ادعا می کنند: ویتامین های C و D بوده است به تصویب رسید به عنوان درمان برای coronavirus

با وجود فقدان شواهد که ویتامین های موثر در برابر رمان coronavirus یک پزشک با سابقه ساخت گمراه کننده ادعا می کند می گوید که آنها استفاده می شود به عنوان یک درمان برای ویروس.

آوریل 7 مقاله توسط Dr. Joseph Mercola با عنوان “ویتامین های C و D در نهایت به تصویب رسید به عنوان coronavirus درمان” ادعا می کند که “ویتامین های C و D در حال حاضر (در نهایت) به تصویب رسید که در درمان متعارف رمان coronavirus.”

Mercola یک پزشک امراض استخوانی که ترویج داروهای جایگزین. سازمان غذا و دارو صادر شده است Mercola حداقل سه نامه هشدار در طول سال ها او را متهم ساخت “نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند” در مورد محصولات او در ترویج وب سایت خود را. برای سال های کارشناسان پزشکی نیز با انتقاد Mercola برای های خطرناک اطلاعات است.

“اطلاعات بیشتر دادن به مردم است که بسیار گمراه کننده و به طور بالقوه بسیار خطرناک” دکتر استفان برت گفت: شیکاگو, مجله 2012, مقاله در مورد Mercola. بارت اجرا می شود QuackWatch.org پزشکی ناظر سایت. “او بزرگ نمایی خطرات و خطرات بالقوه مشروع مبتنی بر علم مراقبت های پزشکی و او ترویج بسیاری از بی اساس ایده ها و به فروش می رساند (خاص) محصولات با ادعا می کند که گمراه کننده هستند.”

Mercola ادعا در مورد ویتامین ها و coronavirus نقل از نیویورک پست مقاله از مارس 24 که توصیف استفاده از ویتامین C توسط Northwell سلامت نیویورک سیستم بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

Northwell سخنگوی Jason Molinet به تایید ایالات متحده آمریکا امروز “ویتامین C یکی از بسیاری از روش های درمانی شاغل در اختیار پزشکان در نظام سلامت است.”

Molinet کاهش یافته است برای پاسخ به پرسش در مورد چگونگی گسترده استفاده از ويتامين C به چه نتایج درمان شدند و چه مطالعات و یا اطلاعات Northwell متکی زمانی که تصمیم گیری که آیا برای استفاده از ویتامین C به عنوان بخشی از COVID-19 درمان است. او نیز کاهش یافته است به یک پزشک در دسترس به صحبت در مورد درمان کرد و گفت که “این میزان از بیانیه ما در این است.”

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: آیا فرمانداران’ stay-at-home سفارشات بد برای سلامتی شما ؟

کارشناسان می گویند که وجود ندارد اثبات شده درمان برای درمان coronavirus

دکتر ویلیام Schaffner, مدیر پزشکی برای بنیاد ملی برای بیماری های عفونی و استاد بیماریهای عفونی دانشگاه است دانشکده علوم پزشکی گفت: او را شنیده ادعا می کند که ویتامین C و D را می توان مورد استفاده قرار گیرد یا برای جلوگیری از بیماری یا درمان آن.

“من مطمئن شوید که آنها درست است اما هیچ مدرکی برای حمایت از هر کدام از این ویتامین ها موثر بودن یا پیشگیری یا درمان در هر دوز. اگر که درست است به اعتقاد من این امر می تواند تیتر اخبار و همه ما خواهد بود با معرفی آن را,” او گفت:.

بیشتر: Coronavirus: جستجو 4,000 خانه های پرستاری با COVID-19 موارد

به طور خاص, بنیاد ملی برای بیماری های عفونی متحده آن را یک اسطوره های اضافی که ویتامین C جلوگیری خواهد شد COVID-19.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که مصرف اضافی ویتامین C را به مبارزه علیه COVID-19. در واقع بدن تنها می تواند به جذب مقدار مشخصی از ویتامین C و بیش از حد هر دفع خواهد شد” سازمان می گوید در یک گرافیک موجود بر روی وب سایت خود را.

هر دو این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی دولت تنها راه برای به حداقل رساندن احتمال ابتلا به ویروس را به گام های پیشگیرانه در برابر آلوده شدن.

اجتماعی فاصله گرفتن از افراد دیگر مکرر دست شستن و تمیز کردن از اغلب استفاده می شود سطوح تنها تکنیک های که در آن وجود دارد کارشناس اجماع است که آنها حداقل رساندن احتمال ابتلا رمان coronavirus.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

یک تیم تحقیقاتی در Zhongnan بیمارستان در ووهان چین شروع به مطالعه در مورد ویتامین C برای درمان COVID-19 on Feb. 14. این برنامه انتظار به پایان خواهد رسید در پایان ماه سپتامبر. هیچ یافته و منتشر شده است.

آزمایش های بالینی از درمان های مختلف برای COVID-19 در حال انجام برای به دست آوردن دقیق تر درک درستی از اثر خود را, اما بسیاری از کسانی که محاکمه نمی شود به پایان رسید برای ماه می باشد. این دادگاه را با ارائه شواهد اضافی درباره احتمال دارد منافع و خطرات احتمالی از جمله درمان Schaffner گفت.

“وجود دارد هیچ چیز مانند یک دارو یا درمان برنامه که عاری از عوارض جانبی” او گفت:.

یک مطالعه اخیر از یک داروی remdesivir نشان داد می تواند به میزان متوسطی بهبود زمان بهبودی برای بیماران مبتلا به COVID-19 اگر چه این مطالعه یافته شده اند نه کارشناسی. FDA صادر اضطراری تصویب مواد مخدر در روز جمعه.

“داده ها نشان می دهد که remdesivir روشن-کاهش قابل توجه اثر مثبت در کاهش زمان بهبودی” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت.

Schaffner گفت: بسیاری از COVID-19 بیماران در حال درمان مبتنی بر شواهد به عنوان پزشک مشورت با بیماران و خانواده های آنها در مورد خطرات مورد به مورد و بر اساس.

“آن چه من جای تعجب نیست که در اینجا و یا وجود یک پزشک با بیمار و یا شاید حتی یک بیمارستان که شامل این ویتامین ها به عنوان بخشی از درمان. اما هیچ شواهدی وجود دارد که آنها بهتر از هیچ چیز در همه,” او گفت:.

حاکم ما: غلط

در حالی که ویتامین C استفاده می شود حداقل در یکی از بیمارستان نیویورک در سیستم برای کمک به درمان برخی از بیماران در یک مورد به مورد و بر اساس وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که آن موثر است. و استفاده گاه به گاه از ویتامین های C یا D در COVID-19 درمان در اختیار بیمار و پزشک است همان عنوان کرد و گفت آنها در حال تصویب رسید “در درمان متعارف” از coronavirus به عنوان Mercola مقاله متحده است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

 • واقعیت را بررسی کنید: آیا مصرف ویتامین C در درمان و یا جلوگیری از — COVID-19?
 • ویتامین های C و D در نهایت به تصویب رسید به عنوان coronavirus درمان
 • نیویورک بیمارستان درمان coronavirus بیماران با ویتامین C
 • هشدار FDA دکتر: توقف شعار دوربین به عنوان ابزار غربالگری بیماری
 • دکتر Mercola: رویایی یا قات?
 • Dr. Joseph Mercola دستور به توقف غیر قانونی ادعا
 • بنیاد ملی برای بیماری های عفونی: COVID-19 رسانه های اجتماعی گرافیک
 • CDC Coronavirus بیماری 2019: چگونه برای محافظت از خودتان
 • که Coronavirus بیماری مشاوره برای: اسطوره busters
 • Clinicaltrials.gov ویتامین C تزریق برای درمان شدید 2019-nCoV آلوده ذات الریه
 • Remdesivir نشان می دهد متوسط منافع در coronavirus محاکمه

استفان گروبر-میلر را می توان از طریق ایمیل در sgrubermil@registermedia.com و یا از طریق تلفن در 515-284-8169. او را دنبال کنید در توییتر @sgrubermiller.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de