‘فراتر از باغ-انواع خودشیفتگی.’ کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده رنگ همیشگی او دروغگو و بی منطق

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده می گوید او زخمی توسط پدرش و توسعه عادات از دروغ گفتن و خود فریبی است که سایه او را به کاخ سفید با توجه به یک کپی از مقدار پیش بینی, خاطرات به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کتاب به نام “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد گفت:” رئیس جمهور “تا آنجا که او بود که در سه سال: ناتوان از رشد یادگیری و یا در حال تحول قادر به تنظیم احساسات خود نسیم پاسخ های خود را و یا در و سنتز اطلاعات است.”

“چیزی است که تا کنون به اندازه کافی” او می نویسد. “این است که فراتر از باغ-انواع خودشیفتگی; دونالد است که به سادگی ضعیف نفس خود چیزی شکننده است که باید تقویت هر لحظه زیرا او می داند که در اعماق است که او هیچ چیز از آنچه که او ادعا می شود.”

مریم تهمت توضیح می دهد چگونه او کمک کرد نیویورک تایمز اخذ مالیات اسناد و مدارک نشان داد که این سازمان نسبت ناروا به طور مداوم کم ارزش از خواص خود را به امن کاهش صورت حساب های مالیاتی. این اسناد همچنین نشان داد که خانواده پدرسالار فرد تهمت Sr. لبه پنجره رساند تا پسر خود را پس از شکست کسب و کار.

مریم تهمت, 55, یک روانشناس دختر مغلوب ساختن پیشی جستن برادر اواخر فرد Trump Jr.

او کتاب, موضوع حقوقی نبرد بین مری تهمت و اعضای خانواده او از جمله رئیس جمهور برادر رابرت تهمت قرار است منتشر شود July 14 by Simon & Schuster, دو هفته زودتر از برنامه ریزی شده.

در بسیاری از کتاب یک بیوگرافی از سه Trumps: رئیس جمهور پدرش فرد تهمت Sr. و خود را برادر فرد Trump Jr., است که نویسنده ،

مریم تهمت و سرزنش فرد تهمت Sr. برای دادن دونالد خود را از عادات بد است. او همچنین سرزنش خانواده پدرسالار برای رانندگی پدر خود به اعتیاد به الکل و مرگ زودرس است.

سالمند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بازیگران سرد و نهی ایلخانی که می خواست پسرش را به دنبال در قدم به قدم – پسر ارشد او. اما به عنوان جوان فرد تلاش پدر تغییر توجه خود را به جوان دونالد خواستار او به دنبال کمتر از متفکرين املاک و مستغلات شیوه و در نهایت propping او اگر خود را طرح شکست خورده است.

“زمانی که همه چیز تبدیل جنوبی در اواخر 1980s فرد دیگر نمی تواند خودش را جدا از خود پسر, وحشیانه, نادانی ، پدر تا به حال هیچ چاره ای اما برای اقامت سرمایه گذاری” مریم تهمت می نویسد.

“هیولا خود را تعیین شده بود ،

مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات: دیوان عالی کشور موافقت خود را با بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش خود را برای حفظ, اظهارنامه مالیاتی, سوابق مالی راز

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به ایجاد خود را در دنیای فانتزی.

در طول 1990s او نوشت: عموی او خواسته خود را به شبح نوشتن یک کتاب در مورد او به نام “هنر باز گشت.” اما او هرگز به او پرداخت می شود و در نهایت او فرستاده شخص دیگری به آتش او از گیگ.

بعد از آن در سال 1998 هنگامی که مری برای اولین بار معرفی شد به Melania Trump جمهور آینده گفت: همسر آینده خود را که مریم به خارج از دانشگاه کاهش یافته (واقعی) و به عقب آمده بود و خودش را از یک مشکل مواد مخدر. (مریم گفت: او گرفته هرگز مواد مخدر).

“توسط conflating من انداختن خارج از دانشگاه و استخدام من برای نوشتن کتاب خود (در حالی که پرتاب در داستانی اعتیاد به مواد مخدر) او مبدع بهتر داستان است که به نوعی تا به حال او را برای بازی در نقش ناجی من” مریم نوشته است.

او افزود: “این داستان برای او بهره مند شوند به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری و در زمان doorbell او احتمالا در حال حاضر اعتقاد بر این نسخه خود را از حوادث است.”

رئیس جمهور مریم تهمت نیز می نویسد: “در دونالد ذهن تصدیق حتی اجتناب ناپذیر تهدید نشان می دهد ضعف است. در نظر گرفتن مسئولیت خواهد باز او را مقصر بودن یک قهرمان – خوب بودن – غیر ممکن است برای او.”

2020 ریاست جمهوری: جو بایدن تاپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک برای دومین ماه متوالی

رئيس جمهور در پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر کوروناویروس “تأکید نیاز خود را برای به حداقل رساندن منفی در تمام هزینه های” مریم تهمت می نویسد.

“ترس – معادل ضعف در خانواده ما است به عنوان غیر قابل قبول به او در حال حاضر به عنوان آن بود زمانی که او سه ساله بود,” او گفت:.

او با اشاره به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو واکنش به دولت شیوع COVID-19 موارد به عنوان مثال از “واقعی رهبری” بیشتر آشکار رئیس جمهور به عنوان یک “خرده کمی احساساتی انسان نادان ناتوان از عمق خود را در دست زدن به توهم چرخش است.”

“او خودداری هواکش و یا سرقت لوازم از کشورهای که نمی groveled به اندازه کافی” او گفت:. “چه دونالد فکر می کند که توجیه اقدامات تلافی جویانه است که در این زمینه جرم قتل است.”

در پایان مریم تهمت می نویسد: “دونالد واقعا مشکل همه” — از آن است که خود را توانمندسازها از پدرش به شهرت رسانه ای به کنگره جمهوری خواهان که تبرئه او از استیضاح.

“این است نتیجه نهایی دونالد داشتن به طور مداوم داده شده است تصویب و پاداش نه تنها برای شکست خود اما برای او گناهان – در برابر سنت در برابر نجابت در برابر قانون و در برابر همنوعان” او می نویسد.

هر چند این کتاب تاریخ انتشار تنظیم شده است برای هفته آینده آن باقی مانده است این موضوع از یک نبرد قانونی.

در پرونده او ثبت در نیویورک در پایان ماه ژوئن رابرت تهمت استدلال کرد که مری به حال حق ندارد به صحبت می کنند و یا نوشتن در مورد خانواده اش. وکلای او گفت که او امضا املاک خانواده حل و فصل تقریبا 20 سال پیش که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت: اعضای خانواده نمی خواهد “انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود” مگر اینکه همه آنها موافقت کرد.

نیویورک دادگاه استیناف در هفته گذشته حکومت نشریه می توانید پیش بروید.

اما موقت سفارش محدود باقی مانده است در مری خودش. پایین تر قاضی دادگاه در نیویورک است که با توجه به در نظر بگیرید که آیا برای ادامه و یا رها کردن آن سفارش اواخر این هفته.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, وکلا و وکلای, Simon & Schuster استدلال کرد که مسدود کردن کتاب به مبلغ بر خلاف قانون اساسی قبل از خویشتن نقض متمم اول قانون اساسی حقوق مریم تهمت و ناشر.

کریس دوبله سخنگوی مریم مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و اشاره کرد که این کتاب هنوز هم در دادخواهی: “این سفارش محدود است و هنوز هم در جای خود در کنار ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de