هتل ها در سراسر کشور در حال prepping برای مسافران شروع به نشان دادن تا دوباره در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما چگونه می تواند به مهمانان می دانم که آن را امن برای اقامت وجود دارد ؟

آمریکا هتل و مسکن انجمن (AHLA) پرده برداری کرده است آن SafeStay دستورالعمل در دوشنبه تلاش ساخته شده در رابطه با مارک های بزرگ مانند هیلتون ماریوت و بهترین غربی به استاندارد پاکیزگی.

“این واقعا یک تلاش برای اطمینان حاصل کنید که مهم نیست که اگر شما در حال اقامت در تمدید اقامت هتل اقتصاد و یا شما در حال اقامت در بهترین رفت و آمد مکرر لوکس که وجود خواهد داشت حداقل استانداردهای رایج در سراسر صنعت” تراشه راجرز AHLA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز یکشنبه.

این گزارش به تشریح پایه هتل شیوه و روش است (شما می توانید دستورالعمل های کامل در اینجا) به منظور محافظت از کارکنان و مهمانان از جمله اما نه محدود به:

  • دست شستن و ضد عفونی کننده دست استفاده کنید; اسپری زمانی که ممکن است باید در عمده کارکنان و مهمان ورودی و تماس با نقاط (یعنی لابی پذیرش کارمند ورودی و غیره.)
  • قسط علامت یادآوری هر دو کارکنان و مهمانان در مورد چگونه به پوشیدن رسیدگی و دور انداختن ماسک
  • یک تحول قابل توجهی از شیوه های تمیز کردن با مکان هایی مانند هتل و مهمان آسانسور میز جلو چک در ایستگاه های عمومی و حمام و سرویس بهداشتی تمیز اغلب
  • یک درخواست که خانه دار نیست و وارد یک اتاق مهمان در طول اقامت مگر اینکه خواسته به توسط مهمان و یا در غیر این صورت پایبندی به تاسیس پروتکل های ایمنی
  • برای مهمانان: فاصله فیزیکی از حداقل شش فوت از گروه های دیگر از مسافران
  • برای کارکنان: فاصله فیزیکی در اتاق ناهارخوری, آموزش کلاس های درس و بیشتر; میز جلو عوامل باید با استفاده از هر ایستگاه کاری
  • تماس با ما چک در تشویق زمانی که ممکن است

راجرز گفت که انتظار هتل برای رفتن بالا و فراتر از این دستورالعمل است. مارک های چنین به عنوان هایت ماریوت و کوتاه مدت اجاره خدمات Airbnb اعلام کرده اند خاص تمیز کردن استاندارد در هفته های اخیر.

در علاوه بر این به تنظیم استانداردهای صنعت AHLA امیدوار به استفاده از SafeStay به عنوان یک راه برای کار با قانونگذاران محلی به دنبال تنظیم هتل خواص و به عنوان یک خیابان به ایجاد افزایش ایمنی دستورالعمل صدور گواهینامه است که ممکن است وجود داشته باشد به طور دائم.

راجرز فکر می کند آن را خوب به مجموعه ای از جهانی به تصویب رسید و تمیز کردن استاندارد. در حالی که COVID-19 امروز چالش نیست بیش از حد طولانی پیش ما تا به حال سارس و MERS. و آن را محتمل دیگر چالش های بهداشت پدیدار خواهد شد در آینده.

“حقایق به ما بگویید که آن را بیش از احتمال زیاد است که اتفاق می افتد در برخی از نقطه” راجرز گفت. اگر صنعت استاندارد در محل او اضافه آن را در یک موقعیت بسیار بهتر است به مطمئن شوید که هر کس می داند چگونه تمیز کردن یک اتاق هتل است.

می تواند صنعت متقاعد کردن مهمانان این که هتل ها بی خطر است ؟

دراز مدت مشکلی برای این صنعت است که اگر مصرف کنندگان باقی می ماند ترس از سفر است که بخشی از دلیل SafeStay بسیار مهم است. با این استانداردهای جدید “آنها لازم نیست به ترس از سفر به هتل” راجرز گفت.

“هتل باز بودن یا بسته و یا بازگشت به سطح اشغال بیشتر رفتن به وابسته به تقاضای مصرف کننده و بسیار کمتر وابسته لزوما آنچه مقررات دولت هستند,” او اضافه شده است. اگر یک پناهگاه در محل وضعیت اتفاق می افتد دوباره تقریبا صفر اشغال خواهد گشت که به انتظار و قابل درک باشد.

اما اگر مردم در واقع انتخاب کردن برای تعطیلات دوباره ؟ کسب و کار در حال تبدیل شدن راحت تر با ایده ارائه مهمان یک مکان امن در ساحل که در آن آنها می توانند خارج و حفظ اجتماعی فاصله (اگر یک هتل را ارائه می کنند که دولت مجاز است آن) راجرز گفت.

اتاق هتل تقاضا چیدن اما اشغال سطوح پایین باقی می ماند

فشار برای استاندارد می آید به عنوان هتل تقاضا شروع به خزش کمی بیش از چند هفته گذشته است. در حالی که در یک نقطه در حدود 80 درصد از اتاق های هتل ها خالی بودند در ایالات متحده با توجه به داده های شرکت STR اشغال بود در 26 درصد در این هفته از آوریل 19 تا 25. که هنوز هم یک کاهش بیش از 62 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

“تقاضا کرده است کمی در سراسر کشور در طول دو هفته گذشته است که می تواند برخی از امید است که این سطح دیده می شود در اوایل ماه آوریل بودند در واقع پایین – به خصوص با برخی از کشورها در حال حاضر در حال حرکت به سهولت اجتماعی فاصله ارشاد” گفت: Jan Freitag خ ارشد معاونت مسکن بینش, در بیانیه ای.

راجرز گفت که بهترین برآوردها نشان می دهد که تا اواخر تابستان بسیاری اوقات فراغت سفر به عقب خواهد بود به 60 درصد یا 70 درصد از سال گذشته است. مکان هایی مانند فلوریدا و سواحل کالیفرنیا و هاوایی باید شروع به دیدن و نزدیک به اعداد طبیعی تا پایان تابستان. جزیره اوآهو در هاوایی حال کمتر از 10% سطح اشغال با توجه به STR گزارش.

بیش از 40 درصد از تقاضا به دست آوردن چند هفته گذشته از پنج ایالت: کالیفرنیا و تگزاس نیویورک و فلوریدا و گرجستان است. Freitag گفت که به طور کلی “معقول نیست فرض کنیم که بخشی از این افزایش کسب و کار است که از ضروری کارگران بی خانمان مسکن ابتکارات و دولت-قرارداد مهمانان است.”

سفر کسب و کار باعث می شود که بیشترین درآمد را برای این صنعت و کسب و کار به طور معمول کاهش هزینه های سفر, زمانی که به دنبال کاهش هزینه های کلی. راجرز گفت: او نمی پیش بینی کامل سفر کسب و کار می شود تا سال آینده. بخش ترین نگرانی این است که جلسات و کنوانسیون های که ممکن است در نوسان از چیزهایی که تا سال 2021 و یا به عنوان دور به عنوان 2022.

و این بخشی از واقعیت دردناک است که با صنعت به ادعا: “من فکر می کنم این صنعت تلاش خواهد کرد برای پیدا کردن همه انواع از راه هایی برای مطمئن شوید که اتاق پر شده و در برخی از درآمد اما در نهایت بدون برگشت به حالت عادی سفر الگوها و کنفرانس کسب و کار و اوقات فراغت سفر از آن را برای رفتن به یک وضعیت بسیار دشوار است برای صنعت” راجرز گفت.

راجرز قبلا گفته ایالات متحده آمریکا امروز است که نیمی از این هتل ها در ایالات متحده می تواند در میان coronavirus; او می گوید در حال حاضر که بیش از نیمی از ظرفیت هتل دارای توقیف بین بسته شدن کامل برخی از هتل ها و شاید نیم طبقه بسته در هتل است که باقی می ماند باز برای کسب و کار.

اگر جریان درآمد don’t come back شما در حال رفتن به دیدن فردی هتل شروع به بسته شدن پایین به خصوص مستقل هتل ها بدون یک نام تجاری به سقوط دوباره در زمانی که مردم شروع به سفر دوباره راجرز گفت.

چه مارک به صورت جداگانه انجام? هتل های زنجیره ای هستند اعلام جدید تمیز کردن برنامه در میان coronavirus. در اینجا آنچه مانند نگاه کنند.

خارش به بازدید از لاس وگاس دوباره ؟ (بله.): MGM استراحتگاه می گوید این نوار هتل ها را بازگشایی اول

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de