فدرال ریزرو Clarida نگران تر است که شرایط مالی ممکن است آخرین

تعمیر مالی شرایط بازار پس از عمق coronavirus بحران در اواسط ماه مارس است مثبت برای اقتصاد اما ممکن است تاریخ و زمان آخرین گفت: فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida در روز سه شنبه.

“در حالی که این کاهش از شرایط مالی است که البته استقبال به حدی است که آن را پشتیبانی از جریان های اعتباری به خانوارها و شرکت در این دوره به چالش کشیدن آن را نمی ممکن است به اثبات می شود با دوام با توجه به دوره که coronavirus سرایت طول می کشد و در این مدت از رکود اقتصادی است که باعث می شود,” Clarida گفت: در یک سخنرانی به سیاست خارجی در ارتباط است.

فدرال رزرو به خرید $2.3 تریلیون Treasurys و آژانس وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای صاف کردن عملکرد بازار. فدرال رزرو در هفته گذشته نشان داد که خرید خود ادامه خواهد داد در ماه های آینده در حال حاضر سرعت بیش از 80 میلیارد دلار در هر ماه برای Treasurys و حدود 40 میلیارد دلار در هر ماه برای MBS.

“حداقل کاستن از شرایط مالی خرید برخی از زمان تا زمانی که اقتصاد شروع به بهبود می یابند” Clarida گفت.

برخی از اعضای کمیته بانکی سنای ابراز نگرانی در اوایل روز سه شنبه به رئیس بانک فدرال جروم پاول در مورد خرید دارایی ها و اندازه تغذیه ترازنامه.

سناتور. جان کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا خواسته پاول چه مدت آن را برای کاهش فدرال ریزرو 7 تریلیون برجسته “به مقداری که نیست دیگر دنیوی.”

پاول گفت: این خرید شد نه به معنای کاهش اسپرد اعتباری و یا کمک به خزانه امور مالی بدهی های دولت فدرال.

جزئیات:پاول می گوید فعالیت های اقتصادی بسیار پایین تر از پیش همه گیر سطوح با وجود ‘متوسط ارتجاعی’ در برخی از مناطق

“من نمی بینیم ما به عنوان مایل به اجرا از طریق بازار اوراق قرضه مانند یک فیل” پاول گفت: با اشاره به تغذیه جدا 250 میلیارد دلار برنامه خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

“ما فقط می خواهید به وجود دارد اگر همه چیز به نوبه خود بد در اقتصاد” پاول اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de