فدرال زندانها تحت ملی مستند در میان جورج فلوید اعتراضات شدید ترین محدودیت در 25 سال

اداره فدرال زندانها تحمیل ملی مستند در میان, در ادامه ناآرامی های مدنی در شهرستانها در سراسر کشور در یک حرکت که شبیه آژانس پاسخ به جرم شورش در بسیاری از امکانات آن 25 سال پیش.

مقامات فدرال در حال حاضر در تلاش برای مهار شیوع بیماری مرگبار از کروناویروس که سمت چپ 68 زندانیان مرده بود, دستور داد در سراسر کشور محدودیت در زندانی جنبش در ماه مارس در تلاش برای محدود کردن این ویروس گسترش یافته است. اما مقامات در زمان محدود تر عمل اواخر دوشنبه به عنوان موجی از درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس در گرفت پس از مرگ جورج فلوید که پس از دوخته شدن زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

مایکل کروجل مدیر وسیع زندان فدرال سیستم با توجه به شهادت قبل از کمیته قضایی سنا روز سه شنبه.

سرپرست کرد: فدرال جابهجا سرپرست در لوئیزیانا, زندان, ضربه سخت coronavirus

ویروس چشمه Manafort: Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort از زندان آزاد شد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

مایکل کوهن پیاده: Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن منتشر خواهد شد پنج شنبه در میان coronavirus نگرانی

“در نور گسترده در اعتراض به فعالیت اتفاق می افتد در سراسر کشور, BOP – در فراوانی از احتیاط – اجرای اضافی موقت اقدام امنیتی برای اطمینان از نظم و امنیت از ما موسسات و همچنین اطمینان از ایمنی کارکنان و زندانیان” این سازمان در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه. “در تامین امکانات ما امید ما این است که این اقدام امنیتی کوتاه مدت است که زندانی خواهد شد بازسازی به جنبش محدود در آینده بسیار نزدیک.”

مقامات تاکید کرد که این هفته مستند بود باعث زندانی اقدامات که موجب 1995 اقدام پس از شورش در چندین فدرال امکانات.

قانونگذاران انتظار می رود نزدیک به سوال کروجل در مورد سازمان مدیریت coronavirus نیز آلوده کرده است که 1,650 زندانیان و 171 کارکنان. یکی دیگر از 3,613 زندانیان و 445 کارکنان را بهبود, با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط آژانس.

به عنوان احتياط اضافه شده مقامات را منتشر کرده اند بیش از 3000 به طور بالقوه آسیب پذیر زندانیان به خانه حبس از مارس 26. اما نمایندگان مجلس نیز انتظار می رود به این سوال که آیا برخی از کسانی که شده اند فراهم شده درمان ترجیحی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de