Facebook کارکنان شلاق را بیش از شرکت را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست

چند Facebook کارکنان را علنا صحبت کردن در برابر راه این شرکت دستگیره پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جمعه, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در دفاع از این شبکه اجتماعی تصمیم به ترک یک پست توسط رئیس جمهور که در آن او هشدار داد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر و برچسب تهمت را صدای جیر جیر به عنوان تخطی از قوانین برابر “ستایش خشونت است.” Facebook چپ رئیس جمهور پست نخورده.

“من کار در Facebook و من افتخار می کنم از اینکه چگونه ما در حال نشان دادن تا” جیسون رده, محصول, مدیریت, مدیر, در توییتر نوشت. “اکثر همکاران من صحبت کردم به احساس به همان شیوه. ما در حال ساخت صدای ما شنیده می شود.”

Jason Stirman که با این نسخهها کار بر روی تحقیق و توسعه در Facebook گفت: این شرکت تصمیم است “قابل قبول نیست.”

“من FB کارمند که کاملا مخالف با علامت تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد تهمت های اخیر پست های که به وضوح تحریک خشونت” Stirman توییتی. “من نه تنها در داخل FB. وجود ندارد و موقعیت های خنثی در نژادپرستی است.”

زوکربرگ آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها: Facebook, مدیر عامل شرکت دست زدن به دفاع از اظهارات در تظاهرات

بیکاری در طول همه گیر: گذاشته و کارگران شروع به سمت hustles کسب و کار سرمایه گذاری برای زنده ماندن

به گفته نیویورک تایمز چندین کارکنان در حال شرکت در یک مجازی اعتصاب در اعتراض به Facebook موضع.

برخی از کارکنان تایید در توییتر آنها را از پیوستن به اعتصاب به گزارش CNBC.

“به عنوان متحدان ما باید در راه ایستاده از خطر نیست پشت” سارا ژانگ گفت.

جمعه زوکربرگ گفت: در Facebok پست است که اگر چه او مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن پست مطالب باید در فضای باز برای کاربران به تصمیم گیری خود را.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن است،”

هفته گذشته توییتر برخورد با تهمت, بیش از توییت ارسال شده از سوی رئیس جمهور در پست الکترونیکی-در برگه های رای. در دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن, توییت, توییتر اضافه پیام “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” لینک به اطلاعات ابراز مخالفت رئیس جمهور ادعا می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توییتر را تهدید به “به شدت تنظیم” سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

زوکربرگ سوال واقع بررسی و گفت: شرکت های خصوصی باید به عنوان یک “داور از حقیقت است.” توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در دفاع از این تصمیم.

“قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت برای خود” دورسی گفت.

دنبال برت ملینا در توییتر: @brettmolina23.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de