Fauci به شهادت قبل از کنگره در دولت از coronavirus همه گیر

واشنگتن – Dr. Anthony Fauci و مقامات بهداشت خواهد امپریالیسم شنبه در ایالت coronavirus همه گیر دو روز پس از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر هشدار داد که “پنجره بسته است” برای ایالات متحده به وضعیت تحت کنترل است.

Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در موسسه ملی بهداشت بارها خواست متحده به دنبال دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی, از جمله در گذشته خود ظاهر قبل از کمیته بهداشت مجلس سنا که او هشدار داد در ممکن است که عدم انجام این کار خواهد منجر به “برخی از درد و رنج و مرگ” است که می تواند اجتناب شود.

امروز, نیمی از کشور در تلاش است برای مدیریت افزایش COVID-19 موارد است.

تعدادی از کشورهای متوقف بازگشایی مجدد برنامه هفته گذشته به عنوان ایالات متحده تنظیم پرونده برای تعداد موارد جدید در یک روز. تگزاس بسته میله و محدود رستوران ظرفیت در حالی که در فلوریدا ممنوع نوشیدن در میله های زندان.

کارشناسان می گویند متحده که اصلا مدیریت خود را مورد شمارش خطر قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی و دوباره آلوده کشورهای همسایه که در حال حاضر مسطح منحنی.

از دست دادن حافظه, gnarled, انگشتان دست, وحشت: COVID-19 کشتن نیست این آمریکایی ها اما بسیاری ممکن است هرگز همان خواهد بود

کاخ سفید اغلب ارائه یک rosier تصویر از وضعیت از آنچه که مقامات بهداشتی توصیف.

خواسته دوشنبه در مورد آذر هشدار کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور تشویق شده است که شده است وجود دارد کاهش در نرخ مرگ و میر و افزایش موثر درمان.

“این چیزها را به ما منحصر به فرد مجهز به رسیدگی به افزایش موارد که دیده ایم” McEnany گفت.

بیش از 125,000 مرگ و میر در ایالات متحده از COVID-19 نمایندگی حدود 25 درصد از جهان را در مرگ و میر.

برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند آمریکا مرگ و میر به آمار حدود 180,000 توسط Oct. 1.

شهادت قبل از یک خانه پنل در هفته گذشته Fauci گفت: این دو هفته “بحرانی” در چه کشور, آدرس, افزایش متحده مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا.

او نسبت به “افزایش نگران کننده از عفونت” به ترکیبی از عوامل از جمله افزایش در فرد به فرد انتقال یا جامعه گسترش یافته است.

به عنوان او در هفته گذشته جلسه Fauci خواهد پیوست سهشنبه توسط رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری; Stephen هان کمیسر غذا و دارو; و برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان برای سلامت و خدمات انسانی.

بیشتر: بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر از درگذشت coronavirus

پنج ماه در یک جدول زمانی از چه COVID-19 باز شدن در آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de