این ادعا: معاون رئیس جمهور مایک پنس بود گرفتار در دوربین تظاهر به حمل خالی تجهیزات به بیمارستان

یک پس-deleted video by اواخر شب نشان می دهد میزبان جیمی کیمل ادعایی که معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل جعبه های خالی از تجهیزات حفاظت فردی به یک مرکز بهداشتی در ویرجینیا برای یک عکس op.

پس از رها کردن جعبه پنس نشان داده شده است بازگشت به یک وسیله نقلیه که در آن فرد اطلاع پنس که باقی مانده در جعبه ماشین خالی هستند. پنس است پس از آن شنیده گفت: “به خوبی می توانم حمل خالی ، فقط برای دوربین؟”

روایت تصویری کیمل می گوید: “مایک پنس تظاهر به حمل جعبه های خالی از PPEs را به یک بیمارستان کامل است استعاره برای که او چه کسی است و چه میکند.”

قبل از حذف این ویدئو گروه های دیگر مانند جدید جنبش حقوق مدنی و دو حزبی گزارش در حال حاضر گزارش کنند. این ویدئو همچنین به مقدار زیادی از توجه در توییتر.

اشغال دموکرات ها نیز به اشتراک گذاشته شده کلیپ در Facebook که با عنوان “OMG: مایک پنس در داغ مخلوط “ارائه” جعبه های خالی از PPE به بیمارستان … و تظاهر آنها سنگین!”

بیشتر: پنس دستیار مثبت coronavirus آزمون دوم این هفته به کاخ سفید به عنوان تهمت تلاش می کند تا پروژه عادی

کلیپ از پنس ویرایش شد

این کلیپ در واقع فیلم واقعی از معاون رئیس جمهور اما کوتاه کلیپ قطع قبل از نشان دادن پنس ساخت یک شوخی در مورد جعبه های خالی پس از ارائه آنهایی که پر شد با PPE.

ویدیو کامل از C-Span نشان می دهد که پنس خاموش درب ون پر از جعبه های خالی و نه تظاهر به بالابر و یا ارائه هر یک از جعبه های خالی به بیمارستان.

جان تامپسون پنس انتخاباتی مدیر ارتباطات وزن در توییتی “این است که مطلق زباله گسترش @JimmyKimmel.” تامپسون می رود و سپس به لینک اصلی C-Span ویدئو و می گوید: “پنس است که به وضوح به شوخی در مورد جعبه های خالی & اگر کیمل نشان داد کلیپ کامل از CSPAN نه او انتخابی ویرایش شما دیدن و شنیدن آن است.”

بیشتر: برگ برنده برای تلفن های موبایل بر روی ‘هیچ استعداد اواخر شب میزبان; جیمی کیمل, Stephen Colbert, آتش

کیمل حذف ویدئو معذرت خواهی

مدت کوتاهی پس از این ویدئو نوشته شده بود کیمل در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن که پنس بود به شوخی در مورد حمل جعبه های خالی به صورت یک شیرین کاری تبلیغاتی است.

“ویدیو کامل نشان می دهد که او حامل کامل جعبه برای یک صحنه شیرین کاری تبلیغاتی,” کیمل توییتی. “عذر خواهی من. من می دانم که چگونه از صمیم قلب این دولت ارزش حقیقت است.”

این IndyStar در ابتدا گزارش ویروسی کلیپ اما متوجه اختلاف بین کیمل بخش در توییتر و اصلی C-Span تصویری.

نه پنس را و نه کیمل در پاسخ به درخواست ما برای نظر.

این PPE که پنس ارائه شد بخشی از حمل و نقل از 63 میلیون دستکش 14 میلیون ماسک, 13 میلیون لباس و کمی بیش از 1 میلیون قطعه از تجهیزات حفاظت چشم خواهد شد که با توجه به خانه های سالمندان در کشور با توجه به تپه.

این مرکز که با دریافت این تجهیزات از ایشان تشکر پنس و تیم خود را در Facebook: “ما مفتخر شد و سپاسگزار به شما ما مراجعه کنید.”

حاکم ما: غلط

ما رای این ادعا که معاون رئیس جمهور مایک پنس گرفتار شد در یک میکروفون ارائه جعبه های خالی از تجهیزات حفاظت فردی به بیمارستانی در ویرجینیا برای یک شیرین کاری تبلیغاتی کذب است. کلیپ ارسال شده توسط Jimmy Kimmel کوتاه شد و یک نسخه کامل نشان می دهد که پنس را لمس جعبه خالی است. این تصویری است از آنجا حذف شده است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • C-SPAN
  • IndyStar
  • جان تامپسون tweet
  • تپه

کمک: Matthew VanTryon از Indianapolis Star

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de