Favre, Manning, Wilson: جت های QB تاریخ ممکن است بسیار متفاوت

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition در نگاه آنچه را که باید اتفاق افتاده بود لایحه Belichick نه استعفا داد و به عنوان سر مربی از جت. در اینجا برخی از دیگر جت چه ifs از 30 سال گذشته:

اگر جت پیش نویس Brett Favre در سال 1991?

جت بود Favre به عنوان شماره 1 بازیکن خود را در پیش نویس هیئت مدیره را باید دور اول انتخاب کنید. Favre کاهش یافت و به دور دوم که در آن جت بودند چیدن هفتم. آنها تا به حال یک معامله با تلاش برای حرکت دو لکه جلوتر از شاهین اما آریزونا حمایت می شود. آتلانتا در زمان Favre و جت به پایان رسید تا گرفتن براونینگ ناگل.

اگر جت نشد پیت کارول به عنوان مربی ؟

کارول رفت 6-10 خود را در یک فصل به عنوان جت مربی در سال 1994. صاحب لئون هس اخراج او پس از آن فصل پس از تبدیل شدن به شیفته با غنی Kotite که عقاب به تازگی از کار اخراج شدند. Kotite یک فاجعه بود. کارول رفت و به پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی در USC و یک کاسه فوق العاده با Seahawks.

اگر Peyton Manning نیست ماندن در مدرسه ؟

جت تا به حال شماره 1 انتخاب کنید در سال 1997 بود و فقط استخدام لایحه Parcells به عنوان مربی. منینگ بود و انتظار می رود به ترک تنسی پس از سال سوم و جت خواهد او را به راه اندازی خود را حق رای دادن برای دهه آینده. او در آنجا ماند در تنسی برای ارشد سال و جت معامله شماره 1 انتخاب کنید.

اگر Vinny Testaverde نیست مجروح در سال 1999?

جت شده بود به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا در سال 1998 و به نظر می رسد در ابتدا برای سوپر باول اجرا در ’99. اما 35 ساله کارفرمایی پاره خود را به سمت چپ تاندون آشیل در حالی که تلاش برای بازیابی یک اشتباه در 1 هفته. جت رو به یک 1-6 شروع و از دست رفته برگشتی در 8-8.

اگر جت پیش نویس راسل ویلسون?

جت پرسنل ارشد اجرایی تری Bradway می خواستم جت را ویسکانسین کارفرمایی در سال 2012 پس بد نام مستعار او بود “راسل Bradway” در اطراف ساختمان. جت گیر با مارک سانچز و Tim Tebow. ویلسون برنده سوپر جام در فصل دوم خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de