر لحظهای از این دولت نگرانی که مشخص نیست چه نوع از مهاجرت آذر با اشاره به اواخر هفته گذشته است. در دیگر پیام HHS افسران بپرسید به صراحت در مورد تغییرات در الگوهای مهاجرت برای دوگانه شهروندان و مستند مهاجران.

مقامات بهداشت اشاره کرد در ایمیل است که بسیاری از این مسافران هستند به نمایش علائم و می تواند عفونت در هر دو جهت.

CBP سخنگوی Nate Peeters پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به نگرانی اما گفت معاف مهاجران اجازه ورود به کشور “دریافت پردازش و ارزیابی پتانسیل [CDC] پزشکی غربالگری که همه کسانی که تحت در ایالات متحده بنادر از ورود.”

“هر هفته CBP برخورد هزاران unscreened, unvetted و غیر مجاز مهاجران از کشورهای آسیب دیده COVID-19 که عبور از مرزهای ایالات متحده به طور غیر قانونی گفت: با اشاره به گشت مرزی اخیر اخراج و محرومیت از کسانی که ژست بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

جمعه, ویلیام Roy, مدیر عملیات پاسخ در فدرال مدیریت اضطراری آژانس فرستاده مقامات مهاجرت برای پرواز و عبور از مرز اطلاعات برای تصویب به همراه پنس ،

فرارا ارائه شده نشان داده است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توقف در مرز, مسافرت در ماه مارس در مجموع ترافیک در مبادی ورودی کاهش یافته است 43٪. به همین ترتیب عابر پیاده و ترافیک خودرو کمی تغییر کرده است در هر دو سمت جنوب و شمال مرزهای طی ماه گذشته با توجه به داده ها.

در ماه مارس تهمت خود را گره خورده است مرز محدودیت به “unscreened و unvetted و غیر مجاز” مهاجران از ده ها تن از کشورها است.

“در جهانی همه گیر آنها را تهدید به ایجاد یک طوفان کامل است که گسترش عفونت به مرز ما عوامل مهاجران و به عموم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

جمعه, مقامات بهداشت فدرال به دکتر رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ به یک تجزیه و تحلیل به توضیح عوامل موثر در عود یو پی اس. که تجزیه و تحلیل در نظر گرفته شده برای معاون رئیس جمهور را به نظر می رسد برای تضعیف این تصور که مهاجران مسئول شیوع است.

“افزایش جامعه گسترش با توجه به بازگشایی و آرامش اجتماعی فاصله به خصوص بیش از آخر هفته روز یادبود” مقامات نوشت.

آنها اشاره کرد که اسپانیایی ها و دیگر اقلیت ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار است که بخش بزرگی از کارگران ضروری در بسیاری از گیاهان گوشت پردازش اقلیت هستند.

این هفته CDC اعزام کارکنان به آریزونا و تگزاس و کارولینای شمالی و کالیفرنیا.

آژانس نمی پاسخ به سوالات در مورد آنچه انجام می دهند در این کشورها اما الیس در کارولینای شمالی در بخش بهداشت و درمان تایید CDC پرسنل در حال آمدن به کمک بررسی سنبله در موارد.

مقامات بهداشت نسبت موج به بازگشایی

دولت های محلی و مقامات بهداشتی در کشور Sunbelt منطقه که در آن موارد به طور چشمگیری افزایش یافته گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آنها را دیده اند شواهدی از ارتباط بین عفونت و بازگشایی اما نه مهاجرت الگوهای.

عفونت منفجر شد و در آریزونا پس از بازگشایی مارس 15, افزایش 180% در یک ماه یک تجزیه و تحلیل از ایالات متحده آمریکا امروز داده ها را نشان می دهد. در روز سه شنبه به تنهایی آریزونا مقامات گزارش افزایش 2,341 دفاع کرد گرفته شد موارد دو دولت در مجموع تا پایان ماه مارس است.

شعله ور شدن یو پی اس دامنگیر جوامع در طول دولت در مرز جنوبی با مکزیک. سانتا کروز یک روستایی شهرستان دیده می شود سریع ترین افزایش در مورد نرخ. پنج نفر از هر شش ساکنان وجود دارد هیسپانیک اما غیر هیسپانیک سفیده حساب برای نزدیک به عنوان بسیاری از موارد به عنوان اسپانیایی.

دولت شده است حتی سخت تر از ضربه در آن گوشه شمال شرقی در آپاچی و نوجو شهرستانهای استان است. هر دو کوچک اسپانیایی جمعیت اما در حال خانه داری, بومیان آمریکا, جوامع قبیله ای.

“ما انتظار می رود با افزایش فعالیت ما می بینیم افزایش انتقال گفت:” پاتریک Ptak سخنگوی کالیفرنیا ، mlb با اشاره به دولتی راهنمایی.

چهار شنبه, Ducey برای اولین بار دستور داد همه کسب و کار در آریزونا به اقدامات خاص مانند نگه داشتن کارگران و مشتریان 6 فوت از هم جدا و مصرف کارگران درجه حرارت به سرعت گسترش یافته است. چنین اقداماتی قبلا تنها توصیه.

Ptak گفت: دولت ردیابی تماس با کسانی که بیمار برای درک بهتر این افزایش در موارد.

خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن سلامت و بهداشت استان آژانس مدیر سابق ثابت افزایش به یک شکست خورده بازگشایی استراتژی است.

او گفت: آریزونا نگهداری آن تعداد کم از طریق خوب رعایت طول بسته ها در دوره تنها به طور گسترده و به سرعت بالابر محدودیت های کسب و کار. دولت preempted شهرستانها از تحمیل خود به خود محدودیت قبل از این هفته که Ducey روشن البته به شهرداری اجازه می دهد به حکم پوشیدن ماسک.

“علت ریشه ای این است که وقتی ما از اقامت در خانه سفارش آن را جایگزین هر چیزی که تا به حال هر نوع انطباق استانداردهای” فروتن گفت.

سهشنبه, تگزاس دیدم یک شماره ثبت از 3,358 موارد است. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: در یک کنفرانس خبری وجود دارد “هیچ دلیل امروز به احساس خطر” از آنجا که دولت ظرفیت برای رسیدگی به موارد جدید. وی تاکید کرد مسئولیت شخصی و بدحجابی افراد جوان که رنگی به میله های او کاهش یافته است به طور موقت نزدیک است.

روز بعد ابوت اذعان کرد که شهرداری می تواند به اجرای ماسک-پوشیدن قوانین در شهرستانها خود را که او تا به حال حاضر به سفارش.

کمک: Mike Stucka

برت مورفی و Letitia استین در حال خبرنگاران در ایالات متحده آمریکا امروز ملی تحقیقات تیم. تماس با برت در [email protected] یا @brettMmurphy یا Letitia [email protected], @LetitiaStein توسط تلفن و یا سیگنال در 813-524-0673.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de