واقعیت را بررسی کنید: هیچ ناسا را پیدا کنید در یک جهان موازی

این ادعا: ناسا به تازگی کشف یک جهان موازی که در آن قوانین فیزیک “معکوس” و جریان زمان به عقب

اینترنت به طور خلاصه شیفته ایده جهان های موازی و دیگر کیهانی عجایب پس از گزارش منتشر شده که ناسا تا به حال شناسایی شده “مدارک و شواهد از جهان موازی که در آن زمان اجرا می شود عقب مانده است.”

الگوهای رفتاری و گفتگوی بورسی گسترش در Twitter و Facebook در پی چندین, اخبار, مقالات ساخت این ادعا است. داستان تا حد زیادی نسبت به این ادعا به یک گزارش در مجله دانشمند جدید با عنوان “ما ممکن است کشف یک جهان موازی رفتن به عقب در زمان.”

“بنابراین ناسا کشف شواهدی از یک جهان موازی ……………………. brb در حالی که من جیغ” یک صدای جیر جیر با چند صد هزار لایک و رسانهها خواند.

“بنابراین هیچ کس صحبت کردن در مورد چگونه ناسا از کشف شواهدی از یک جهان موازی به ماست که در آن زمان اجرا می شود به عقب و آن قوانین فیزیک مخالف هستند به ما??? خوبه.” یکی دیگر از Facebook پست با بیش از 450 سهام می خواند.

جدید دانشمند مراجع مقاله پژوهشی منتشر شده در ابتدای سال و به تشریح برخی از تعاریف دانشمندان برای یافته های خود را. نتیجه گیری توسط رسانه های دیگر از تیتر نادرست هستند.

جدید دانشمند و نوترينو

بسیاری از عناوین این ادعا ناسا کشف شده بود یک جهان موازی تا حد زیادی می تواند به ترسیم مارس 8 در گزارش جدید دانشمند که به تشریح تحقیقات در قطب جنوب ضربه گذرا آنتن یا آنیتا.

آنیتا یک رادیو, سایت پژوهش به منظور مطالعه نوترينو — ذرات زیر اتمی که معمولا نمی تعامل با مواد طبیعی. ایستگاه تامین مالی از طریق کمک های مالی از سازمان های دولتی مختلف از جمله ناسا, هر چند نه همه محققان در سوال وابسته بودند.

جدید دانشمند مقاله اسناد بحث بین فیزیکدانان در مورد آنچه که توضیح داده آنیتا غیر طبیعی تشخیص نوترينو. انرژی بالا نوترينو به طور معمول شناسایی شده که از فضا زمانی که آنها در حال عبور از یخ قطب جنوب.

برخی از انرژی بالا نوترينو به نظر می رسد از خارج از قطب جنوب یخ, هر چند که می تواند فوق العاده بعید است پدیده پس از ذرات را تا به حال به سفر را از طریق تمام سیاره برای رسیدن به آنیتا سنسور.

این نتایج غیر طبیعی منجر به یک بحث بین فیزیکدانان به دنبال توضیح این پدیده احتمالا رادیکال مفاهیم برای کل درست است.

جدید دانشمند مقاله اسناد آخرین تحقیقات در مورد این موضوع منتشر شده در ماه آوریل است که استدلال می کند که مدل استاندارد فیزیک ذرات نمی تواند توضیح پدیده.

“توضیح این سیگنال نیاز به وجود یک درهم و برهم جهان ایجاد شده در همان انفجار بزرگ به خود ما و موجود در موازی با آن است. در این جهان آینه های مثبت و منفی است, چپ و راست زمان اجرا می شود به عقب” جدید دانشمند مقاله آمده است.

تفسیر که یکی از فرضیه های متعددی است که دانشمندان در قطعه و در جای دیگر حاضر باید گفت: ممکن است هر چند از آن است که به دور از تنها سناریو. بعلاوه, مارس مطالعه بحث می کنند نه برای وجود جهان جایگزین به جای آن تنها روشن است که فیزیکدانان’ مدل های فعلی به اندازه کافی نیست برای توضیح این مورد غیر طبیعی قطب جنوب نوترينو.

عجیب و غریب, فیزیک و جایگزین توضیحات

اولین مطالعات غیر طبیعی نوترينو منتشر شد در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از آنیتا راه اندازی. محققان پس از رد تمام توضیحات برای نوترينو که مطابق با مدل استاندارد.

“توضیحات دیگر به صورت غیر عادی سیگنال — احتمالا مربوط عجیب و غریب فیزیک — نیاز به در نظر گرفته شود” تحقیقات آزمایشگاهی است که به چاپ تحقیقات نوشت: در ماه ژانویه است. دانشمندان قبلا فرض می چند “عجیب و غریب” حالات از جمله این ایده در سال 2018 مطالعه که غیر طبیعی نوترينو هستند که از یک ماده تاریک “شبه پایدار اثر خود را گرانشی به دام افتاده در داخل زمین است.”

این نهاد که تنها در صورتی امکان پذیر است که این ستیز ایده که جهان دارای یک دوقلو آینه “antiverse” واقعی بودند. که امکان مشکوک در بهترین حالت در حال حاضر.

اخیر آنیتا مطالعه ندارد یافته است که حمایت از “antiverse” ایده شناخته شده به فیزیکدانان به عنوان تقارن CPT جهان. محققان همسو با پروژه ارائه داده اند حالات اعم از دانشمندان نیاز به به روز رسانی مدل های خود را در مورد یخ های قطب جنوب به يمن فوق العاده سنگین ماده تاریک در کهکشان راه شیری است.

با توجه به تعداد زیادی از جایگزین امکانات از جمله بسیاری هستند که به احتمال زیاد بیشتر از یک جهان موازی با ضد فیزیک تحقیقات بیشتری مورد نیاز است قبل از هر گونه نتیجه گیری بتن ساخته شده می تواند.

حاکم ما: تا حدودی نادرست

ما رای این ادعا تا حدودی نادرست به دلیل آن است که بیشتر پشتیبانی نشده توسط تحقیقات ما. این گمراه کننده است به می گویند که ناسا در بر داشت یک جهان موازی است. در حالی که درست است که آنیتا مشاهدات ممکن است بی درنگ یک نسخه از مدل استاندارد آن است که غلط ادعا می کنند که وجود یک جهان موازی است که توضیحی برای آن دسته از مشاهدات. این مطالعات اشاره شده در چند ویروسی مقالات ادعا نمی کند که یک جهان موازی با معکوس فیزیک کشف شد یا نه. در حالی که این امکان وجود دارد که جهان ما دارای یک موازی “antiverse” است که به دور از توضیح روشنی برای غیر طبیعی نوترينو.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • جدید دانشمند, ما ممکن است کشف یک جهان موازی رفتن به عقب در زمان
  • آنیتا
  • آنیتا همکاران
  • 2016 آنیتا مطالعه
  • 2018 آنیتا مطالعه
  • 2020 آنیتا مطالعه
  • ابراهیم صفا, مارس 21 tweet
  • 2019 آنیتا مطالعه
  • قطب جنوب Neutrino رصدخانه 8 ژانویه آزادی مطبوعات

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>