یک قاضی فدرال انداخته است ایالات متحده زنان تیم ملی ادعا می کنند که آنها پرداخت می شود کمتر از ایالات متحده در مردان پیدا کردن که آنها به دست آورده بیشتر به طور کلی و برای هر بازی است.

نماز جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه مرکزی منطقه از کالیفرنیا تا حدی اعطا آمریکا فوتبال درخواست برای یک قضاوت خلاصه. ایالات متحده منطقه قاضی Gary R. Klausner حکومت تبعیض ادعا می کنند مربوط به نابرابر شرایط کار — به طور خاص استفاده از پروازهای چارتر — می توانید به دادگاه بروید.

مولی لوینسون ، سخنگوی زنان آمریکا در بیانیه ای گفت: آنها “شوکه و ناامید” با تصمیم و وعده داده شده به درخواست تجدید نظر.

“ما نمی خواهد داد تا کار سخت ما برای مساوی پرداخت” لوینسون گفت. “ما با اعتماد به نفس در مورد ما و ثابت قدم در تعهد ما برای تضمین این که زنان و دختران که در این بازی ورزشی را نمی خواهد ارزش به عنوان کمتر فقط به دلیل جنسیت خود را. ما آموخته اند که وجود دارد فوق العاده ای موانع برای تغییر; ما می دانیم که آن را طول می کشد شجاعت و شهامت و پشتکار به ایستادن به آنها.”

این USWNT شکایت ایالات متحده آمریکا فوتبال در مارس 2019 ادعا فدراسیون تا به حال نقض حقوق مساوی عمل می کنند و در معرض آنها را به تبعیض آمیز شرایط کار. هر چند زنان صحبت نمی زیادی در مورد طرح دعوی در دادگاه در جام جهانی آن را در پس زمینه تمام زمان.

هنگامی که آمریکایی ها را شکست داد و هلند به پیروزی در دومین دوره متوالی به عنوان طرفداران serenaded آنها با شعارهای “برابر پرداخت! برابر پرداخت!”

میانجیگری مذاکرات را شکست و در مدت کوتاهی پس از مسابقه و در زمان طرح دعوی در دادگاه زشت به نوبه خود در ماه مارس زمانی که ایالات متحده در فوتبال را رد کرد و چهار بار قهرمان جام جهانی به عنوان پایین تر از نر بازیکنان و خوار دستاوردهای خود. Chastened با خشم حامیان ایالات متحده فوتبال عذرخواهی کرد و واگردانی به اوایل استدلال که زنان به انتخاب خود را در پرداخت ساختار و نتیجه شده بود نسبتا جبران می شود.

آن بود که استدلال که Klausner طرفه با جمعه.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با تیم ملی به نمودار یک مسیر مثبت رو به جلو به رشد بازی هر دو در اینجا در خانه و در سراسر جهان” ایالات متحده آمریکا فوتبال در بیانیه ای گفت.

در ایالات متحده زنان و مردان ایالات متحده باید جداگانه قراردادهای معامله. در طرح دعوی در دادگاه ایالات متحده زنان گفت: پاداش خود را به صورت دوستانه بازی های جام جهانی و سایر مسابقات بودند کمتر از کسانی که پرداخت به مردان است. آنها همچنین ادعا شده که دو بار نایب قهرمان جام جهانی, آنها ایستاده بود به مراتب بیشتر پول اگر آنها پرداخت تحت این ساختار است.

اما Klausner رد هر دو محل. از 2015-19 زمان تحت پوشش در طرح دعوی در دادگاه زنان ساخته شده به طور متوسط $220,747 در هر بازی گفت: در حالی که مردان ساخته شده به طور متوسط $212,639. Klausner نیست آدرس این واقعیت است که زنان برنده بازی های بیشتر در این دوره است که ترجمه به بالاتر پاداش.

در حالی که زنان قطعا ساخته اند پول بیشتر تحت مردانه جایزه ساختار — آمریکا مردان ساخته اند بیش از 1.1 میلیون دلار برای برنده شدن در جام جهانی 2018 با توجه به نگهبان Caitlin موری در حالی که زنان ساخته شده کمتر از 300.000 دلار — Klausner حکومت بود که بازیکنان در انتخاب است.

بر خلاف ایالات متحده مردانی که تنها پرداخت برای بازی های آنها بازی زنان دریافت پایه حقوق و دستمزد.

“شاکیان نمی تواند در حال حاضر عطف به ماسبق خیال خود CBA بدتر از MNT CBA با اشاره به آنچه که آنها را ساخته اند و تا به حال آنها پرداخت شده است تحت MNT پرداخت-به-بازی بازی های ساختار زمانی که آنها خود را رد کرد و یک ساختار” Klausner نوشت. “این روش از مقایسه نه تنها نتواند به حساب انتخاب شده در طول چانه زنی جمعی آن را نیز نادیده ارزش اقتصادی از `بیمه’ به WNT بازیکنان دریافت خود را تحت CBA.”

“صرفا در مقایسه با آنچه WNT بازیکنان زیر دریافت خود را CBA با آنچه که آنها را در زیر دریافت MNT CBA تخفیف ارزش است که این تیم قرار داده شده در تضمین منافع آنها دریافت خود را تحت قرارداد” Klausner افزود که آنها تصمیم گرفتند برای در هزینه بالاتر عملکرد مبتنی بر پاداش است.”

Klausner نیز رد یک ادعا می کنند که زنان بوده است تبعیض به خاطر آنها مجبور به بازی در چمن مصنوعی بیشتر از مردان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de