موفق اریک Lindros تجارت است رنجرز حریص’ سلسله شوت

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. ما در حال بررسی “چه می شود اگر” سناریو برای تیم ما وارونه از ثروت است که باید تغییر نه تنها فرانشیز خود را دارند اما به طور چشمگیری تغییر یافته خود را در لیگ بیش از حد. وجود قوانین: سناریو باید ریشه در واقعیت و صورت گرفته در 30 سال گذشته.

فقط به عنوان هری بیلی نمی شده است وجود دارد برای صرفه جویی در حمل و نقل در جنگ جهانی دوم اگر او تا به حال نشده است نجات به عنوان یک کودک توسط برادر بزرگ جرج تونی Amonte نمی شده است وجود دارد به تجارت استفان Matteau (و برایان Noonan), داگ وزن نمی توانست در آنجا به تجارت Esa Tikkanen و الکس Kovalev نمی شده است وجود دارد به نمره هدف اول برای رنجرز در ما برنده بازی امشب 6 در Meadowlands که هرگز رخ داده است به هر حال.

چرا که Amonte وزن و Kovalev شده اند که در کبک (یا کلرادو) اگر داور لری Bertuzzi تا به حال حکم داد که Nordiques تا به حال در واقعیت نه معامله اریک Lindros به آگهی قبل از آن تلاش برای تجارت شماره 88 به رنجرز در ماه ژوئن سال 1992.

که “چه می شود اگر؟” — به عنوان اگر Blueshirts تا به حال به دست آورد Lindros به عنوان یک جوان 19 ساله — نشان دهنده مسلما بزرگترین ناشناخته در تاریخ حق رای دادن. اگر Bertuzzi منجر شده بود رنجرز را از طریق درب کشویی ؟

چلیپا از آن به سادگی این است: آیا رنجرز برنده تر استنلی فنجان با Lindros پیوستن به یک زن 31 ساله را علامت مسیه در این تیم که برنده شده بود رئیس جمهور جایزه سال گذشته از آنها بدون او ؟

“این سوال هر فن رنجرز از من می خواهد. ‘خواهد ما انجام داده اند بهتر است ؟” سپس-GM نیل اسمیت گفت: از طریق تلفن در روز چهارشنبه. “آیا شما می دانید آنچه که من می گویند ؟ خدا را شکر ما قادر به برنده شدن یک [جام].

“بیایید نمی شود بیش از حد حریص است.”

حریص شده اند کامل شرح معاملات کبک جمهور مارسل Aubut که تبدیل به یک لفظ دو تایمر در برخورد با آگهی ها و رنجرز در ماده Lindros اولین انتخاب کلی در سال 1991 که حاضر به ثبت نام با Nordiques. اولین بار, Quebec قبول پیشنهاد از فیلادلفیا. دو فرو بردن او سپس قبول پیشنهاد از اسمیت.

ارسال رنجرز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

به عنوان contemporaneously گزارش های مختلف تکرار مقابله Blueshirts فکر آنها با Aubut شامل مایک ریشتر یا جان Vanbiesbrouck, Kovalev, Amonte سرگئی Nemchinov جیمز پاتریک دو سرآمد و 20 میلیون دلار از صاحب ITT پول. اسمیت هر چند اصلاح رکورد.

“ریکی هرگز در آن” رنجرز ” تنها زندگی جام برنده جنرال موتورز گفت. “جانی بود, اما وجود دارد یک نوع ستاره در آن وجود دارد به دلیل یک سوال در مورد او تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان است که تابستان. اگر او تا به حال تبدیل شدن به محدودیت سپس James Patrick شده اند جایگزین برای Beezer. آن را هرگز به پاتریک و Vanbiesbrouck.

“من فکر نمی کنم سرگئی گنجانده شد اما Dougie وزن بود. پس از آن اولین سرآمد پول و Kovalev, Amonte وزن و یا Vanbiesbrouck یا پاتریک برای اریک. من می دانم که آن را مانند به نظر می رسد و این امر شده اند, اما شما باید به یاد داشته باشید که Lindros بود و بعد یکی از بزرگ و همه شروع با ما مالکیت و [team فرماندار] استنلی Jaffe, می خواستم او را به شدت.

“و حتی اگر من نمی توانست بالا و پایین پریدن با خوشحالی در تجارت همه کسانی که جوان دارایی های ما می شده اند یک ویژه بازیکن همه ما فکر می کردند که ارزش آن. به یاد داشته باشید اریک 19 بود.”

(و سالم).

این پیشنهاد در واقع در خط با بسته آگهی در نهایت ارسال به Nordiques که برجسته ران Hextall حقوق به پیتر Forsberg (انتخاب ششم به طور کلی سال گذشته) مایک Ricci, Steve Duchene کری هافمن, کریس سایمون اول طفیلی و 15 میلیون دلار.

آنچه در آن بود که کالین کمپبل سپس رنجرز مربی گفت: تا معروف پس از بازی در فیلادلفیا که در آن شماره 88 تا به حال زده نعل بر تیم ؟ اوه راست: “Lindros مرتکب پنالتی مهم در هر شیفت.” به قول خیلی خوب و در نقطه ای که اسمیت روز دیگر گفت که ممکن است او گفت: همین.

به هر حال Lindros سوار نعل بیش از NHL از کلدر جایزه برنده rookie فصل 1992-93 تا او پایدار اولین ضربه مغزی در یک ضربه از پیتسبورگ داریوش Kasparaitis در نوامبر سال 1998 است. ایده رنجرز قادر به ارسال دو رکن اصلی مسیه و Lindros در کنسرت با یک جوان برایان Leetch و آدم گور در مقابل یک جوان ریشتر غیر قابل مقاومت است. هیچ کس را لمس روح در آن تیم. ویران شده اند wreaked.

Mark Messier and Eric Lindros at a press conference announcing the acquisition of Lindros in August 2001.
علامت مسیه و اریک Lindros در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد کسب Lindros در ماه اوت سال 2001.Nury هرناندز

اما می رنجرز موفق به کسب یک جام ؟ خوب, این, آگهی, مطمئن, نمی, حتی اگر مقصر است که تا حد زیادی ریشه در کمبود goaltending شماره 88 در اوج خود بود بین لژیون رستاخیز آمپول Mikael Renberg و جان LeClair. این Blueshirts نمی خواهد که تا به حال برای مقابله با مشکلات در شبکه, اما شما یک فرد بهتر از من اگر شما می توانید با پر کردن جاهای خالی به جلو است که می شده اند در سمت چپ در پی تجارت با کبک و پس از آن ساخت یک فهرست به اندازه کافی قوی برای بدست طریق نیوجرسی در سال 1994. (آگهی نمی beat the Devils در سال 1995.)

هیچ Kovalev. هیچ Amonte (یا Matteau و Noonan). بدون وزن (یا Tikkanen). هیچ استیو Larmer یا اگر پاتریک به حال زخم رفتن به Nordiques چون او نمی خواهد که در دسترس بوده به کشتی به عنوان بخشی از معامله برای وینگر. بنابراین من چک کردن جوان به جلو در درون سازمان که در آن زمان و در اینجا که من می بینم: Darren Turcotte کوری هزاره استیون کینگ و پیتر و کریس فرارو. شاید من از دست کسی. مشکل رنجرز را گم شده تقریبا همه. در مقیاس کامل رایگان آژانس نیست و پا زدن تا بعد-’90s و راه رنجرز نیست بسیار خوب در آن است.

(آه و بدیهی است که با مسیه و Lindros در فرضی 1996-97 فهرست Wayne Gretzky هرگز در بر داشت راه خود را به نیویورک است.)

راستش تا حد اعتیاد به مواد مخدره به عنوان Lindros تولید شده و به عنوان غالب به عنوان او را از طریق ’90s در زمانی که او در لیگ قانع کننده ترین ورزشکار به نظر می رسد به عنوان اگر رنجرز احتمالا dodged یکی که Bertuzzi اداره راه دیگر. آن را نمی کند?

“من هرگز احساس که راه” اسمیت گفت. “من در ناباوری وقتی که من شنیده اید. ما او را می خواستم. مالکیت او را می خواستم. آن را یک ” از خدا نیست از طریق چون من واقعا نمی خواهید به آن را انجام دهد.’ که نیست در همه.

“من فکر می کنم ما می تواند برنده با اریک. اما ما بدون او برنده. خواهد ما انجام داده اند بهتر است ؟ آیا ما باید برنده سه یا چهار ؟ من فقط خدا را شکر ما هم یکی. من همیشه خواهد بود.

“آن کار می کرد از راه آن قرار بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de