Fauci می گوید متحده باید برای رسیدگی به مشکلات با COVID-19 پاسخ: ‘اگر شما به آن اعتراف نمی, شما نمی توانید آن را درست’

واشنگتن – Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: متحده نیاز به چهره مشکلات خود را با کروناویروس پاسخ به دلیل “اگر شما به آن اعتراف نمی, شما نمی توانید آن را درست.”

در مصاحبه با “مجله” پادکست از وال استریت ژورنال Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, در مورد نرخ هشدار دهنده از coronavirus موارد که موجی در برخی از ایالت ها که به سرعت بازگشایی شد.

بیشتر: Anthony Fauci به ما هشدار می دهد که “زانو” در موج اول از coronavirus موارد و پیش آگهی این است که “واقعا خوب نیست’

“آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که رشد نمایی آن رفت و از به طور متوسط حدود 20000 تا 40000 و 50000 تا. که دو برابر شدن” Fauci گفت.

Fauci کنگره گفت هفته گذشته که جدید کروناویروس عفونت می تواند به افزایش 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل است.

در طول مصاحبه او در مورد مکالمات کاخ سفید coronavirus نیروی کار شده است داشتن با فرمانداران و مقامات بهداشتی از کشورهای که در آن موارد خونتان.

“میان ایالات متحده و وجود پذیرش از درون” دکتر توضیح داد. “برخی متحده رفت و با سرعتی بیش از حد برخی متحده رفت و با توجه به آنچه در جدول زمان بود اما مردم در دولت گوش نکرد و پرتاب احتیاط به باد.”

Fauci فشرده شد در مخلوط “پیام” که از کاخ سفید coronavirus نیروی کار با توجه به هشدارهای او و دیگر مقامات بهداشتی مانند دکتر دبورا L. Birx را به صدا در مقابل نظرات از مقامات منتخب از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس.

بیشتر: مایک پنس نیست ذکر است با پوشیدن ماسک به عنوان یک راه برای متوقف کردن گسترش coronavirus

“خوب, شما می دانید, من فکر می کنم در انصاف به معاون رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور می داند که. اما او در تلاش است تا در نقش خود به عنوان معاون رئیس جمهور واقعا در یک حس خاص نیز اشاره برخی از چیزهایی که می رویم خوب” Fauci گفت. “او کسی است که یک فرد خوشبین و در حال انجام یک کار بسیار خوب به عنوان رهبر وظیفه نیروی من باید بگویم.”

بیشتر: پنس می گوید CDC تغییر مدرسه بازگشایی دستورالعمل پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را به نام ‘سخت و گران’

او ادامه داد که او و دیگر مقامات بهداشت عمومی هستند “بطور سرد” به دنبال داده است که نتایج در توصیه از نیروی کار اما که به عنوان “عضو کارگروه, من به شما می گویم که ما یک وضعیت جدی در اینجا است که ما واقعا نیاز به آدرس.”

نظرات خود را می آیند یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه Fauci نظر است که ایالات متحده هنوز هم “knee-deep در موج اول” از این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما در یک جای خوب. من مخالف با او را” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه ای گفت:.

ملت پیشی گرفتن 3 میلیون coronavirus موارد و 132,256 مرگ و میر یکشنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. گریم نقطه عطف نشان دهنده حدود یک چهارم جهان را به موارد و همین درصد از مرگ و میر.

بیشتر: فلوریدا می بیند نگرانی در سنبله در coronavirus موارد بالقوه به ما پایمال بیمارستان’ پس از بازگشایی

سهشنبه شاهد یک رکورد 60,021 موارد جدید را به عنوان در سراسر کشور افزایش نشان داد هیچ نشانه ای از ebbing.

موارد فزاینده در ایالات مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا و برخی از آنها در حال حاضر متوقف و یا معکوس reopenings.

Fauci تاکید کرد که بهداشت عمومی “پیام” نیاز به کار در پشت سر هم با کشورهای بازگشایی در جهت دولت قادر به محافظت از شهروندان خود را در سلامت و اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de