واقعیت را بررسی کنید: ماسک صورت می تواند نا امن برای کودکان زیر 2, اما برای اکثر بزرگسالان

این ادعا: قرار دادن یک ماسک صورت در یک نوزاد یا کودک کوچک باعث خواهد شد آنها به تصویب و یا می میرند از کمبود اکسیژن. آن را نیز اتفاق می افتد به آرامی در بزرگسالان است.

به سرعت گسترش coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود مردم پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات که در آن این مشکل اجتماعی را حفظ فاصله.

اما ادعا شده است در گردش مورد خطرات ناشی از ماسک را به افرادی که آنها را می پوشند که از جمله آنها باعث هیپوکسی یا کمبود اکسیژن در بدن را بافت.

یکی Facebook پست از کاربر امی Cox جونز هشدار می دهد که با قرار دادن ماسک بر روی یک کودک باعث خواهد شد آنها را به تصویب و مرگ. او پست که تا به حال بیش از 8,500 سهام از صبح روز جمعه شامل یک عکس از یک نوزاد که به نظر می رسد به چرت زدن در حالی که با پوشیدن ماسک های پارچه ای.

“اطلاعات شما — قرار دادن یک ماسک بر روی یک نوزاد و یا کودک کوچک آنها را تصویب و احتمالا کشتن آنها را با توجه به هیپوکسی,” پست می گوید. “اکثر پدر و مادر خواهد شد این اشتباه برای چرت زدن.”

در حالی که جونز’ پست به درستی هشدار علیه استفاده از ماسک صورت در کودکان بسیار جوان — هشدار گنجانده شده در دستورالعمل CDC — پست او همچنین نشان میدهد که در صورت ماسک مضر برای بزرگسالان به همین دلیل است.

“همان چیزی را به شما اتفاق می افتد” پست می گوید. “آن را فقط بیشتر طول بکشد.”

جونز که نوشته پست های دیگر این ادعا ماسک های صورت نمی جلوگیری از گسترش ویروس و می تواند خطرناک باشد به کسانی که آنها را می پوشند نه پاسخ به آمریکا و درخواست برای نظر.

توصیه های رسمی در مورد پارچه پوشش صورت

CDC توصیه می شود مردم پوشیدن پارچه پوشش صورت در عمومی به دلیل شواهدی وجود دارد که مردم با رمان coronavirus می تواند به گسترش این بیماری حتی اگر آنها علائم.

یک ماسک کمک می کند تا برای جلوگیری از گسترش قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد صحبت کردن, عطسه یا سرفه با توجه به CDC.

CDC راهنمایی شامل برخی از مردم از توصیه به پوشیدن ماسک از جمله کودکان کمتر از 2. آکادمی اطفال آمریکا ارائه می دهد مشابه راهنمایی برای کودکان “با توجه به خطرات ناشی از خفگی است.”

چرا که کودکان کمتر از 2 نمی توانید ارتباط برقرار کنید اگر آنها دچار مشکل در تنفس گفت: دکتر جنیفر شو خبره اطفال و سخنگوی آکادمی اطفال آمریکا.

“آنها ممکن است مهارت های حرکتی و یا هماهنگی برای حذف امن ماسک اگر (آنها) داشتن تنفس مشکل و یا بیش از حد گرم” او گفت: در یک ایمیل.

همان هدایت درست است برای کودکان بزرگتر یا بزرگسالان که نمی توانید یک ماسک با خود و یا کسانی که مشکل در تنفس به گفته CDC و AAP دستورالعمل. اما شو گفت: کودکان بزرگتر با مسائل تنفسی ممکن است هنوز قادر به تحمل ماسک برای دوره های کوتاه مدت اگر آنها را در یک وضعیت که در آن با پوشیدن یکی از مهم است.

چهره سپر می تواند یک جایگزین خوب برای کودکان با مسائل تنفسی مانند آسم یا فیبروز کیستیک, او گفت:.

فراموش پوشش صورت باعث هیپوکسی?

در حالی که جونز’ پست های صحیح در مورد پوشش صورت در کودکان, این پست به اشتباه نشان میدهد که هر فرد بالغ با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش خواهد رنج می برند از هيپوکسی.

این ادعا نادرست است و گردش آنلاین در چند کشور دیگر نیز با توجه به پوینتر موسسه.

در یک به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده ممکن است 15 Facebook, پست, Dr. Jennifer L. Kasten, یک تمرین آسیب شناس در اوهایو خطاب به برخی از این نگرانی ها اشاره به این که پرسنل پزشکی اغلب پوشیدن ماسک برای مدت زمان طولانی اما لازم نیست به نوبه خود به “zombified جراحان.”

“متخلخل ماهیت مواد مورد استفاده برای هر دو پزشکی-درجه ماسک و پارچه ماسک به طور کامل مجوز عادی تنفس,” او نوشت. “اگر شما می توانید استنشاق از طریق آن شما می توانید از طریق بازدم آن است. هیچ به دام انداختن و سيستم هوا (در غیر این صورت آن را مثل یک بادکنک زمانی که شما تنفس می کنید).”

شو که اشاره به Kasten را Facebook پست وقتی پرسید که آیا ماسک در برخواهد داشت خطر هیپوکسی به سالم کودکان بزرگتر و بزرگسالان گفت: او را نیز توصیه پدر و مادر و سوالات در مورد ماسک و یا دیگر مسائل مربوط به اطفال خود تماس بگیرید.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?

چه در مورد بزرگسالان & ماسک صورت?

CDC مقامات پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز به درخواست برای اظهار نظر در مورد ادعا در مورد ماسک های صورت و هیپوکسی. اما یک CDC سخنگو را بگویید رویترز در آوریل 5 مقاله که ماسک بعید است که به علت بیماری دیگری به نام hypercapnia و یا بیش از حد دی اکسید کربن در یک فرد و جریان خون در افرادی که آنها را می پوشند ،

“CO2 را به آرامی ساخت تا در طول زمان است. اما سطح CO2 به احتمال زیاد به ساخت تا در ماسک است که عمدتا قابل تحمل برای افراد در معرض آن” بیانیه ای گفت:. “شما ممکن است سردرد اما شما به احتمال زیاد (خواهد) رنج می برند علائم مشاهده شده در سطح بسیار بالاتر از CO2.”

اما مصرف اکسیژن می تواند باعث ناراحتی برای کسانی که با پوشیدن N95 ماسک که متخصصان پزشکی پوشیدن برای کاهش قرار گرفتن در معرض قطرات موجود در هوا.

عکس: Coronavirus ماسک کمبود کنند و با راه حل های موقت

یک گروه از محققان دانشگاه استنفورد توسعه داده اند یک ماسک است که محققان می گویند می تواند در مقابله با این اثرات. با توجه به دانشگاه استنفورد مقاله در مورد پروژه N95 ماسک می تواند به کاهش مصرف اکسیژن توسط 5 ٪ به 20٪.

CDC گفت Snopes که N95 ماسک می تواند باعث تجمع دی اکسید کربن در طول زمان است که می تواند به کاهش تغذیه در اکسیژن و یا به سادگی گرفتن یک استراحت و برداشتن ماسک.

اما همان اثر به احتمال زیاد در مردم با پوشیدن پارچه ماسک صورت به خصوص برای مختصر مقدار زمان آنها ،

حاکم ما: تا حدودی نادرست

در حالی که Facebook پست به درستی می گوید که پدر و مادر نباید محل صورت ماسک بر روی فرزندان جوان خود را در این پست به اشتباه نشان میدهد که همه ماسک استفاده کنندگان را دچار هیپوکسی است که پشتیبانی نمی شود علم است.

به همین دلیل ما رای این ادعا تا حدودی نادرست است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری: توصیه هایی برای پارچه های صورت را پوشش می دهد
  • مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها: اطلاعات مهم در مورد خود را پارچه پوشش صورت
  • American Academy of Pediatrics: ماسک و کودکان در طول COVID-19
  • لس آنجلس تایمز: باید کودکان و نوجوانان پوشیدن ماسک صورت? خواسته ما یک پزشک متخصص اطفال
  • رویترز: احتمال غلط ادعا می کنند: به طور مستمر با پوشیدن یک ماسک باعث hypercapnia
  • پوینتر: این درست نیست که ماسک باعث هیپوکسی. این جعل است که در حال حاضر ویروسی و خطرناک
  • Dr. Jennifer L. Kasten: Facebook پست ایمنی از ماسک

Ian Richardson را پوشش می دهد آیووا خانه ملت برای Des Moines ثبت نام کنید. او را در رسیدن به [email protected] در 515-284-8254 و یا در توییتر @DMRIanR.

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>