خانواده و محدودیت های ابر سرنا ویلیامز باز ما وضعیت

راجر فدرر است. رافائل نادال و نواک جوکوویچ ممکن است بیش از حد. و در حال حاضر سرنا ویلیامز’ مربی مطمئن نیستید از وضعیت او به عنوان خوبی برای این تابستان ایالات متحده باز است.

“من فکر می کنم سرنا می خواهید به بازی [ایالات متحده باز] 100 درصد اما من نمی دانم او چگونه وجود دارد می تواند با تنها یک نفر” او مربی alimi ballard گفت: به بن Rothenberg در “بدون چالش باقی مانده” پادکست. “من تصور نمی او سه هفته بدون دخترش تا شاید دختر او را مربی ، منظورم این است که او فقط می توانید انجام دهید بهتر از من در گرند اسلم نهایی.”

وجود دارد پیشنهاد محدودیت با توجه به ادامه رمان coronavirus همه گیر که می تواند هر بازیکن به یک مهمان در این مسابقات در هر روز. ویلیامز دختر المپیا می شود 3 در سپتامبر. 1.

جوکوویچ توصیف کرده است کسانی که محدودیت شدید و نادال قهرمان دفاع در حال حاضر با ابراز نگرانی در مورد آینده به این مسابقات در شهر نیویورک است که آمار خیلی سخت توسط ویروس. فدرر بازی نخواهد کرد بقیه سال به دلیل عمل جراحی زانو.

“قوانین آنها به ما گفت ما را مجبور به احترام به آن وجود دارد به بازی در همه آنها افراطی هستند” جوکوویچ گفت: صربستان را Prva تلویزیون. “ما نمی خواهد که دسترسی به منهتن ما را به خواب در هتل ها در فرودگاه به آزمایش دو بار یا سه بار در هفته.

“آنها می خواهند این مسابقات به جلو بروید به هر قیمتی به دلایل اقتصادی که من درک می کنم. اما سوال این است که چگونه بسیاری از بازیکنان در حال حاضر به قبول آن شرایط؟”

آن نامشخص باقی مانده است اگر 38 ساله ویلیامز که موفق به کسب 23 عمده تاج خواهد بود بخشی از ما باز آن را اعطا برگزار می شود.

“ما در حال انتظار برای شنیدن از ایالات متحده باز چه بود طرح” Mouratoglou گفت. “در حال حاضر این طرح کاملا روشن است, بنابراین من حدس می زنم در چند روز بعد ما را مجبور به صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de