توسط والت دیزنی Co. ارزش سهام ؟ بسیاری بر این باورند آن است پس آن را برآورده بسیاری از معیارهای با کیفیت بالا سهام با نسبتا کم ارزش. قبل از همه گیر برای مثال دیزنی به دنبال نسبت P/E در حدود 16— زیر که از S&P 500 SPX +1.68% .

سریع به جلو 12 ماه و “دیزنی مالی و ارزیابی تصویر [خواهد شد] وارونه” با توجه به کاتلین Houssels که تا پایان ماه مارس جهانی بود Chief Investment Officer در AXA روزنبرگ مدیریت سرمایه گذاری. با توجه مفروضات معقول و منطقی در مورد قیمت آن و درآمد Houssels می گوید: این کاملا ممکن است که دیزنی قطع +3.40% به دنبال P/E خواهد بود یک آسمان بالا 110 از یک سال از هم اکنون.

در حالی که شما در نظر آنچه به این معنی خواهد بود که برای رشد و ارزش سرمایه گذاری در نظر Netflix NFLX, -0.22% . با رو به جلو نسبت P/E از 91 قبل از همه گیر آن است که یک کلاسیک رشد سهام. و در عین حال با توجه به Houssels آن را کاملا محتمل است که Netflix را نسبت P/E یک سال از حال حاضر خواهد شد به طور قابل توجهی پایین تر از دیزنی. (نگاه کنید به نمودار زیر است.)

بعلاوه او افزود: Netflix درآمد خواهد شد به احتمال زیاد بیشتر قابل پیش بینی بیش از چند سال آینده از دیزنی. پیش بینی درآمد یک صفت بیشتر در ارتباط با ارزش به جای رشد سرمایه گذاری.

خوش آمدید به درهم و برهم جهانی از همه گیر (و پس از همه گیر) سرمایه گذاری. “سنتی Quant عوامل مانند ارزش, رشد و کیفیت تبدیل خواهد شد و عملا بی معنی به عنوان تاثیر coronavirus بازدید شرکت صورتهای مالی” Houssels استدلال در مقاله اخیر شرکت نوشته شده با استفان Dean, مدیر سابق بازار و استراتژی های سرمایه گذاری در AXA روزنبرگ. تا زمانی که بازار به حالت عادی بازگشت استراتژی است که مکانیکی سرمایه گذاری با توجه به آن عوامل “ممکن است بهتر از کوه در می رم یک سکه و یا داشتن یک blindfolded میمون پرتاب دارت به سهام میدارد.”

در سه ماهه های آینده از آن خواهد شد به خصوص مهم به نگاه پشت ارزیابی استاندارد نسبت

در یک ایمیل Houssels ارائه شده برکشایر هاتاوی BRK.یک +1.73% BRK.ب +1.93% به عنوان یک اضافی نمونه از تحریفات ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر. با وجود 4 میلیارد دلار سود عملیاتی در سه ماهه اول این شرکت گزارش شده نزدیک به 50 میلیارد دلار دست دادن با توجه به تحقق نیافته خسارات وارده توسط آن منابع سهام در بازار فوریه و مارس downdraft.

به عنوان بافت خود تاکید کرد در جلسه سهامداران در اوایل این ماه که تیتر شماره می گوید سرمایه گذاران هیچ چیزی در مورد چگونه برکشایر هاتاوی است که در واقع انجام است. Houssels به شدت موافق و تأکید کرد در مصاحبه ای که در آینده چهارم از آن خواهد شد به خصوص مهم به نگاه پشت ارزیابی استاندارد نسبت به تعیین داده های خام هستند واقعا گفت. این باید ایجاد یک فرصت بزرگ برای ماهر مدیران فعال برای اضافه کردن ارزش از آنجا که معیار آنها در تلاش برای ضرب و شتم مکانیکی هستند و بر اساس آن نسبت.

در حال اجرا از سهام S&P شاخص

Wreaking ویران در سنتی quant سرمایه گذاری است که فقط یکی از جنبهی اثر موج دار شدن از coronavirus در بازار سهام است. دیگر با توجه به Houssels خواهد بود برای کاهش استخر از سهام واجد شرایط را شامل می شود در های مختلف S&P شاخص.

که به دلیل استاندارد & ضعیف است بازار-کلاه حداقل برای گنجاندن در آن S&P MidCap 400 و S&P 600 درپوش کوچک محک. آنها همچنین نیاز دارند که شرکت ها منفی نیست درآمد بیش انتهایی 12 ماه است که سود در سه ماهه اخیر مثبت باشد. همانطور که از اواسط ماه آوریل با توجه به Houssels و 39 درصد از شرکت ها در شاخص S&P MidCap 400 شاخص شدند در بازار به زیر کلاه حداقل و 41 درصد از شرکت ها در شاخص S&P درپوش کوچک 600 شاخص.

هنگامی که شرکت درآمد منعکس کننده تاثیر بیماری همه گیر بسیاری از آنها با شکست مواجه خواهد شد منفی در معیارهای درآمد. یکی از ترسناک نقطه داده در این زمینه می آید از وینسنت Deluard جهانی ماکرو استراتژیست در INTL fcstone: او گزارش می دهد که 40 درصد از کوچک و midcap شرکت ها در شاخص راسل 2000 RUT +3.64% لازم نیست به اندازه کافی نقدی خالص به پوشش حتی یک ماه هزینه.

نه تنها این کاهش تعداد شرکت های واجد شرایط را شامل می شود در S&P شاخص های آن ممکن است منجر به آشکار کاهش در تعداد کل عمومی-شرکت های معامله. که به دلیل Deluard استدلال نقدی-غنی “تکنولوژی mega caps” (مایکروسافت, گوگل, Apple, Facebook, آمازون, Oracle و سیسکو) باید قادر به “سادگی” نام آن قیمت و خرید هر شرکت آنها می خواهم.”

این امر نشان دهنده شتاب “برنده همه” روند من نوشت: حدود دو ماه پیش. در این ستون من اشاره کرد که به طور فزاینده درصد زیادی از سود شرکت حاصل به کوچکتر و کوچکتر گروه از شرکت ها. یک نتیجه انقباض در تعدادی از عموم شرکت های معامله. در حال حاضر برای مثال Wilshire 5000 شاخص شامل کمتر از 4000 در سهام (تنها کمی بیش از نصف آن موجود در اواخر 1990s).

بخوانید: به عنوان S&P 500 موج از ماه مارس پایین فرار سرمایه گذاران محبوب ترین سهام بازار-صندوق—در اینجا چیزی است که یک تحلیلگر می گوید که به معنی

تا کنون S&P 1500 شاخص (همراه با زیر-شاخص — شاخص S&P 500 و S&P درپوش کوچک 600 و S&P MidCap 400) شده است تحت تاثیر این انقباض. اما یکی از عوارض جانبی این بیماری همه گیر کوروناویروس است که حتی این شاخص تحت تاثیر قرار خواهد شد.

خط پایین: یک تخته سنگ بزرگ کاهش یافته و به سرمایه گذاری در جهان است, اقیانوس, و آن را به یک زمان طولانی برای اثر موج دار شدن فرو نشست. یک قاعده سرانگشتی مناسب برای در حال حاضر و به خوبی به آینده است: “هیچ چیز را مسلم” وقتی که می آید به خود را محاکمه و درست ارزیابی معیارهای و شاخص های بازار است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

جزئیات: کارشناس اقتصادی با ضبط تماس رکود است شرط بندی این یکی خواهد بود تا پایان 2020

بیشتر: در اینجا خبر خوب و بد — در مورد بالا رفتن سرسام آور ریسک بازار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de