این ادعا: ایالت نیویورک نمایندگان مجلس با رای به افزایش پرداخت های خود را در طول دولت خاموش شدن بیش از coronavirus

ارسال در Facebook با یک نامزد برای نیویورک دولت در قوه مقننه ادعا کرد که نمایندگان مجلس با رای خود پرداخت افزایش طول coronavirus بحران است.

ویک فورمن رئیس صاحب زمین طرفداران نیویورک ارسال شده در آوریل 27: “در حالی که نیویورک تعطیل است NYS قانونگذاران به کومو و خود را بزرگترین افزایش حقوق در تاریخ است. همه در حالی که فریاد نیویورک را شکست”

فورمن یک جامعه فعال در Chenango چنگال نیویورک یکی از چهار نامزد در حال اجرا در جمهوریخواه اولیه برای نیویورک مجمع از 122nd قانونی منطقه حدود 140 مایلی جنوب غربی آلبانی.

در ژانویه 2019 در قوه مقننه را دریافت خواهید کرد برای اولین بار از سه مرحله جمع آوری شد که مورد تایید موقت کمیته ایالتی نیویورک جبران کمیته در سال 2018 است. برنامه ریزی شده را افزایش می دهد برای سال 2020 و 2021 مسدود شده توسط دادگاه.

تحت 2015, قانون, کمیسیون امور خارجه در قانونگذاری قضایی و اجرایی جبران شد و در حال حاضر برنامه ریزی برای دیدار بعد از این سال به تصمیم می گیرید که آیا قانونگذاران دولت باید اضافی پرداخت افزایش بیش از چهار سال آینده.

قانونگذاران در گذشته شاهد پایه خود را پرداخت افزایش یافته است از $79,500 به 110,000 دلار در سال 2019 اولین پرداخت و افزایش در 20 سال. این افزایش در سال 2020 و 2021 – در حال حاضر مسدود شده – را ضربه کل برای $130,000.

افزایش حقوق و دستمزد برای رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که توصیه شده توسط دولت جبران کمیته مصوب شد قوه مقننه در آن 2019 بودجه. اندازه گیری تماس برای کومو حقوق و دستمزد افزایش به $225,000 در سال 2020 و 250.000 دلار در سال 2021 خواهد بود که به احتمال زیاد او را به بالاترین پرداخت فرماندار در کشور است.

در آوریل 3, در طول coronavirus بحران مقننه تصویب $177 میلیارد بودجه که شامل اندازه گیری اجازه می دهد این کمیته را نیز در نظر بگیرید قضایی حقوق این سال, اما نه شامل قانون گذاری را افزایش می دهد.

این کمیته توصیه های اثر را مگر اینکه قوه مقننه گام برای تغییر آنها از طریق قانون است.

گمراه کننده ادعا ؟

در پاسخ به یک پرسش در مورد Facebook, پست, فورمن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مارس 1 که او تا به حال هیچ قصد گمراه کردن” و روشن شدن موقعیت خود را. او تاکید کرد که پرداخت را افزایش می دهد که انجام شده در طول یک بودجه بحران.

“در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در نیویورک بدون درآمد با وجود بحران بودجه حداقل ما آلبانی رهبران باید مجموعه ای از مثال ها و قرار دادن برد در خود نگه دارد,” او اضافه شده در یک بیانیه نوشته شده است.

“هیچ راهی وجود دارد که کمبود بودجه نمی شد در حال حاضر در بازی قبل از 2019 بودجه تصویب شد,” فورمن می نویسد. “هیچ دلیلی وجود ندارد که یک فرمان اجرایی از این دیگر نمی توانست معلق شده است. اثبات این است که در سیاست آلبانی به عنوان کومو گفت: هیچ افزایش می دهد تا 2019 بودجه تصویب شد در موقع بدون گفتن یک قاب زمان.”

“من Facebook بیانیه مبتنی بر این واقعیت است که در طول این ملی اضطراری رهبران ما در آلبانی تصمیم گرفت به خط خود را از جیب در پشت مالیات دهندگان در سال 2020 زمانی که گزینه های دیگر بود به حالت تعلیق خود را افزایش می دهد تا زمانی که ما در حال تمام شدن چک.

حاکم ما: غلط

نیویورک مقننه نیست رای به افزایش حقوق قانونگذاران و یا رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در طول فقط از اتمام جلسه در میان ایالت shutdown. این غلط است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • این دموکرات & کرونیکل, آوریل 1 2019
  • این دموکرات & کرونیکل دسامبر 2018
  • آسوشیتد پرس
  • طیف اخبار
  • نیویورک تایمز
  • WBNG

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de