منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بایدن وسیعتر خود را منجر شود اما تهمت نگه می دارد و لبه در شور و شوق

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سقوط بیشتر پشت دموکرات جو بایدن در مسابقه برای خانه های جدید در ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی می یابد – اما رئیس جمهور حریف واقعی به نظر می رسد خود را.

مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا کنون بزرگترین عامل آتش حمایت بایدن از جمله در میان کسانی که ولرم به presumptive دموکراتیک نامزد.

بایدن در حال حاضر آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 12 درصد و 53%-41% این نظرسنجی در سراسر کشور را نشان می دهد. در سه راه رای گیری آزمون از جمله شخص ثالث خط بایدن منجر جمهوری وقت 46%-37%.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به برگزاری قابل توجهی لبه وقتی که می آید به شور و شوق در میان هواداران خود عامل مهمی در تبدیل کردن رای دهندگان. نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان گفتند: “بسیار هیجان زده” در مورد نامزد خود را تقریبا دو برابر 27 درصد از بایدن حامیان که احساس کردند که راه.

نامزد بحث: بایدن کمپین مرتکب به سه رد تهمت تیم را بیشتر به عنوان ‘انحراف’

“بایدن است که بازگشت به وضعیت موجود اما بهتر است از این جهت ما شده است با عنوان” گفت: James Pehrson 23 ساله و دموکرات از Fairfax, ویرجینیا بود که در میان کسانی که در نظرسنجی.

“من دیوانه مشتاق در مورد بایدن به عنوان یک نامزد او گفت:” اما او به این نتیجه رسیدند که مغلوب ساختن پیشی جستن است “مناسب نیست” برای ریاست جمهوری.

در مقابل هانا Driskill, 32 سوم-معلم کلاس از کابوت آرکانزاس گفت که او “خواهد 110% رای” برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل موضع خود در قانون نظم و رکورد خود در اقتصاد است. “او انجام می شود چیزهای زیادی برای کشور ما” جمهوری خواه گفت: در پی مصاحبه تلفنی.

این نظرسنجی از رای دهندگان خواسته شد به داوطلب یک یا دو کلمه که چرا آنها پشتیبانی می کند نامزد خود را. برای مغلوب ساختن پیشی جستن 20 درصد ذکر اقتصاد یا شغل; 13% گفت که او در حال انجام یک کار خوب در دفتر; 12% گفت: آنها توافق کردند که با او در مورد مسائل. کسانی که به دلایل بالا همه به رئیس جمهور و عملکرد خود را.

برای بایدن 44 درصد گفت: آنها یک رای در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. دوم-رتبه بندی دلیل در 8%: “نیاز به یک تغییر دهید.” کسانی که به دلایل بالا همه به رئیس جمهور ،

توسط باریک 45%-41% کسانی که در نظر سنجی پیش بینی بایدن خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

نظرسنجی از 1000 رای دهندگان ثبت نام گرفته شده توسط تلفن ثابت و تلفن همراه از طریق پنج شنبه شنبه یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

این یافته ها تاکید ضروری برای بایدن به بیان یک دستور کار روشن برای کشور و برای ایجاد شور و شوق در میان کلید های دموکراتیک از جمله افراد جوان است. انتخاب خود را از یک همسر در حال اجرا و عملکرد خود را در پاییز بحث می تواند فرصت هایی را برای انجام این کار است.

در این نظرسنجی رای دهندگان سیاه با احتمال بیشتری نسبت به سفید رای دهندگان می گویند آنها “بسیار هیجان زده” در مورد نامزد خود را 36 درصد در مقایسه با 29 درصد است. در میان رای دهندگان جوان در هر دو طرف فقط 16 درصد از کسانی که زیر 25 و 23 درصد از افراد 25 تا 34 گزارش داد که “بسیار هیجان زده است.” در میان سالمندان این تعداد افزایش یافت و به 50 درصد است.

این یافته ها تا به حال یک هشدار برای شعله ور شدن جمهوری خواهان پایین انتخابات. خواسته در مورد رای خود را برای کنگره در ماه نوامبر 51 درصد از کسانی که در نظر سنجی گفت: آنها تمایل به حمایت ناشناس نامزد حزب دموکرات; فقط 37 درصد گفت: آنها تمایل به حمایت ناشناس خواه.

بایدن میدارد پشتیبانی; تهمت حمایت به سختی budges

بایدن که در ادامه به راه انداختن یک کمپین محدود نگرانی در مورد coronavirus بهبود یافته است جایگاه خود را پس از ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی در بهار. حمایت خود را علامت است تا سه امتیاز را در دو راهی رای گیری آزمون و دو امتیاز در سه راه انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی کرده است به سختی budged پایین یک نقطه از مارس نظرسنجی در سه راه انتخابات و تا یک نقطه در دو راهی رای گیری شواهد بیشتری از سنگ جامد ایستاده در میان پایگاه خود را به او نشان داده است پس از او انتخاب شد و چهار سال پیش.

شما ثبت نام برای رای دادن ؟ بررسی وضعیت خود را

اما مخالفت با رئیس جمهور نیز سخت میان انتقاد خود را از دست زدن به COVID-19 و در واکنش به تظاهرات خواستار عدالت نژادی و تغییرات در پلیس. در حالی که 22 درصد “به شدت” تایید کار رئیس جمهور انجام شده است بیش از دو بار به عنوان بسیاری از 46%, “به شدت” رد. که یک جهش قابل توجهی از زمانی که 37 درصد “به شدت” رد.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

به طور کلی 40 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد 58 درصد مخالف.

در هر دو این بیماری همه گیر و اعتراض های نظرسنجی ها نشان می دهد که رئیس جمهور از گام با این نمایش ها بیشتر از آمریکایی ها است.

“کشور ما هنوز هم مشکل دارد و این مشکلات که مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت در مورد گفت:” یعقوب Walker, 44, یک مدرسه مدیر و مستقل رای دهندگان از Auburn, California. او خم به سمت ایران اما طرح به رای بایدن در ماه نوامبر. “آن انواع مشکلات است که ما نیاز به چهره است که من فکر می کنم بایدن را احتمالا نه کاملا چهره … به مراتب بهتر است.”

در دست زدن به coronavirus کسانی که در نظر سنجی اکثریت گفت: بایدن خواهد انجام یک کار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 57%-33%.

در مورد خواسته های ملی کنوانسیون های سیاسی برگزار می شود در ماه آینده اکثر آمریکایی ها مخالف این تصمیم توسط جمهوری خواهان به مرحله سنتی تجمع در جکسون ویل فلوریدا برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قبول توافق نامزدی با وجود این بیماری همه گیر. که به نام “بی پروا و خطرناک” با 54% از افراد مورد بررسی از جمله بیش از یک سوم جمهوری خواهان.

نیمی از این تعداد 27 درصد دموکرات ها بودند اشتباه در حرکت تا حد زیادی به سمت یک “مجازی” کنوانسیون لنگر در میلواکی گفت: این امر “هزینه آنها یک فرصت برای ایجاد شور و شوق و سازماندهی هواداران است.” یکی در چهار دموکرات نامیده می شود که تصمیم اشتباه است.

بیشتر: DNC اعلام تغییرات گسترده به کنوانسیون

“من نمی مانند توییتر و ماشین آلات’

در دست زدن به روابط آمریکایی ها توسط 2-1, 59%-30% گفت: بایدن خواهد انجام یک کار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور مشخص است معترضان را به خیابان ها توسط Black Lives Matter جنبش به عنوان “اراذل و اوباش” و “آنارشیست” و قول داد که برای سرکوب آنها. اما فقط 38 درصد از افراد مورد بررسی گفت: معترضان “رفتن بیش از حد.” 52% اکثریت به نام تظاهرات “یک پاسخ مناسب به مسائل نژادی در ایالات متحده است.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه فدرال حفاظت از آثار تاریخی و مجسمه ها از خرابکاری

پاتریک Dohogne, 56, اجرایی با یک شرکت ساخت و ساز در هارتلند, ویسکانسین, پشتیبانی از این تظاهرات مسالمت آمیز بوده ولی نگران خشونت های او دیده می شود در برخی از. یک جمهوری خواه او ستایش تهمت رکورد در انتصاب قضات محافظه کار و کاهش مقررات فدرال و مالیات, اما او هنوز هم در بیان برخی از عدم اطمینان در مورد رای خود را در ماه نوامبر. او می خواهم “نوع ترکیبی از هر دو” نامزد, او گفت:.

“من نمی مانند توییتر و ماشین آلات; من هرگز,” Dohogne گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن را تحریک آمیز توییتهایی. “است که بخشی منفی او را من نمی مراقبت های ویژه برای” گرچه او گفت: این نباید تعجب آور است. “او یک شومن-نوع شخص او کلیشه ای نیویورکر نوع صریح و چه نه.”

اگر بایدن برنده او است به احتمال زیاد به “heck از زمان” در تلاش به جلو و کشور با هم Dohogne پیش بینی کرد.

“من فکر می کنم آن را می شود بسیار سخت هر کس انتخاب می شود را امتحان کنید و رسیدن و سعی کنید به ترویج bipartisanship کنید و سعی کنید به ترویج این کشور در آینده را کمی بیشتر به جریان اصلی در وسط. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که نیاز به اتفاق می افتد.”

مسائل بزرگ? بایدن بهتر در دست زدن به 6 از 7 می گویند کسانی که در نظر سنجی

در مورد خواسته هفت عمده مسائل کشور گفت: کسانی که در نظر سنجی دو رقمی که بایدن خواهد انجام یک کار بهتر در دست زدن به شش نفر از آنها: مسابقه روابط COVID-19 همه گیر و مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و امنیت ملی و مقابله با چین است.

آمریکایی ها تقسیم در هفتم مسئله اقتصاد با 47 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد انجام یک کار بهتر 45 درصد گفت: بایدن خواهد بود.

وجود دارد که مشابه تقسیم هنگامی که پرسیده شد که آیا هر نامزد کرده بود نشان داد هفت کلید صفات رهبری است. ویژگی ها: می توانید کارهای انجام شده; در مورد مراقبت از مردم مثل شما صادق و قابل اعتماد; می تواند ملت با هم را به نگه داشتن وعده های خود را; یک چشم انداز برای کشور است و تجربه مناسب به رئیس جمهور شود.

‘قانون و نظم”: مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت یک امتیاز مثبت در فقط یکی از آنها: داشتن “یک چشم انداز برای کشور;” 54%-43% کسانی که مورد بررسی رئيس جمهور گفت: تا به حال نشان داده است که مشخصه. اما آنها به طور مساوی تقسیم بر سر اینکه آیا او می تواند “همه چیز انجام می شود.” توسط دو رقم آنها به او رأی منفی بر دیگر صفات پنج.

تهمت بدترین امتیاز بود که آیا او می تواند “را به ملت با هم.” با 69% -27% کسانی که در نظر سنجی گفت که او تا به حال نشان داده است که مشخصه.

بایدن دریافت یک امتیاز مثبت در تمام هفت مسائل. توسط دو رقمی حاشیه این مطالعه گفت: او می تواند کشور را هم تا به حال یک چشم انداز برای کشور “در مورد مراقبت از مردم شما را دوست دارم” و می توانید چیزهای انجام می شود. با 9 امتیاز به آنها گفت که او را به نگه داشتن وعده های خود را و که او صادق و قابل اعتماد.

متضاد پیام: جو بایدن کمپین توقیف فرصت به کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام

دو سوم از کسانی که مورد مطالعه 67% گفت: بایدن معاون رئيس جمهور سابق بود “تجربه مناسب به رئیس جمهور شود.” فقط 37 درصد گفته اند که از مغلوب ساختن پیشی جستن که البته شده است و رئیس جمهور 3-1/2 سال است.

“من بسیار هیجان زده در مورد (انتخابات) با امید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود و انتخاب مجدد” گفت: Arlynn گارسیا, 71, یک بازنشسته و رای دهندگان مستقل از دریاچه Havasu City, Arizona.

اما او نگرانی وجود دارد “چیزی در هوا” ساخته شده است که زمان نامشخص است.

“همه چیز سیاسی است. شما نمی دانید که آنچه به اعتماد هر بیشتر.” او گفت:. “بنابراین من واقعا عصبی در مورد آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>