واقعیت را بررسی کنید: گارد ملی فعال شد و اغلب در طول این دوران حقوق مدنی

این ادعا: گارد ملی است که تقریبا به طور انحصاری به نام علیه شهروندان سیاه

این ادعا آغاز شد و با این مه 29 جیر سپس توسط کاربر @GarbageGangHQ که در حال حاضر با استفاده از نام @amaiahorian: گارد ملی هستند تقریبا به طور انحصاری فعال در ناآرامی های مدنی مربوط به مردم سیاه و سفید.

“گارد ملی به راهپیمایی علیه شهروندان ایالات متحده در مجموع 12 بار. (هشت) از آنها در پاسخ به تبعیض نژادی تظاهرات 2 تظاهراتی بر خشونت های پلیس و 1 برای جلوگیری از شورش های پس از MLK ترور. آنها تقریبا به طور انحصاری به نام برابر شهروندان” خوانده شده توییت.

کاربر amaiahorian گفت: صدای جیر جیر بود خاموش به دلیل محبوبیت آن است.

ایالات متحده آمریکا امروز نمی تواند رسیدن به پوستر برای نظر.

Instagram کاربر Mikah که نوشته ها تحت نام theonepersonwhonoonegets نیز نوشته شده این ادعا را که آن را برداشت تا توجه است. در زیرنویس Mikah سوال اثربخشی تظاهرات مسالمت آمیز.

“… آنچه باید معترضان را به جای ؟ گرفتن زانو در یک تظاهرات سکوت کار نمی کند رفتن را از طریق این سیستم کار نمی کند فقط راهپیمایی ساخته پلیس تصمیم به شروع به تیراندازی” Mikah نوشت.

Mikah نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از ایالات متحده آمریکا امروز.

آنچه که گارد ملی را هدف ؟

تاسیس در 1636 ملی گارد predates ارتش به عنوان قدیمی ترین سازمان شبه نظامی در شمال امریکا, با توجه به وب سایت خود را.

نیروهای مسلح رزرو قانون از سال 1952 تاسیس یک نیروی ذخیره نظامی — از جمله گارد ملی و گارد ملی هوایی ارتش, نیروی دریایی سپاه نیروی هوایی و گارد ساحلی ذخایر در دولت فدرال و دولت در سطح, با توجه به کتابخانه کنگره. گارد ملی است که بخشی از یک “آماده” رزرو دسته است که می تواند فعال توسط رئیس جمهور در یک اورژانس ملی با یا بدون اقتدار دولت از فرمانداران به عنوان اظهار داشت در H. R. 5426 (82).

رئیس جمهور همچنین دارای توانایی برای اعزام نظامی یا federalize گارد ملی در ایالات متحده است که یا سرپیچی از قانون فدرال یا کنترل نمی insurrections زیر قیام عمل 1807 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. در اوایل این ماه, ایالات متحده امروز گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته استناد به قیام عمل در طی تظاهرات اخیر بیش از کشتن جورج فلوید. فلوید بود که یک مرد سیاه پوست که خفه پس از مینیاپولیس افسر پلیس دوخته و او را به زمین. در حال حاضر افسر سابق, Derek چوین با اتهام قتل درجه دوم ایالات متحده امروز گزارش شده است.

قیام قانون گذشته توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 1992 زمانی که تبرئه از افسران پلیس لس آنجلس که ضرب و شتم رادنی کینگ موجب لس آنجلس شورش.

هنگامی که و به همین دلیل است که گارد فعال شده است در خاک ایالات متحده آمریکا?

گارد ملی فعال شده است حداقل 16 بار در سطح فدرال گفته دکتر ریچارد کلارک مورخ برای گارد ملی اداره است.

موجود در کلارک جدول زمانی عبارتند از:

 • ویسکی شورش در سال 1792
 • جنگ داخلی از 1861-65
 • در برابر Ku Klux Klan از 1866-1977
 • بزرگ راه آهن اعتصاب در سال 1877
 • لغو تبعیض نژادی مشخص از دبیرستان مرکزی در لیتل راک آرکانزاس از 1957-58
 • لغو تبعیض نژادی مشخص از دانشگاه می سی سی پی در آکسفورد می سی سی پی در سال 1962
 • لغو تبعیض نژادی مشخص از دانشگاه آلاباما در تاسکالوسا،, آلاباما در سال 1963
 • ادغام آلاباما در سال 1963
 • مارس از سلما تا مونتگومری در سال 1965
 • دیترویت شورش در سال 1967
 • 1968 ترور شاه شورش در شیکاگو بالتیمور و واشنگتن ،
 • شهر نیویورک پستی اعتصاب در سال 1970
 • 1980 کوبا پناهنده بحران
 • طوفان هوگو در سال 1989
 • 1992 لا شورش
 • جورج فلوید تظاهرات در مکان های مختلف در سراسر کشور در سال 2020

لیست ایمیل شده به ایالات متحده آمریکا امروز با سرلشگر حسن فیروزآبادی ، رابرت پرینا گارد ملی اداره امور عمومی است.

حداقل نه از استقرار مربوط به شورش تظاهرات و اجرا ادغام در طول زمان دوره برای روابط. این یکی بیشتر از روی لیست رسانه های اجتماعی.

1967 شورش در دیترویت و در سال 1992 در لس آنجلس شورش دو شورش “بیش از خشونت پلیس” در هنگام گارد نامیده می شد ،

“نویسنده بیانیه فرض تمام تبعیض های مربوط به تماس-یو پی اس بودند ‘در برابر سیاه شهروندان است.’ در واقع بسیاری از تبعیض نژادی مربوط به تماس-یو پی اس در سال 1957 و 1962 و 1963, 1963 و 1965 بودند برای محافظت از آفریقایی-آمریکایی” پرینا گفت: از این ادعا است.

نیز وجود داشته اند بی حد و حصر دولت در سطح تماس-یو پی اس توسط فرمانداران برای تظاهرات یا ناآرامی با توجه به بیانیه ای از گارد ملی اداره است.

شد و گارد ملی تا کنون “نامیده می شود در برابر سیاه شهروندان”?

باب راس, تحقیقات پروفسور جامعه شناسی در دانشگاه کلارک در Worcester, Massachusetts گفت: فعال شدن گارد برای محافظت از سیاه شهروندان آغاز شد و در سال 1957 با مجبور مدرسه ادغام در لیتل راک آرکانزاس و به پایان رسید با 1965 سلما, آلاباما, مارس.

شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین,” مسالمت آمیز معترضان اشک آور و گاز کشته و ضرب و شتم در حالی که عبور از ادموند Pettus پل در طول راهپیمایی از سلما به مونتگمری آلاباما در اعتراض به رای گیری تبعیض ایالات متحده امروز گزارش شده است.

اما استقرار به “‘شامل’ سیاه و سفید ‘شورش'” آغاز شده و با 1965 وات شورش در لس آنجلس و ادامه داد: در سال 1968 پس از MLK ترور راس گفت.

وات شورش آغاز شد و با خشونت بازداشت مارکت فرای یک 21 ساله سیاه مرد بود که طول کشیده برای مستی رانندگی در لس آنجلس وات که محله با توجه به مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد.

“من درگیر شد در دو شیکاگو دوره اعتراض زمانی که … نیروهای نظامی در شهر” راس گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل. راس شاهد بود به این شهر در واکنش به ترور شاه و ضد جنگ ویتنام تظاهرات در سال 1968 دموکراتیک ملی کنوانسیون.

“فدرال و سرباز گارد ملی بودند راه منظم تر و کمتر خطرناک از پلیس شیکاگو,” او گفت:.

اریک فلوری استاديار دانشکده دولت و روابط بین الملل در کانکتیکات, کالج, همچنین گفت: سپاه پاسداران دخالت در درگیری های نژادی پیچیده است.

“در این طرح بزرگ از چیزهایی که آن را نسبتا نادر” فلوری گفت: از فدرال استقرار گارد ملی که محور در مسابقه. “این قله در حقوق مدنی دوره است. پس از آن آنها اغلب استفاده می شود برای قرار دادن پایین شورش از جمله در طول جنگ ویتنام.”

فلوری با اشاره به استفاده از نیروهای گارد در سال 1992 را رادنی کینگ شورش.

“(سرباز گارد ملی بودند) تکمیل شده با استفاده از به طور منظم نیروهای مسلح. در این مثال شما تا به حال ارتش و تفنگداران دریایی در حال گشت در خیابان های L. A. آنها حق ندارد به دستگیری, اما آنها درگیر در آتش دعوا و در نتیجه مرگ و میر در هر دو طرف است.”

“شما واقعا باید یک وضعیت مبارزه در خیابان های لس آنجلس” فلوری گفت.

“گارد ملی ایفا کرده است نقش دوگانه با احترام به حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار. مداخله فدرال معروف کمک به شکستن مقاومت به ادغام در کشورهای مانند آرکانزاس, می سی سی پی و آلاباما. اما آن را نیز استفاده شده است برای سرکوب شورش از جمله کسانی که پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور و تبرئه از افسران پلیس لس آنجلس که ضرب و شتم رادنی کینگ” فلوری گفت.

امتیاز ما: غلط

ما رای این ادعا نادرست به دلیل نبود پشتیبانی شده توسط ما پژوهش است. بیشتر از 16 حوادث که در آن گارد ملی فعال شد در سطح فدرال اتفاق افتاده در طول دوران حقوق مدنی در ’50s و 60s. اما گارد فعال نشده در برابر سیاه شهروندان است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

 • گارد ملی در مورد گارد ما چگونه آغاز شد; گارد ملی اداره
 • کتابخانه کنگره تاریخی تلاش برای سازماندهی مجدد رزرو قطعات
 • GovTrack.ما, H. R. 5426 (82): قانون مربوط به رزرو اجزای نیروهای مسلح ایالات متحده آمریکا
 • ایالات متحده آمریکا امروز “من را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام عمل’: وزیر دفاع Esper معافیت با مغلوب ساختن پیشی جستن در استفاده از نیروهای
 • ایالات متحده آمریکا امروز خواستار تظاهرات خشونت آمیز ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت به او می گوید شما ارسال نظامی اگر آنها کنترل نمی
 • ایالات متحده آمریکا امروز, John Lewis-led زیارت با هدف یادآوری کنگره: ‘رای ما صدای ما است’
 • باب راس, تحقیقات پروفسور جامعه شناسی در دانشگاه کلارک
 • اریک فلوری استاديار دانشکده دولت و روابط بین الملل در کانکتیکات, کالج
 • مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد وات شورش

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de