FBI در خدمت حکم توقیف تلفن از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن در انبار فروش تحقیق: گزارش

واشنگتن – FBI خدمت کرده است حکم به عربستان از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به فروش سهام پیش از سقوط بازار با توجه به کروناویروس با توجه به گزارش.

لس آنجلس تایمز برای اولین بار گزارش شده است که با مته سوراخ کردن که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا به حال خود تلفن همراه کشف و ضبط چهارشنبه شب توسط ماموران فدرال در واشنگتن اقامت با استناد به یک ناشناس اجرای قانون رسمی. ان بی سی نیز گزارش داد که سناتور بود در خدمت FBI حکم و که تلفن خود را در کشف و ضبط شد.

با مته سوراخ کردن را کاهش یافته است به نظر این موضوع زمانی که رسیده توسط ایالات متحده آمریکا امروز پنج شنبه شب.

وزارت دادگستری راه اندازی یک تحقیق چهار هستهای با سهام فروش در ماه مارس یک فرد آشنا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

Sens. با مته سوراخ کردن R-N. C.; جیم Inhofe R-Okla.; کلی Loeffler, R-Ga.; و سناتور کالیفرنیا.; همسر خود و یا مشاوران فروش سهام در زمان قانونگذاران دریافت جلسات در مورد شدت coronavirus افشای مالی اشکال نشان داد.

در آن زمان گزارش های خبری نشان داد که سهام حرکات سناتور کاهش یافته است هر تخلف است. با مته سوراخ کردن نامیده می شود برای یک کمیته اخلاق نقد به رفتار خود به عنوان قانونگذاران از هر دو طرف راهرو نام او را به استعفا صندلی خود را.

“قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور – ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد” با مته سوراخ کردن وکیل آلیس فیشر گفت: در پایان ماه مارس. “هنگامی که این موضوع به وجود آمد دیابت با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر پرس و جو مناسب. سناتور. بورر از یک بررسی کامل از حقایق در این زمینه که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

با مته سوراخ کردن و همسر خود را فروخته تا 1.6 میلیون در ماه فوریه و گفت: آنها را بر اساس تنها در گزارش های خبری در مورد کوروناویروس

2012, سهام, عمل, میله, اعضای کنگره از استفاده از اطلاعات خودی به تصمیم گیری های تجاری. با مته سوراخ کردن یکی از سه سناتور که رای برابر قانون است.

کمک: Kevin Johnson, Ledyard پادشاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>