Facebook, رسانه های اجتماعی تحت فشار بیشتر از مارک های بیش از گفتار نفرت

استارباکس در یکشنبه پیوست drumbeat از برندهای متعهد به جلو و تبلیغات از Facebook و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و یا در نظر گرفتن اقدامات دیگر قرار دادن فشار اقتصادی در این شرکت به آدرس نگرانی در مورد حاوی سخنرانی نفرت.

کافی شاپ های زنجیره ای می پیوندد مارک های بزرگ از جمله Coca-Cola, Unilever, Hershey, هوندا, Eddie Bauer, The North Face, لوی, Ben & jerry’s و Verizon در نظر گرفتن مراحل مختلف.

بسیاری از فعالیت های ناشی از این #StopHateForProfit کمپین که شامل NAACP ضد افترا لیگ, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک.

در حالی که برخی از برندها باید متعهد به توقف تبلیغات در جولای برخی از آنها در نظر گرفتن مراحل اضافی و یا روش های مختلف.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

“ما توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حالی که ما در ادامه بحث های داخلی با رسانه های ما همکاران و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در تلاش برای متوقف کردن گسترش نفرت سخنرانی” استارباکس در بیانیه ای گفت. این شرکت گفت: این بخشی از تحریم.

هرشی گفت: آن را به کاهش هزینه های Facebook و Instagram یک سوم برای بقیه سال. Coca-Cola گفت: این طرح به توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای حداقل 30 روز در حالی که آن را revisits آن تبلیغات سیاست.

Facebook, تبلیغات, تحریم, لیست: شرکت متوقف تبلیغات عبارتند از: Unilever, Coca-Cola, Verizon, Ben & jerry’s

غرور ماه: BMW جشن غرور ماه با نمایش ماشین های پخش و اجرای موسیقی

“ما همچنین انتظار بیشتری پاسخگویی و شفافیت از رسانه های اجتماعی ما شرکای” خوانده شده بیانیه ای از جیمز Quincey رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت کوکا کولا.

پاتاگونیا اری موزیلا و Upwork و حدود 100 شرکت های کوچکتر باید گفت که آنها متعهد به تبلیغات تحریم.

پس از کک پیوست, تحریم رشاد رابینسون رئیس سازمان دفاع از حقوق مدنی, رنگ, تغییر, در توئیتر خود نوشت: “یکی از قابل تشخیص ترین برندهای جهانی در جهان است توقف خود را @Facebook تبلیغات. کک تعهد به #StopHateForProfit همراه با Unilever و Verizon فقط در 24 ساعت گذشته یک علامت هشدار دهنده برای Facebook.”

روز جمعه مارک زوکربرگ مدیر عامل مشخص شده در یک livestream چند مرحله او گفت که این شبکه اجتماعی را پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای مبارزه با سخنرانی نفرت. در میان مراحل برنامه ریزی: هل دادن در برابر رای دهندگان سرکوب تقویت استانداردهای نفرت محتوا در تبلیغات و برچسب زدن به محتوا تلقی ارزش خبری دارند.

Facebook سیاست های اطراف تفرقه پست شده است طلبه پس از پلت فرم سمت چپ منتشر شده یک پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. در این پست مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

زوکربرگ در دفاع از ترک پست دست نخورده و گفت: Facebook باید اجازه می دهد برای به همان اندازه آزادی بیان به عنوان امکان پذیر است. یک پست مشابه منتشر شده به توییتر انجام یک هشدار توییت شد “ستایش خشونت است.”

“من خوشبین هستم که ما می توانیم پیشرفت در بهداشت عمومی و نژادی عدالت در حالی که حفظ ما سنت های دموکراتیک در اطراف آزادی بیان و رای گیری” نوشت زوکربرگ جمعه. “من متعهد به ساخت مطمئن Facebook نیرویی برای خوبی در این سفر است.”

چقدر این کمپین لطمه می زند Facebook بستگی دارد که چگونه بسیاری از شرکت های درگیر.

“اگر ما محدود به 10 تا 15 بزرگ نام تبلیغ که پیوستن به تحریم, و من فکر می کنم آن را بیشتر نمادین و آن را محدود تاثیر در Facebook کسب و کار.” گفت بیرد تحلیلگر Colin Sebastian. “ترس این است که این توپ های برفی به چیزی بسیار بزرگتر است.”

هفته گذشته طی یک سخنرانی در جشنواره کن Lion Live مارک پریچارد ارشد نام تجاری افسر P&> گفت: این شرکت خواهد انجام یک “بررسی جامع” که در آن تبلیغات است. “که در آن استانداردهای مسئولیت و مدنیت برآورده نمی شود ما متوقف خواهد شد هزینه های ما درست مثل ما قبل از انجام,” او گفت:.

در میان مراحل ذکر شده توسط زوکربرگ جمعه: پست ها که به طور معمول نقض سیاست های خود باقی می ماند اما بر روی پلت فرم شامل یک برچسب با اشاره به محتوای به اشتراک گذاری آنها را نقض سیاست های خود را. او همچنین گفت که این شرکت نمی خواهد ارائه هر گونه معافیت به محتوای که تحریک به خشونت و یا سرکوب رای گیری.

“حتی اگر یک سیاستمدار و یا مقام دولتی می گوید که اگر ما تعیین می کند که محتوا ممکن است منجر به خشونت و یا محروم کردن مردم از حق خود برای رای دادن ما را که محتوای پایین,” او گفت:. “به طور مشابه وجود دارد که بدون استثنا برای سیاستمداران در هر یک از سیاست های من اعلام کنم”.

“مردم می تواند موافق یا مخالف در جایی که ما باید رسم خط, اما من امیدوارم که آنها ما را درک فلسفه کلی این است که بهتر است که این بحث را در فضای باز به خصوص زمانی که ریسک بسیار بالا” زوکربرگ گفت: در اوایل این ماه.

این تصمیم باعث اعتراض از هر دو کارمندان فعلی و سابق خواستار اقدام بیشتر. کارکنان چند رفت و در توییتر در اعتراض به این تصمیم در حالی که یک گروه از سابق Facebook کارکنان نوشت یک نامه سرگشاده منتشر شده توسط نیویورک تایمز تماس با شرکت حرکت “بزدلانه.”

زوکربرگ گفت: جمعه Facebook قصد دارد به گسترش آنچه واجد شرایط به عنوان نفرت محتوا در تبلیغات منع “ادعا می کند که مردم از خاص و نژاد و قومیت ، ملیت ، وابستگی مذهبی و کاست و گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا وضعیت مهاجرت یک تهدید فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران است.”

سیاست نیز تمرکز بر تبلیغات هدف قرار دادن مهاجران, پناهندگان و پناهجویان. “ما در حال حاضر محدود کردن انواع خاصی از محتوای تبلیغات است که ما اجازه می دهد در پست به طور منظم, اما ما می خواهیم به انجام بیشتر برای منع این نوع تفرقه و التهاب زبان است که استفاده شده است برای ایجاد اختلاف گفت:” زوکربرگ.

کمک: کلی Tyko.

دنبال برت ملینا در توییتر: @brettmolina23.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de