Facebook را زوکربرگ شد بنا به گزارش صحبت از ساخت حرکت در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دور برگشت به عنوان

2015

Facebook, Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ گزارش می خواستم برای حذف یک آتش زا پست توسط نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دور برگشت به عنوان 2015 اما متقاعد شده بود به جای تغییر Facebook قوانین اجازه می دهد تا مانند پست با نام گفتمان سیاسی.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن 2015 ارسال ویدئو خواستار ممنوعیت مهاجران مسلمان به خود جلب کرد خشم بسیاری ارشد Facebook رهبران از جمله زوکربرگ که در ابتدا می خواستم آن را به پایین گرفته شود. اما زوکربرگ بود صحبت از حذف پست توسط دیگر مدیران ارشد از جمله Joel کاپلان Facebook معاون رئیس جمهور از سیاست جهانی و برجسته ترین جمهوری خواه اجرایی و شرکت به جای ایجاد یک کمک هزینه برای بحث گفتمان سیاسی است که مانع چنین پست از نقض استانداردهای جامعه پست گزارش با استناد به منابع و اسناد داخلی.

در میان مسائل مورد بحث در بحث بیش از این نوشته بودند “روابط عمومی خطرات” ارسال شده است.

در این پست نیز گزارش داد که در سال 2016 زوکربرگ نیز صحبت از نوشتن یک پست در محکومیت تهمت تماس به ساخت یک مرز دیوار با مکزیک پس از مشاوران هشدار داد زوکربرگ است که آن را می خواهم نگاه او طرف است.

این حرکت برای دلجویی هموار راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران جهان مانند برزیل و رئیس جمهور Jair Bolsonaro به پست التهابی مطالب با نتیجه کمی. برای سال Facebook ایستاده بود با رویکرد خود را با وجود انتقادات زیادی. “Facebook نباید داور از حقیقت” زوکربرگ گفته فاکس نیوز در یک مارس ،

پست گزارش روز شنبه آمد و به عنوان Facebook FB -8.31% مواجه شده است و رشد کارکنان شورش و تبلیغ تحریم بیش از آن سیاست دست نسبت به اطلاعات غلط و التهابی گفتار.

روز جمعه زوکربرگ اعلام کرد تغییر سیاست در نظر گرفته شده برای کاهش نفرت محتوا و اطلاعات غلط در پلت فرم و گفت: Facebook در حال حاضر بلوک محتوا است که نفرت و یا در نظر گرفته شده تا مانع از روند رای گیری حتی در پست های سیاستمداران است.

هنوز عمده تبلیغ دهنی, انگشت کردن آنها Facebook ads حداقل به طور موقت زیر فشار از #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی آغاز شده توسط حقوق مدنی قرار گرفتند. روز یکشنبه استارباکس Corp. SBUX, -3.08% اعلام کرد که “مکث” همه تبلیغات در رسانه اجتماعی سیستم عامل های زیر شبیه اطلاعیه اخیر توسط شرکت های مانند کوکا کولا شرکت. KO, -3.02% Verizon Communications Inc. VZ -2.06% و Unilever, NV سازمان ملل متحد -0.58% . PepsiCo, Inc. پپ, -1.88% همچنین “بی سر و صدا” پیوست آگهی تحریم فاکس کسب و کار گزارش شده است.

Facebook باعث می شود تقریبا تمام پول خود را در تبلیغات و سهام آن غرق شد و بیش از 8 درصد در روز جمعه به عنوان لیست تحریم رشد داشته است. Facebook سهام هستند تا 5.3% سال تا به امروز نسبت به S&P 500 6.9% کاهش این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *