فا مرکز: وارن بافت نه از دست خود لمس و برکشایر هاتاوی منتقدان — طبق معمول — در حال کوته بینانه

شما باید کمپرسی برکشایر هاتاوی سهام به دلیل آن را عقب مانده و بازار ؟

حداقل چند دیرین طرفداران رئیس برکشایر وارن بافت ظاهرا فکر می کنم تا به عنوان همکار من MarketWatch نویس Howard طلا. بافت كه حداقل در بخش: بودن بیش از حد دفاعی نشسته بر روی یک شمع زیادی از پول نقد.

واضح است که اعداد به نظر نمی آید خوب برای برکشایر هاتاوی سهام BRK.یک +2.42% BRK.ب +2.09% که تقریبا 25% تا کنون این سال, در مقابل یک 10.9% از دست دادن برای S&P 500 SPX +2.61% . علاوه بر این در سال گذشته سهام نیز عقب مانده S&P 500 با اختلاف قابل توجه: 11.0% به 31.2 درصد بوده است. (این بازده منعکس سرمایه گذاری مجدد سود سهام.)

جزئیات: ورزشها میدارد سهام بد صنعت شرط گسترده منصه — آن را به پایان وارن بافت عصر

به علاوه: وارن بافت را منسوخ نمایش’: یکی دیرین فن است و با توجه به آزادسازی کل سهام برکشایر

من فکر می کنم این منتقدان هستند که ناعادلانه است. نه مشاور و نه حتی کسی که با عنوان یک رکورد به عنوان بافت, باعث می شود پول هر سال کمتر ضربه بازار است. این باور وجود دارد که مانند یک مشاور وجود دارد این است که یک پیروزی امید بر تجربه است. حتی بدتر چنین اعتقاد اغلب منجر سرمایه گذاران قبل از موعد مقرر به خلاص شدن از شر عالی مشاوران به نفع هر کس در حال پخش است یک دست برای لحظه ای.

تا مطمئن شوید که وجود دارد ممکن است به دلایل دیگر علاوه بر این اخیر خود عملکرد به سوال که آیا بافت خود را از دست داده را لمس کنید. اما اگر برکشایر اخیر عملکرد است که چرا شما رد برکشایر هاتاوی سهام شما باید گام به عقب و به بافت نفع شک.

این نتیجه گیری رسیدم پس از تجزیه و تحلیل, بروز بازار-عقب مانده و پول-از دست دادن سال در میان سرمایه گذاری در خبرنامه اوراق بهادار دنبال من Hulbert مالی هضم نظارت بر عملکرد خدمات. حتی در میان کسانی که در خبرنامه که ضرب و شتم در بازار بیش از کل زمان آنها شده اند به دنبال آنها از دست دادن پول یک نفر از هر چهار سال به طور متوسط. و آنها تاخیر یک بازار گسترده صندوق شاخص به طور متوسط یک نفر از هر دو سال.

شانس چه هستند?

به طور خاص, من محاسبه شانس عقب مانده و بازار در هر سال تقویم به 48.3%. و این احتمال در واقع از دست دادن پول در یک سال تقویمی است 24.7%. (نگاه کنید به همراه نمودار.) فراموش نکنید که این شانس برای مشاوران که مورد ضرب و شتم بازار بیش از بلند مدت.

چگونه بافت های اخیر بازده را پشته تا در برابر کسانی که شانس ؟ برکشایر دهکدهای از دست داد پول در هیچ کدام از گذشته 10 سال تقویم برای مثال و عقب مانده S&P 500 از آنها را در شش. در مقایسه با زمانی که به احتمالات که از ظهور بلند مدت بازار-ضرب و شتم مشاوران بافت رکورد به سختی به نظر می رسد پس از افتضاح به عنوان توجیه خلاص شدن از او.

یکی دیگر از راه قرار دادن بافت های اخیر رکورد در چشم انداز است که به بررسی نقش اتفاقی در سال-به-سال باز می گردد. به طور خاص, من انجام شده زیر آزمایش فکری: اگر در هر یک از 10 بعدی تقویم سال برکشایر بازگشت نسبی به بازار (آلفا آن) خواهد بود به طور تصادفی برداشت از سهام واقعی گذشته alphas بیش از گذشته 55 سال ؟ و اگر این آزمایش تکرار شد 10,000 بار ؟

توجه کنید که این شبیه سازی فرض کنیم که برکشایر در عملکرد آینده است فقط به عنوان خوب به عنوان آن را در گذشته بود. حتی پس از یک تعداد انگشت شماری از آنها سهام وقفه و بازار در هشت نفر از 10 سال آینده.

برای مطمئن شود, شانس برکشایر عقب مانده و بازار در 80% بعد از 10 سال تقویم کوچک هستند. اما نکته این است که با توجه به چیزی شوم که شانس محض آنها صفر نیست.

این شبیه سازی که من از نزدیک آینه آنهایی که انجام شده توسط دارتموث استاد کن فرانسه و دانشگاه شیکاگو استاد امور مالی (و برنده جایزه نوبل) Eugene Fama. در یک مطالعه آنها نوشته دو سال پیش در این تحلیلگران مالی, مجله, آنها دریافتند که به دلیل شانس قابل توجهی وجود دارد احتمال که بازار-ضرب و شتم استراتژی خواهد شد با این حال تاخیر به بازار بیش از یک با توجه به 10 سال تقلیل یافته است.

در یک مصاحبه در آن زمان فرانسه به من گفت: “آماری سر و صدا — شانس به عبارت دیگر — این است که همیشه احتمال اول به نظر” در هنگام قضاوت یک مشاور یا استراتژی است که عقب مانده بازار است. متاسفانه, آن است که معمولا آخرین امکان در نظر بگیرید که ما; ما غریزه است بلافاصله به نتیجه گیری کرد که مشاور خود را از دست داده را لمس کنید.

تحمل این را در ذهن به عنوان شما با توجه به چه چیزی برای انجام با خود برکشایر هاتاوی سهام یا هر دیگر مشاور خوب در دراز مدت ثبت شده که عقب مانده بازار شده است. چگونه اعتماد به نفس شما که شانس نیست مقصر ؟

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بخوانید: چرا برکشایر هاتاوی سهام به ندرت مورد این ارزان

بیشتر: وارن بافت است که دست زدن به coronavirus بحران مانند او تسلط رکود بزرگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>