خانواده ها هنوز هم نیاز به مراقبت اما بسیاری از آنها از ترس از خانه های پرستاری در میان coronavirus همه گیر

ماریان پارکر برداشت تا برادر بزرگتر از سنت لوئیس در اوایل مارس برای آنچه که او فکر خواهد بود یک سفر کوتاه به خانه اش.

64 ساله و بازنشسته آموزش و کارآفرین تا به حال ماه را صرف پیدا کردن یک زندگی جدید و مراقبت وضعیت برای عشایری که از زوال عقل رنج می برد پس از یک سکته مغزی در پاییز گذشته در فلوریدا. پارکر طرح شامل مراقبت دراز مدت امکانات در نزدیکی خانه اش در کوئینسی, Illinois.

سپس coronavirus همه گیر همه چیز را تغییر داد.

تاخیر اداری و دولتی مستند سفارشات حفظ خواهر و برادر محدود به پارکر خانه کوچک است. و ترس از COVID-19 تا به حال پارکر فکر نگه داشتن برادر جان بویس با او در خانه است.

اما پس از آن روز از هم جدا در اواخر آوریل بویس دچار ناگهانی کاهش شناختی و پارکر مجروح او را به عقب. هر دو در بیمارستان بستری شد و پزشکان گفته پارکر او تا به حال تنها یک انتخاب برای برادرش مراقبت: یک خانه سالمندان است.

“آن مشقت بار تصمیم گیری و آن را حتی بیشتر مشقت بار با محدودیت های اعمال شده از COVID-19,” پارکر گفت.

در سراسر کشور خانواده مانند پارکر در حال مبارزه با چه درباره مراقبت طولانی مدت برای عزیزان که نیاز به توجه تخصصی.

ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس اند سمان این واقعیت است که خانه های پرستاری را می توان یکی از مهمترین رسیده و کشنده تنظیمات برای شیوع. و آنچه در حال حاضر می تواند یک تیره و خسته کننده وب سایت از, بهداشت و درمان, انتخاب, هزینه موانع و مسائل مربوط به کیفیت است و در حال حاضر تزیین با تعمیق ترس و نگرانی در مورد ایمنی.

بیش از 16,000 ساکنان و کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به اطلاعات مقامات منتشر شده در اوایل این ماه پس از نصب فشار افکار عمومی.

AARP گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که از این هفته به میدان فرستاد مستقیم استعلام از تقریبا 4000 خانواده پس از همه گیر شروع به در مورد آنچه به انجام در مورد مراقبت دراز مدت است که آن را گفته است و باعث “اضطراب.” شهر مجازی سالن در موضوع کشیده شده اند بیش از 50 ، 000 شرکت کنندگان در هر یک از.

“مردم طبعا بسیار با احتیاط در مورد نحوه ارائه مراقبت طولانی مدت برای عزیزان خود را که به آن نیاز دارید و یا حتی برای خود گفت:” لری Smetanka مدیر اجرایی ملی مصرف کننده صدا برای کیفیت مراقبت طولانی مدت, غیر انتفاعی, سازمان حمایت. “آنچه که ما در حال دیدن در خانه های سالمندان است که واقعا باعث رک و پوست کنده همه ما به عنوان یک جامعه به تجدید نظر آنچه که ما در دراز مدت مراقبت از سیستم به نظر می رسد.”

بیش از 1.3 میلیون نفر زندگی می کنند در خانه های پرستاری در سراسر کشور, با توجه به بنیاد خانواده کایسر. این کشور را در دراز مدت سیستم مراقبت بیمار, طرفداران می گویند که بیش از حد گران برای اکثر مردم محدودیت انتخاب و شدید متفاوت است از نظر کیفیت. در داخل آمریکا را تکه تکه سیستم بهداشت و درمان, پرستاری در خانه نیز استفاده می شود به عنوان مراکز توانبخشی برای افرادی که سکته مغزی یا حملات قلبی و یا اعمال جراحی الکتیو.

Marjorie مور مدیر اجرایی است VOYCE که پیاده سازی مراقبت دراز مدت تسهیلات بازرس برنامه در منطقه سنت لوئیس مترو و شمال شرقی میسوری منطقه به آیووا مرز. سازمان را پوشش می دهد بیش از 300 تسهیلات مراقبت دراز مدت.

مور گفته شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تماس از اشتباه در خانواده به این بیماری همه گیر است آشکار.

برخی می گویند عزیزان خود شده اند مرخص نادرست از بیمارستان ها و یا از امکانات. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر او گفت: مردم نیز کشیده بستگان خود از امکانات تنها برای پیدا کردن که آن را بیش از حد خسته کننده برای مراقبت از آنها در خانه. دیگران هنوز هم به دنبال راهنمایی در مورد اینکه آیا برای کسی که در یک خانه سالمندان است.

“ما می دانیم که امکانات در حال تلاش سخت است. ما می دانیم که وجود دارد برخی از بازیگران بد در آن امکانات است. ما می دانیم که وجود دارد مردم که overworked و خسته” مور گفت. “مردم همیشه ترس از قرار دادن یک دوست در یک خانه سالمندان, شما می دانید, و به طوری که جدید نیست. اما من فکر می کنم مشکلات خانه های پرستاری سال تا به حال ساخته شده بودند بیشتر آشکار به مردم به دلیل این بیماری همه گیر.”

مرور دراز مدت مراقبت از گزینه های آسان نیست اما وجود دارد کمک کند

پارکر یک دوره سقوط در مرور دراز مدت مراقبت از سیستم در اواخر سال گذشته پس از آن روشن بود بویس 65 بود که به طور دائم توسط سکته مغزی. خانواده رنجدیده چه برای انجام بعدی. پارکر و برادر او تنها پراکنده تماس با ما در چهار دهه اخیر.

“من واقعا نمی دانم این مرد است. من فکر می کنم او یک مرد جالب. اما برادرانه چیز” او گفت:. “این درست است که با خدای یک فرد اساسا خود را از دست داده مغز یک شبه. یک شبه. به طور کامل استقلال خود را از دست داده. و سپس آن را فقط به نظر می رسید مانند طبیعی ترین چیزی که به انجام است که این فرد نیاز به یک مدافع است.”

اما برادر او ایجاد شد. و آن وقت بود در خانواده به شکل از چگونه به پرداخت برای مراقبت طولانی مدت.

منحنی یادگیری بود شیب دار.

پارکر نمی دانم مدیکر پرداخت نمی کند برای خانه های پرستاری و او تا به حال به شکل از چگونه برای رسیدن برادرش امضا برای مدیکید.

او می خواست به او را در جایی که تخصصی در مراقبت از حافظه اما اغلب کسانی که خصوصی پرداخت. برخی از مکان های هزینه بیش از $20,000 در ماه است.

“آن را نمیگیرد طولانی برای من به آمده تا با یک نظریه که واقعا افراد ثروتمند در این کشور رو با هم در یک باشگاه های کشور و تصمیم, ‘شما می دانید چه ؟ ما در حال گرفتن است. ما در حال گرفتن زوال عقل است. و ما واقعا نمی خواهید به زندگی می کنند با همه این افراد دیگر. ما نیاز به ساخت اماکن خود ما به طوری که ما می توانیم زندگی می کنند, شما می دانید, با آن را در شیوه ای که در آن ما در حال عادت,'” پارکر گفت. “و من واقعا به این معنی نیست که sarcastically.”

پارکر می گوید: او گاهی اوقات صرف 10 دقیقه در روز تلاش برای کشف کردن گزینه. او در نهایت در بر داشت یک بلندمدت تسهیلات که تخصصی در مراقبت از حافظه و به تازگی شروع به پذیرش کم درآمد بيماران تحت مدیکید.

“این فقط یک سفر بسیار بسیار طولانی. آن را به معنای واقعی کلمه یک کار تمام وقت است. تماس های تلفنی, مصاحبه, رفتن به امنیت اجتماعی رفتن به مدیکر رفتن به پزشکی که مصاحبه, دیدن وکلا,” او گفت:. “نباید این سخت است. و من نمی گویم که از طرف من. نباید این سخت است برای هر کسی که به صحبت می کنند برای بی صدایان. “

کارشناسان می گویند سخت است اما کمک وجود دارد.

“اکثر خانواده ها زمانی که آنها در حال رفتن را از طریق چیزهایی که آنها تمایل به شروع به رفتن آن را به تنهایی به دلیل آنها نمی دانند که بسیاری از مردمی دیگر وجود داشته اند برای آنها گفت:” باب Stephen معاون رئیس جمهور از مراقبت و برنامه های بهداشت در AARP.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید اگر شما یا کسی که شما در عشق نیاز به مراقبت طولانی مدت در طول همه گیر?

  • اول متصل های محلی خود را بازرس برنامه, که اغلب می تواند شما را در ارتباط به حمایت از گروه ها و منابع است. دولت فدرال حکم متحده باید این برنامه و شما می توانید نگاه کردن شما در اینجا.

  • بعدی جمع آوری اطلاعات در مورد تسهیلات coronavirus برنامه ها و هر گونه موارد آنها تا به حال. نه همه کشورها در حال انتشار نامهای از خانه های سالمندان با, موارد, اما, امروز ایالات متحده آمریکا ایجاد کرده است یک پایگاه داده قابل جستجو از امکانات که فاش شده اند.

  • پیدا کردن سطح از تجهیزات حفاظت شخصی آنها.

  • پرس و جو در مورد خود را آزمایش کرد.

  • سوال در مورد نیروی انسانی خود سطح.

  • توضیح خود را در برنامه های ارتباطی در این بیماری همه گیر.

“مهم ترین گام در همه است که ما نگاه کرد هر چند که واقعا به درک خود (اعضای خانواده) نیازهای پزشکی” استفان گفت. “از آنجا که پس از آن که اجازه می دهد تا شما را به شروع به دنبال در چه قابلیت در تنظیمات مختلف و آنچه شما قادر به انجام است.”

این بخشی است که باعث بسیاری از آشفتگی در حال حاضر در دراز مدت مراقبت از کارشناسان می گویند که خانواده یا تقلا برای منابع و یا سعی کنید به شکل از امن ترین و بهترین مراقبت.

الیزابت Clarkson خانواده در بر داشت چقدر دشوار بود برای پیدا کردن مراقبت دراز مدت میان شیوع پس از ناپدری او درگذشت غیر منتظره از یک بیماری کوتاه در اواخر فوریه.

کلارکسون و بقیه خواهر و برادر بودند هزاران مایل دور در پورتلند اورگان است. مادر او در زندگی خصوصی حافظه مراقبت مرکز پرستاری در زادگاه او از اوربانا شامپاین ایلینوی به دلیل زوال عقل است.

“و به من گفت: من و خواهر و برادر و مادر که قرار بود به ماندن در ایلینوی تنهایی” کلارکسون گفت. “و در این مرحله از آنچه که من به یاد داشته باشید, آن را مانند ما فقط نوع از شنیدن این خبر که وجود دارد این بیماری در ووهان یا چیزی. “

در پایان یک سفر در اواسط ماه مارس پرستار مسئول گفت: Clarkson بود که در آخرین روز و در آنها مجاز را ببینید. او گفت: در ایستگاه پرستاران.

“منظورم این است که حتی مراقبان ترسیده بودند” او گفت:. “آن ویرانگر است.”

در پورتلند خانواده او دیوانه وار به ده ها تن از امکانات. آنها قادر به تور چند از آنها را قبل از آنها بیش از حد خاموش کردن بازدید کنندگان و فرد در تورهای به دلیل بیماری همه گیر.

در 19 مارس Clarkson پرواز با مادرش به اورگان. در حالی که همه اخبار گرفتن ترسناکتر. خانه های پرستاری در سراسر کشور را دارا بودند شیوع است.

حال تصمیم دیگری را. خواهد آنها را از طریق رفتن با یک مرکز در تمام ؟ باید از آنها ؟

آنها در نظر گرفته شده راه حل های افراطی از جمله Clarkson ترک شغل خود و در حال حرکت به یک خانه جدید در دسترس نباشد یک مادر می تواند حرکت.

“این احساس مانند قمار” او گفت:. “و من یک قمار باز است.”

خانواده نیز در تلاش برای آشتی دادن این واقعیت است که خود را در دراز مدت مراقبت از تجربه بوده است نه بد. در واقع آنها احساس مانند مادر خود شده بود بهبود در یک مرکز.

“ما می دانستیم که او در حال رفتن به یک شناختی ضربه با ما با انتقال… در حال حرکت در سراسر کشور ترک همه چیز را او می دانست که به بیرون می آیند در اینجا,” او گفت:. “تنش ها واقعا بالا بود. آن را واقعا احساسی. چرا که همه از این است که بسیار خطرناک است.”

کلارکسون را نقل مکان کرد و در نهایت به یک استودیو در یک خصوصی-خصوصی پرداخت تسهیلات حدود 30 دقیقه از پورتلند.

تسهیلات اجازه داده است یک فرد از خانواده به طور غیر رسمی بخشی از مادر خود مراقبت تیم. اما کلارکسون تا به حال به دنبال قوانین سختگیرانه به داخل.

او اولین buzzed از طریق یک درب قفل شده. او با توجه به یک ماسک و کاغذ بازی. آنها او را متوسط. هنگامی که او و مادر او در حال محدود به اتاق او اگر چه آنها به تازگی به دیدن برخی از همسایگان جدید که امکانات میزبانی “راهرو یکنوع بازی شبیه لوتو” که در آن ساکنان بازی یکنوع بازی شبیه لوتو از درهای خود را به عنوان یک عضو هیات راه می رفت راهرو تماس از شماره.

این معلوم نیست که اگر خانواده های دیگر را دریافت چنین دسترسی داشته باشید. برای بسیاری از دسترسی به اعضای خانواده در دراز مدت امکانات در محدوده پنجره بازدید برای ویدئو و تماس های تلفنی به هیچ چیز در همه.

دستورالعمل برای بازگشایی خانه های سالمندان شامل طول و عرض جغرافیایی

روز دوشنبه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر راهنمایی برای آرامش خانه سالمندان محدودیت. آن را تشویق امکانات را به حساب عفونت نرخ نیروی انسانی PPE و تست اما در نهایت آن را از چپ به متحده به کار با امکانات.

استفان از AARP گفت: موشکافی در خانه های پرستاری باعث شده است بسیاری از مردم به دنبال گزینه های دیگر اگر آنها می توانند. اما چیزهایی که لزوما پررونق در صنعت مراقبت های بهداشتی است یا نه.

“این نوع از کیسه مخلوط” گفت: لایحه Dombi رئيس جمهور از انجمن ملی برای خانه و مراقبت از آسایشگاه.

وجود دارد افزایش تقاضا از مردم که ممکن است بخواهید به در امکانات Dombi گفت: کاهش از کسانی که ممکن است با استفاده از صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی زیر اعمال جراحی الکتیو که متوقف شد برای چندین هفته.

برای پارکر که برادر است که در ایلینوی خانه سالمندان در حال حاضر مسیر رو به جلو نامشخص است. خانه سالمندان کارکنان خوب است, او گفت:, اما او نگران برادرش رو به کاهش است. خانواده امیدوار به انتقال او به دائمی تسهیلات است که دارای تخصص در حافظه در ژوئن 1.

و سپس یک روز او امید به برادر او را به آکواریوم جدید در سنت لوئیس مانند او وعده داده شده او چند ماه پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de