طرح دعوی در دادگاه فدرال خواستار افسر در Breonna تیلور تیراندازی ‘job’ با ‘انتقام’

LOUISVILLE, Ky. — مداوم طرح دعوی در دادگاه فدرال متهم یکی از کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر در تیراندازی مرگ 26 ساله EMT Breonna تیلور از اذیت و آزار متهمان با غیر ضروری دستگیری و کاشت مواد مخدر در آنها.

Kendrick ویلسون در زمینه کت و شلوار در برابر افسر برت Hankison در اکتبر 2019 گفته او “کشنده تخلف شد جذب ناخواسته و بدون استحقاق توجه” از Hankison که تصمیم گرفته بود که ویلسون “برای یک دلیل و یا دیگر بود به درگیر شدن در فعالیت های غیر قانونی و که او تا به حال برای اطمینان از اعتقاد خود را.”

Hankison رد همه اتهامات علیه او در پاسخ ظ یک ماه بعد.

اتهامات موجود در طرح دعوی در دادگاه مدنی نمایندگی فقط یک طرف داستان را تشکیل شواهد در دادگاه قانون.

Hankison, Sgt. Jonathan Mattingly و افسر Myles Cosgrove هستند اداری انتقال در حالی که تحقیقات داخلی در جریان است به مارس 13 عکسبرداری از تیلور. هر سه در حال شکایت توسط تیلور ،

تیلور مرگ مشتعل طوفان در سراسر کشور در هفته های اخیر به عنوان برجسته فعالان و سیاستمداران سوال که چرا یک غیر مسلح سیاه شده بود به ضرب گلوله کشته شده توسط افسر پلیس. رژیم صهیونیستی. اندی Beshear به نام برای فدرال تحقیقات در این مورد.

تیلور به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط افسران که وارد آپارتمان او فقط قبل از ساعت 1 صبح پلیس گفت که این افسران در خدمت یک حکم جستجو به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است اما بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

تیلور پسر کنت واکر گفت که او فکر مزاحمان بودند شکستن در و اخراج یک شات که زده Mattingly در پا. ماموران سپس به آتش صرف بیش از 20 دور است.

مرتبط: آنچه ما می دانیم درباره Breonna تیلور مرگ

در اوایل سال Hankinson شد متهم به اذیت و آزار ویلسون که گفت: افسر هدف او و کشت مواد مخدر.

ویلسون با توجه به تشریح سه بار در آن Hankison دستگیر ویلسون در سال 2016 و 2018 که همه سرچشمه در میله که در آن Hankison گاهی اوقات کار به عنوان وظیفه امنیت.

آن را نیز می گوید که ویلسون و Hankison داشته اند های مختلف تعاملات خارج از دستگیری “از جمله بیش از یک رابطه با همان زن است.”

برای اولین بار بازداشت شد و در سال 2016 در سقف قلع بار زمانی که Hankinson دستگیر ویلسون برای حمله به. این اتهامات را رد کرد و در ماه نوامبر.

در ژوئن 2018 در خارج از سقف قلع نوار Hankinson دستگیر ویلسون دوباره. دستگیری استناد Hankison نوشت متحده که یک سگ پلیس نشان داد که “حضور مخدر بوی” در ویلسون جیب.

ویلسون خالی جیب خود است که با توجه به گفت و نشان داد آنها موجود تنها پول است.

استناد گفت Hankison بازیافت کیسه های پلاستیکی مشکوک پودر کوکائین بر روی زمین و دستگیر ویلسون.

اما طرح دعوی در دادگاه با استناد به بدن دوربین فیلم گفت: Hankison واقع کیسه “در پیاده رو چند پا دور از جایی که درگیری صورت گرفت.”

“او پس از آن جوک ها با دیگر LMPD افسران در مورد ‘کاشت dope’ زمانی که آقای ویلسون بیان شوک بیش از این محل از این مواد مخدر” کت و شلوار می گوید.

“نیز قابل رویت روی بدن دوربین ناشناس غیر نظامی که شنیده می شود برقراری ارتباط با آقای ویلسون که او را دیدم یک افسر رها کردن مواد مخدر در پیاده رو قبل از او برگرفته و آنها را کت و شلوار می گوید.

در راه به زندان ویلسون گفت: Hankison است “خونخواهی” علیه او و “کثیف پلیس” که نیاز به معرض با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

ویلسون صرف شب در زندان قبل از ارسال پیوند. کت و شلوار می گوید ویلسون همچنین “متحمل هزینه تست مواد مخدر که منجر به نتایج منفی در تلاش برای حمایت از ادعای خود را که او را درگیر با مواد مخدر.”

ویلسون پرونده همچنان در حال بررسی در دادگاه مدار.

در سپتامبر سال 2018 Wilson, ثبت گزارش به LMPD امور داخلی است که “Hankison بود ناعادلانه هدف قرار دادن او را.” با این حال او قطع شکایت خود را به دلیل قانونی مورد انتظار و او نیست که یک وکیل با او.

ماه آینده Hankison دستگیر Wilson بار سوم و این بار در سالیوان شیر خانه.

Hankison نوشت: در دستگیری استنادی است که او در واقع یک “کیسه بزرگ از پودر کوکائین” که وزن “بیش از 5 گرم” در ویلسون.

یک غیر نظامی و تصویری گرفته شده از این حادثه نشان داد Hankison “متلک” ویلسون دختر و گفتن که “او کاشت ‘پیش بینی’ دوباره” با توجه به کت و شلوار.

از اتهامات عنوان شده کاهش یافته است دو ماه بعد.

آزمایشگاه تست بعد نشان داد پودر Hankison ادعا واقع شده اند “آمد منفی برای هر کنترل مواد” با توجه به کت و شلوار.

در اکتبر 2019, LMPD افسران اعدام یک حکم در ویلسون خانه و آرایشگاه, لگد زدن در درب خانه اش و با اشاره اسلحه در دوست دختر خود را.

آنها کشف و ضبط یک از نظر قانونی متعلق به تفنگ و ویلسون مجوز و تلفن همراه با توجه به این که متهم Hankison یک کارآگاه مواد مخدر از بازی “نقش مهمی در صدور این حکم که انجام شد توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر.”

ویلسون طرح دعوی در دادگاه متهم Hankison از مخرب پیگرد قانونی و نقض حقوق اساسی خود و به دنبال بازپرداخت برای ویلسون هزینه های قانونی و خسارت تنبیهی.

دنبال تسا دووال در توییتر: @TessaDuvall.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>