Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه گفت که جهان سری لزوما نباید لغو شود با توجه به کروناویروس بحران — و ادعا کرد اظهارات اخیر خود در مورد این موضوع شده بود و غلط.

در طول یک ظاهر دوشنبه در ESPN New York, radio مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی هشدار داد که اگر موج دوم این بیماری در پاییز “خطر نفوذ از طریق سپر است که شما در حال تلاش برای قرار دادن در اطراف ما…بیشتر می شود.”

“این بدان معنی نیست که شما نباید بازی در ماه اکتبر. این بدان معنی نیست که شما باید یک سری جهانی” Fauci گفت.

“من هرگز نگفتم که. این است که برای لیگ و بازیکنان تصمیم بگیرند نه برای من.”

“تنها چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که خطر اگر شما یک موج دوم در پاییز و زمستان بیشتر از شما می خواهم که اگر شما یک سطح پایین [بیماری] در تابستان,” او اضافه شده است.

Fauci نیز به نام تفریح و سرگرمی ملی و سالانه خود را در مسابقات قهرمانی “چنین به اتهام موضوع” است که “چیزهایی که گاهی از متن گرفته شده.”

هفته گذشته Fauci برانگیخت با مصاحبه ای که در طی آن او در مورد برنامه ریزی فصل لیگ بیس بال.

“اگر سوال این است که من می خواهم سعی کنید به نگه داشتن آن در هسته اصلی ماه های تابستان و پایان آن را با روشی که ما بازی سری جهانی تا پایان ماه اکتبر هنگامی که آن را سرد” Fauci گفت: لس آنجلس تایمز.

“من می خواهم اجتناب از آن است.”

در طول ESPN ظاهر Fauci گفت که هر یک ورزش مطرح متفاوت خطرات به بازیکنان و این که “بدیهی است که این ورزش که دارای بیشترین تماس است که در فوتبال چیزی است که شما باید با توجه به پرداخت.”

هفته گذشته Fauci پیش بینی کرد که فوتبال حرفه ای “ممکن است در این سال اتفاق می افتد” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز” Fauci سی ان ان گفت.

در پاسخ دکتر آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی گفت: لیگ بود “در حال توسعه جامع و سریع-نتیجه تست برنامه و دقیق پروتکل است که برای یک مسئولیت مشترک از هر کس داخل فوتبال ما اکوسیستم.

“ما ایجاد تنظیمات لازم برای پاسخگویی به بهداشت عمومی و محیط زیست که در حال آماده شدن برای بازی 2020 فصل به عنوان برنامه ریزی شده با افزایش پروتکل ها و اقدامات ایمنی برای همه بازیکنان و پرسنل شرکت کنندگان” پنل اضافه شده است.

“ما خواهد بود انعطاف پذیر و سازگار در این محیط برای تنظیم به این ویروس به عنوان مورد نیاز است.”

رئیس جمهور تهمت نیز توییتی جمعه “تونی Fauci هیچ ربطی به با NFL Football.”

“آنها در حال برنامه ریزی بسیار امن و کنترل شده باز. اگر آنها نمی ایستادن برای سرود ملی و بزرگ ما پرچم آمریکا, من نمی توان به تماشای!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de