FDA کمیسر حاضر به اظهار نظر در مورد تهمت و ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد ‘بی ضرر’

هنگامی که فشرده چند بار در طول صبح یکشنبه, اخبار, نشان می دهد, FDA, کمیسر Stephen هان حاضر به اظهار نظر در مورد صحت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که 99 درصد از coronavirus موارد “بی ضرر”.

طول چهارم جولای سخنرانی در “سلام به امریکا” رویداد تهمت ادعا کرد که اکثریت coronavirus موارد بی ضرر است.

“وجود دارد هیچ تست برای یک ویروس جدید, اما در حال حاضر ما تقریبا 40 میلیون نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “با انجام این کار, ما نمایش موارد 99% که کاملا بی ضرر و نتایج است که هیچ کشور دیگری می تواند نشان دهد چرا که هیچ کشور دیگری تست که ما نه از نظر اعداد و یا از نظر کیفیت.”

هان به نظر می رسد در چند روز شنبه را نشان می دهد از جمله سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که در آن میزبان دانا باش از او خواسته در مورد رئیس جمهور.

‘گریم حل و فصل’:با بایدن بزرگ و سنا در نزد دموکرات ها هنوز خالی از سکنه ترس از یاس

“دکتر هان من متوجه این آسان نیست برای شما. شما در حال … کار واقعا سخت به تلاش برای محافظت از آمریکایی ها” باش گفت. “من فقط باید به شما بپرسید به صراحت به این منظور برای محافظت از آمریکایی ها است رئیس جمهور اشتباه است؟”

هان گفت: باش که او “رفتن به چه کسی حق است و چه کسی اشتباه است” و به جای صحبت در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده گفت که “راه خروج از این برای همه آمریکایی ها است به دنبال CDC و کاخ سفید وظیفه نیروی دستورالعمل.”

بیشتر: Kanye غرب می گوید که او را در حال اجرا برای رئيس جمهور. هیچ شواهدی وجود ندارد که در عین حال.

در حالی که در ABC “این هفته”, هان, دوباره حاضر به اظهار نظر در مورد صحت رئیس جمهور و به جای آن گفت: آمریکایی ها باید “به دنبال هدایت CDC; پیروی از پروتکل های دولت های محلی و ایالتی” چرا که “این که چگونه ما در حال رفتن به خارج از این. این که چگونه ما در حال رفتن به بیشتر پهن. این که چگونه ما در حال رفتن به توقف این افزایش تعداد موارد در Sunbelt.”

ایالات متحده پیشی گرفته است بیش از 164,000 موارد جدید در طول سه روز اول ژوئیه به حدود 58,000 جدید موارد گزارش شده فقط در جولای 3.

تقریبا هر دولت شاهد افزایش در گزارش coronavirus موارد اما ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا هستند تعداد کمی از سخت ترین ضربه باعث بسیاری از آنها را به توقف مراحل خود را برای بازگشایی شده است.

هان نیز حاضر به اظهار نظر در مورد رئیس جمهور که ایالات متحده باید یک واکسن قبل از پایان سال است.

در همان سخنرانی در حالی که ضمن تشکر از محققان و دانشمندان برای کار بر روی یک واکسن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال رها کردن ملت ما علمی درخشندگی و به احتمال زیاد درمانی و/یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال است.”

“این هفته” میزبان مارتا Raddatz خواسته هان در مورد احتمال داشتن یک واکسن تا پایان سال است.

“من نمی تواند پیش بینی کند. من نمی تواند پیش بینی زمانی که یک واکسن در دسترس خواهد بود” هان گفت Raddatz. “بله, ما در حال دیدن با سرعت بی سابقه ای برای توسعه یک واکسن. اما … ما صادر هدایت این هفته در مورد واکسن توسعه از آنجا که ما خواهید بود بسیار روشن و جدی ما وعده به مردم آمریکا این است که ما یک تصمیم مبتنی بر اطلاعات و علم در یک واکسن با توجه به ایمنی و اثربخشی که واکسن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net