فا مرکز: خودی در این 2 بخش های بازار در حال صرف پول بیشتر برای خرید بیشتر از خود شرکت سهام

شرکت خودی به نظر نمی رسد به خصوص نگران یک خرس در بازار اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. که باید آرامش نیوز در پی جیب هوا بازار سهام ایالات متحده آمار در ژوئن 11. این زمانی است که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +2.14% کاهش یافته و تقریبا 1,900 امتیاز در نگرانی در مورد موج دوم این بیماری همه گیر و فدرال رزرو چشم انداز غم انگیز.

شرکت خودی هستند که یک شرکت افسران و مدیران که احتمالا می دانید بیشتر در مورد شرکت های خود را در’ چشم انداز نسبت به بقیه از ما. آنها ملزم به ارائه گزارش بیشتر یا کمتر بلافاصله به SEC هر زمان که آنها به خرید و یا فروش سهام شرکت و بسیاری در وال استریت قاچ و تاس حاصل داده ها برای یافتن سرنخ هایی در مورد بازار گسترده ای را در جهت به احتمال زیاد.

در یک ستون از یک ماه پیش در مورد خودی ” رفتار من گزارش شده است که خودیها کشیده بود از خود تهاجمی خرید در ماه مارس در نزدیکی خرس در بازار کم است. پس خودی تمایل به contrarians من تا به حال انتظار می رود برای پیدا کردن از مارس را داده که آنها تا به حال به عقب کشیده و حتی بیشتر.

اما آنها نمی. در تعادل خودی عوض شد کمی بیشتر صعودی در روند ارائه پشتیبانی قدرتمند برای بازار گاو نر. مربوط به اطلاعات ارائه شده در جدول زیر. داده بودند به من ارائه توسط نجات Seyhun یک استاد امور مالی در دانشگاه میشیگان و یکی از دانشگاه کارشناسان برجسته در سرمایه گذاری مفاهیم خودی رفتار است.

Seyhun تمرکز تنها در معاملات انجام شده توسط افسران و مدیران نادیده گرفتن کسانی که اعدام دسته سوم از خودی — بزرگ سرمایه گذاران نهادی که خود را بیش از 10 درصد از سهام یک شرکت برجسته است. Seyhun حذف این دسته سوم است چرا که او در بر داشت که کسانی که سهامدار بزرگ نه, به طور متوسط, ضرب و شتم بازار است.

برای محاسبه یک بازار گسترده شاخص Seyhun طول می کشد تمام سهام است که تا به حال خودی معاملات در یک ماه داده شده و محاسبه درصد از آنها را که تا به حال خالص خودی خرید. در ماه مارس این درصد بود در 39.4% — و بالاتر از 10 سال به طور متوسط 27.5%.

به مطمئن شوید که شما می توانید از این نمودار این آخرین خواندن است و به هیچ وجه نزدیک به عنوان بالا به عنوان 61.9% خواندن برای ماه مارس است. که یکی از مهمترین صعودی خوانش از پنج دهه گذشته. اما چیزی که من به خصوص قابل توجه است که پس از حذف در مارس که از مارس سنبله به سمت بالا خودی خرید نسبت پا به بالا و دوباره در مارس — حتی به عنوان بازار سهام شد و بالا رفتن سرسام آور.

چگونه صعودی کنونی سطح ؟ Seyhun ساخته شده یک مدل است که ترجمه 12 ماه در حال حرکت به طور متوسط از خودی خرید نسبت به پیش بینی شاخص S&P 500 SPX +1.96% بازگشت بیش از سال های پس از آن. در حال حاضر Seyhun مدل پیش بینی 15% بازگشت برای بازار ایالات متحده بیش از 12 ماه آینده.

خودی برگزیدهها

یک ماه پیش این بخش است که در آن خودی بودند اکثر صعودی شد انرژی است. پس از آن انرژی انتخاب بخش SPDR ETF XLE, +2.97% دارای رشد شاخص S&P 500.

بخش انرژی همچنان به توان مطلوب توسط خودی ها از شرکت های انرژی. متوسط خودی خرید نسبت برای شرکت در این بخش در حال حاضر 0.68 که نشان می دهد قابل توجه bullishness. این نسبت پایین است فقط کمی از مارس خواندن بود که 0.77.

جالب است که بخش انرژی است که دیگر علاقه ترین در میان خودیها. Financials بخش لبه انرژی برای نقطه بالا با میانگین خودی خرید نسبت 0.71.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر: بازار سهام است ردیابی مهمی الگوی برگشتی است که شما باید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de