تغذیه. قاضی نمی خرید یانکی’ درخواست برای نگه داشتن بحث نامه خصوصی

یانکی ها’ استدلال که انتشار یک نامه از کمیسر راب مانفرد به مدیر کل برایان Cashman می شود “شهرت قابل توجهی آسیب” تلقی شده است “unpersuasive” توسط یک قاضی فدرال.

نظارت بر طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط DraftKings bettors که ادعا می کنند این نامه حاوی اطلاعات اعلام نشده در طول مانفرد را تا سال 2017 آزادی مطبوعات در مورد یانکی ها ثبت نام سرقت ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Jed S. Rakoff گفت: این نامه باید unsealed دلیل این تیم را “متناقض استدلال.” یانکی ها و MLB جذاب هستند این تصمیم که نمی خواهد اجرا شود تا زمانی که حکم از سوی دادگاه تجدید نظر.

“نیویورک یانکیز قدردانی قاضی تصمیم به حفظ این نامه تحت مهر و موم و در انتظار تجدید نظر و نگاه به جلو به حال شنیده های مدار دوم دادگاه تجدید نظر” یانکی ها در بیانیه ای گفت.

Rakoff است شک و تردید این نامه باید مهر و موم شده.

“اگر چه MLB متهمان قبلا استدلال کرد که این نامه کاملا در توافق با کمیساریای بیانیه عمومی و در حال حاضر استدلال کرد که انتشار این نامه می زند یانکی’ شهرت این دو به دو ناسازگار استدلال دیگر نیز به استدلال ارائه شده توسط MLB متهمان و یانکی ها بودند unpersuasive,” Rakoff نوشت. “یکی ممکن است وسوسه به نتیجه گیری کرد که هیچ توجیهی برای نگه داشتن این نامه مهر و موم شده.”

همانطور که قبلا گزارش شده توسط پست کن Davidoff, صنعت, منابع گفت: در این نامه نوشته شده است پس از بررسی راه اندازی از Red Sox “AppleWatchGate” رسوایی — یادداشت های یک جفت از جرائم مربوط به ثبت نام-سرقت از جمله یانکی ها نادرست با استفاده از یک ستاره شرق تلفن قبل از 2017. در این نامه همچنین آمده است که یانکی ها بازیکنان با استفاده از پخش اتاق به سرقت علائم و رله آنها را به دوندگان در پایه دوم در سال 2015 و 2016.

DraftKings bettors که تحت پیگرد لیگ Red Sox و آستروس برای $5 میلیون با توجه به ثبت نام-سرقت رسوایی استدلال می کنند این نامه نشان میدهد یانکی ها بودند که در یک “جدی تر ورود سرقت” طرح از لیگ است افشا می شود. در سال 2017 مطبوعاتی مانفرد نوشت که یانکی ها “نقض یک قاعده حاکم بر استفاده از ستاره شرق تلفن” اما که “ماده ارتباطات [تلفن] بود و نه تخلف.”

Rakoff دو بار رد دعوی که استدلال می کند که نشانه سرقت باید بی اثر کردن نتایج بازی ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de