فدرال اکسپرس سهام تظاهرات 9% آنلاین خرید sprees افزایش شرکت در سه ماهه نتایج

فدرال اکسپرس پارسیان سهام بسیج اواخر روز سه شنبه پس از تحویل و تدارکات شرکت گزارش بهتر از حد انتظار تعدیل سود و فروش در آن مالی سه ماهه چهارم, به عنوان افزایش در خرید آنلاین در میان coronavirus همه گیر جبران هزینه های بالاتر و نازک تر حاشیه.

فدرال اکسپرس FDX, +4.21% گزارش از دست دادن $334 میلیون دلار یا $1.28 یک سهم در سه ماهه در مقایسه با از دست دادن $1.97 میلیارد دلار یا $7.56 a, به اشتراک گذاری, در سال پیش ، تنظیم به صورت یک بار اقلام این شرکت به دست آورده $663 میلیون دلار یا $2.53 یک سهم در مقایسه با تعدیل درآمد از $5.01 یک سال پیش.

فروش کمی کاهش یافت و به $17.4 میلیارد دلار از $17.8 میلیارد سال پیش.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet به حال انتظار می رود فدرال اکسپرس به گزارش تنظیم درآمد از $1.58 سهم در فروش $16.4 میلیارد دلار است.

سه ماهه بود که “به شدت” با COVID-19 pandemic, مدیر اجرایی, Frederick W. Smith در بیانیه ای گفت.

با تشکر از “تلاش های بسیار نیرومند” توسط کارکنان و شرکت سرمایه گذاری در بهبود ظرفیت و بازده, “فدرال اکسپرس است که به خوبی می چرخاند به حمایت و بهره مندی از بازگشایی اقتصاد جهانی” او گفت:.

تجاری و حجم پایین به طور قابل توجهی با توجه به کسب و کار در سراسر جهان تعطیل شد موج مسکونی تحویل آن FedEx Ground کسب و کار و در transpacific و پرواز چارتر برای فدکس اکسپرس ،

فدرال اکسپرس نیز متحمل شده حدود 125 میلیون دلار در افزایش هزینه های عملیاتی مربوط به حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی و لوازم ایمنی برای کارکنان خود و همچنین امنیت بیشتر و تمیز کردن خدمات برای محافظت از آنها را گفت.

نتایج عامل نهفته بودند با افزایش هزینه ها برای گسترش خدمات در میان عوامل دیگر این شرکت اعلام کرد. این شرکت همچنین در زمان ضربه از همه گیر مربوط موقت فروشگاه تعطیلی و کاهش چاپ درآمد در آن FedEx Office فروشگاه.

فدرال اکسپرس خالص درآمد شامل مالیات سود $71 میلیون مربوط به کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) ماده است که اجازه می دهد تا مالیات و زیان به جبران برابر درآمد حاصل از سال های قبل بود که مشمول مالیات در نرخ بالاتر است. سود, اما, بیشتر بود افست توسط یک غیر نقدی مالیات هزینه $51 میلیون با توجه به تغییر در مالیات معوق مانده مربوط به عملیات خارجی این شرکت گفت.

فدرال اکسپرس نیست ارائه یک درآمد پیش بینی برای سال مالی 2021 و گفت که “زمان و سرعت بهبود اقتصادی نامشخص است.” این شرکت گفت: این امر در ادامه به تنظیم به عنوان مورد نیاز برای عملیات خود و تمرکز بر روی “آخرین مایل” تحویل پیشرفت.

وال استریت نگران است که برای هر دو فدرال اکسپرس و رقیب United Parcel Service Inc. یو پی اس +1.55%, از دست دادن عالی-حاشیه کسب و کار به کسب و کار حجم لغو خواهد از مزایای استفاده از این مزیت در بالاتر هزینه کسب و کار به مصرف کننده تحویل مربوط به آنلاین خرید sprees.

فدرال اکسپرس گفت: در ماه گذشته آن را مصرف $370 میلیون شارژ در سه ماهه عمدتا مربوط به کاهش چاپ درآمد و موقت FedEx office و چاپ-فروشگاه تعطیلی.

سهام فدرال اکسپرس از دست داده اند و 8 درصد در سال جاری در مقایسه با ضرر و زیان از 5 ٪ و 10 ٪ برای شاخص S&P 500 SPX +1.54% و میانگین صنعتی داو جونز بود DJIA, +0.84% .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de