ادعا می کنند: مواد مخدر و بیماری های قلبی و سرطان کشتن بیشتر آمریکایی ها سالانه بیش از coronavirus.

به عنوان coronavirus تلفات همچنان رو به افزایش در ایالات متحده آن است که کشورشان به علل دیگر مرگ است.

یک تکرار استدلال است که COVID-19 پایین تر مرگ و میر نسبت به آنفلوآنزای فصلی, سرطان و بیماری های قلبی در میان سایر علل مرگ.

مرگ و میر در مقایسه ساخته شده اند سرفصل های ملی. در اواخر ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد قرار گرفته بود برای انعکاس ایالت ویسکانسین Ron Johnson, نظرات, مقایسه coronavirus به تصادفات است. Dr. Anthony Fauci رد جانسون مقایسه خواستار آن نادرست معادل.

در رسانه های اجتماعی یک ویروسی پست ادعا کرد بیشتر مردم از چیزهای دیگر از coronavirus از جمله از جنگ, بیماری قلبی, مصرف مواد مخدر و سرطان است.

مقایسه اعداد

همانطور که از 8 مه گزارش coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است که در بیش از 75 ، 000.

کارشناسان هشدار داده اند که این تعداد ممکن است دست کم گرفتن, اما, معمولا وجود دارد یک به دو هفته تاخیر در اطلاعات و ذات الریه ممکن است ذکر شده به عنوان علت مرگ در موارد که در آن وجود دارد و نه دسترسی کافی به تست. نیز وجود دارد در حال بروز منفی کاذب.

اولین مقایسه در پست جنگ ویتنام. پست با دقت بیان می کند که جنگ تا به حال 58,220 گزارش تلفات آمریکا. Coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته این تعداد در اواخر ماه آوریل است.

یکی دیگر مقایسه است آمریکا سالانه مرگ و میر از مواد مخدر. در اکتبر سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مخدر بحران بهداشت عمومی اورژانس پس از نزدیک به 64,000 آمریکایی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2016.

این پست به اشتباه آمده است که 67,000 آمریکایی ها می میرند سالانه از مصرف مواد مخدر. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری 67,000 نفر از استعمال بیش از حد مواد مخدر در سال 2018 — مصرف مواد مخدر ساخته شده تقریبا 70 درصد از مجموع این معنی است که امریکا سالانه مواد مخدر مرگ و میر است که در واقع در اطراف 46,900. Coronavirus پیشی گرفته 46,000 مرگ و میر در ماه آوریل است.

سرطان است که در این لیست گنجانده و انجمن سرطان آمریکا تخمین می زند که این بیماری را بکشند در مورد 606,000 آمریکایی ها در سال 2020 است.

این پست هم شامل مرگ و میر از سیگار که در مورد کشتن 480,000 آمریکایی ها سالانه با توجه به CDC.

وجود دارد به احتمال زیاد برخی از همپوشانی بین سرطان و سیگار مرگ و عوارض به دلیل سیگار اغلب علت سرطان های مختلف. همان درست است برای بیماری های قلبی است که جان در مورد 647,000 آمریکایی ها سالانه با توجه به CDC.

The post مقایسه coronavirus مرگ و میر به بیماری آلزایمر که به کشته شدن 120,000 آمریکایی در سال 2017 و دیابت که به کشته شدن 83,564 آمریکایی در سال 2017. تعداد سالانه سقط جنین در ایالات متحده اعلام کرده در پست — 860,000 — نیز دقیق است.

زمینه مرگ عوارض

در حالی که سالانه آمار و ارقام ذکر شده در این پست بیشتر دقیق و مهم در زمینه از دست رفته است.

Coronavirus شده است از نزدیک دنبال کرده در ایالات متحده آمریکا از ژانویه تا زمان مرگ و میر تنها حساب برای ماه است که در آن موارد ثبت شده وجود دارد و هفت ماه در سمت چپ در سال است. تعدادی از موارد نیز به احتمال زیاد دست کم گرفت به دلیل تناقضات و عدم تست.

بیشتر: واقعیت بررسی: این است که ما coronavirus تلفات متورم? کارشناسان معتقدند این احتمال وجود دارد مخالف

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن یک مدل که ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر تخمین می زند که ایالات متحده می تواند 135,000 مرگ و میر در ماه اوت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به 100000 نفر است که دو پیش بینی خود را از دو هفته پیش.

تفاوت معنی داری بین coronavirus و سایر علل مرگ ذکر شده در این پست است که COVID-19 تنها یکی است که مسری است.

امتیاز ما: تا حدودی نادرست

این ادعا در پست امتیاز شده تا حدودی نادرست است. در حالی که سالانه ارقام بیشتر دقیق پست گمراه کننده است در مورد سالانه تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. این ویروس کشته شده است ردیابی برای چند ماه و بسیاری از مرگ و میر به احتمال زیاد شمارش شدند. بسیاری از مرگ و میر بیشتر احتمال دارد تا پایان سال 2020 است.

علاوه بر این علل مرگ ذکر شده در پست اساسا متفاوت از coronavirus چرا که هیچ یک از آنها مسری است.

ما واقعیت-بررسی منابع:

  • CDC coronavirus 2019 (COVID-19) نظارت
  • آرشیو ملی و جنگ ویتنام ارتش آمریکا منجر به مرگ مصدوم آمار
  • CDC مخدر مصرف بیش از حد
  • CDC, بیماری قلبی, برگه
  • Guttmacher موسسه ناشی از سقط جنین در ایالات متحده
  • ملی حق زندگی کمیته آمار سقط جنین
  • انجمن سرطان آمریکا, سرطان, آمار و ارقام سال 2020
  • CDC سیگار کشیدن و استفاده از توتون و تنباکو
  • CDC زوال عقل و آلزایمر و مرگ و میر
  • انجمن دیابت آمریکا و آمار در مورد دیابت

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de