با وجود شکسته خود را در رابطه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Anthony Fauci همچنان به گسترش پیام خود را: تمرین های اجتماعی فاصله قرار داده و بهداشت عمومی بالا با عجله به بازگشایی کسب و کار — پایان یافت.

در یک مصاحبه یک ساعته با Facebook FB +0.27% از بنیانگذاران و مدیر اجرایی مارک زوکربرگ شنبه شب Fauci تا به حال یک هشدار برای جوان آمریکایی: “شما باید مسئولیت برای خودتان بلکه یک مسئولیت اجتماعی است که شما در حال آلوده شدن است نه فقط شما را در یک خلاء است. شما در حال تبلیغ این بیماری همه گیر.”

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه به نظر می رسد به هدف را در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — که به نام مدارس برای بازگشایی — دولت و مجلس — که تصویب یک درهم آمیخته از سیاست از جمله باز کردن اقتصاد خود با وجود افزایش موارد جدید.

Fauci گفت که کاهش اجتماعی-فاصله مورد نیاز و بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی می تواند در نهایت هزینه و حتی بیشتر زندگی می کند. “شما باید آن را به درستی” او گفت:. “شما نمی توانید پرش به بیش از مراحل است که بسیار خطر ناک هنگامی که شما در مورد فکر می کنم دوباره بجای اول برگشتن. اثبات پودینگ نگاه کنید چه اتفاقی افتاده است.”

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حداقل 13.8 میلیون نفر در سطح جهان و 3.6 میلیون نفر در ایالات متحده از صبح روز جمعه. آن را تا به حال کشته 589,911 مردم در سراسر جهان و 138,358 در آمریکا

در روز پنج شنبه, گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ظ کت و شلوار در برابر آتلانتا شورای شهر و شهردار Keisha لنس کف که با صدور دستور برای ساکنان به پوشیدن ماسک صورت در فضاهای عمومی. “این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است” کمپ یک جمهوری خواه توییتی TWTR, -1.09%.

اختلاف در گرجستان نشان میدهد که چگونه به پاسخ به COVID-19 همه گیر تقسیم شده است در امتداد خطوط سیاسی با بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره هل دادن کسب و کار به بازگشایی در حالی که قانونگذاران دموکرات مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک رویکرد محافظه کارانه تر.

افتضاح در آتلانتا بیش ماسک صورت, در ضمن, به نظر می رسد مجموعه ای برای تشدید می شود. “من می ترسم از این شهر شکایت کرد و من قرار داده و سیاست های ما در برابر هر کسی, هر روز از هفته” کف یک دموکرات در پاسخ به اصرار دارد که این شهر دستور هنوز هم می ایستد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Anthony Fauci. Fauci بازدید کاخ سفید روز دوشنبه اما نه در جریان رئیس جمهور پس از 2 ژوئن.

MarketWatch تصویر عکس/گتی ایماژ

شکسته رابطه بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Anthony Fauci نشان می دهد هیچ نشانه ای از بهبود. آخرین شات: ایالات متحده آمریکا امروز در روز چهارشنبه منتشر شده op-ed توسط کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو که در زمان هدف در Fauci. ناوارو گفت: از Fauci: “او شده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

“من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است. من فکر می کنم من می تواند کمک. و من قصد دارم به انجام آن است.

— Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

“زمانی که من هشدار داد در اواخر ماه ژانویه در یک یادداشت از یک احتمالا همه گیر مرگبار مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفتن در رسانه های خبری به نگرانی نیست” ناوارو اضافه شده است.

کاخ سفید گفت: op-ed نمی شد پاک قبل از انتشار و ایالات متحده آمریکا امروز گفت ناوارو را op-ed خود را برآورده نمی کنند استاندارد.

وخامت اوضاع در چه زمانی ظاهر وحدت — با این حال شکننده است به احتمال زیاد به دور از بیش به عنوان حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Fauci خواهد بود به احتمال زیاد ملاقات با واکنش مردم و جامعه پزشکی و همچنین می تواند موضوع را به تجدید نظر ، از ماه فوریه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که coronavirus را “محو” “محو” و/یا “رفتن” بیش از ده بار.

روز چهارشنبه لایحه استرنبرگ, ایالات متحده, امروز, سرمقاله, صفحه ویرایشگر نوشت: در یک توجه داشته باشید در بالای op-ed: “چند تن از ناوارو را در انتقاد از Fauci — در چین محدودیت های مسافرتی, خطر از coronavirus و کاهش نرخ مرگ و میر — بودند گمراه کننده و یا فاقد زمینه است.

ناوارو را op-ed برآورده نمی ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت-بررسی استانداردهای او گفت: “ما در برخورد به طور مستقیم با ناوارو و نمی دانم که آیا او به سخن هر کس دیگری در کاخ سفید درباره بیانیه خود را.”

وقتی پرسید که چگونه او می تواند همچنان به زمانی که به نظر می رسد دولت به طور فعال در تلاش برای بی اعتبار ساختن او در این زمان توسط یک مقام ارشد کاخ سفید, شکل Fauci پاسخ داد: “این یک کمی عجیب و غریب است.” او گفت که چنین حملاتی خواهد نافرجام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: “آن را انجام نمی دهد هر چیزی اما منعکس کننده ضعیف در آنها است.”

در روز پنج شنبه Fauci گفت زوکربرگ: “ما باید به دنبال در بهداشت عمومی اقدامات به عنوان یک وسیله نقلیه و یا یک دروازه برای باز کردن این کشور نه به عنوان مانع است.”

مربوط به: اینجا یک ‘قابل توجه’ تفاوت بین COVID-19 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de