بررسی چرا Gary Sanchez چنین پلاریزه یانکی

قسمت 20 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز.

وجود دارد برخی که نگاه Gary Sanchez و قرض گرفتن از پگی لی آهنگ در سال 1969 “است که همه وجود دارد”?

دیگران را هیپنوتیزم توسط شکارچی راست دست قدرت باور وجود دارد بیشتر به آمده از یک خفاش است که در زمان شبیه مانی رامیرز ، و کسی را دیدم که در آن زندگی می کنند در سال گذشته در سان فرانسیسکو که در آن سانچز خرد شده یک توپ 481 پا به سمت چپ نمی تواند شک قدرت مشروع است.

به طوری که سانچز? و کجا 27 ساله در جا یانکی ها’ ، بدون در نظر گرفتن اگر در بازی وجود دارد یا نه در این COVID-19 مبتلا فصل سانچز خواهد بود داوری واجد شرایط برای دومین بار این آینده offseason هنگامی که او را به 5 میلیون دلار. این بدان معناست که پس از سال 2022 در فصل سانچز خواهد شد واجد شرایط برای رایگان آژانس.

با نزدیک به 1400 لیگ بزرگ در خفاش ها در سه سال به علاوه روشن است سانچز نیست hitter وظیفه او در 53 بازی در سال 2016 — زمانی که او کاهش یافته است jaws با ضربه .299 با 20 homers 42 RBIs و بیمار 1.032 عملیات به پایان دوم در AL Rookie از مسابقه سال. اما چه کسی می تواند باشد ؟

در 317 بازی پس از سال 2016 سانچز ضربه .238 با 85 homers 220 RBIs نوشته شده و یک .815 OPS. است که به طور متوسط 28 homers و 73 RBIs برای سه فصل است که حامل وزن برای یک شکارچی است که همه ستاره دو بار در سه لیگ بزرگ فصل است.

Gary Sanchez
Gary Sanchez, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

در عین حال آنها به اندازه کافی به را تشکیل می دهند برای سانچز دفاع? Aaron Boone معتقد است سانچز می تواند به بهبود خود را بر پایه عادات کار. او بالاتر از متوسط بازوی پرتاب شده است اما خطر بیافتد تا حدودی در زمان نامنظم پا کار می کنند. او خواستار یک بازی جامد اما او توپ-مسدود کردن مهارت های زیر به طور متوسط. دو سال پیش او به رهبری رشته در گذشت توپ با 18 اما برش است که به هفت در سال 2019.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

با استخدام تنر سوانسون که جایگزین جیسون براون به عنوان ابتلا به مربی سانچز صرف کوتاه بهار آموزش کار بر روی گرفتن پایین تر در دولا شدن به بهتر قاب رزین و نگاه بی دست و پا در بهترین حالت در اندازه کوچک نمونه.

و او را محدود به یک بیماری بازگشت و سپس آنفولانزا.

پس از جایگزینی برایان مک کین به عنوان به طور منظم گیر در سال 2017, سانچز شده مجروح لیست حداقل یک بار در هر فصل و دو بار در سال 2018 و 2019. پس از 2018 فصل سانچز به حال عمل جراحی بر روی شانه چپ خود را.

چهار نفر از پنج ایل نانامی به بازی در سه فصل گذشته بوده است کاهش مشکلات بدن. با آستین Romine پشتیبان گیری سانچز یانکی ها بهبود دفاعی اما زمانی که Romine امضا یک سال معامله برای $4.1 میلیون با ببر دسامبر گذشته یانکی ها تبدیل به کایل Higashioka به خود شماره 2 گیر.

Romine پول است که از مرزهای یک پشتیبان ندارد اما تنها دلیل Higashioka, 29, بود و رفتن به اولین روز افتتاحیه لیگ بزرگ فهرستی در مارس 26. او را تحت تاثیر قرار سازمانی تصمیم گیرندگان با دفاع از زمین تماس و اخیر minor league قدرت اعداد. راست دست hitter وظیفه swatted 20 homers در 70 بازی برای سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre سال گذشته است.

با این حال او در ظاهر فقط 56-بازی های لیگ در بخش از سه فصل گذشته. یک .164 به طور متوسط در رشته های اصلی به نظر می رسد نگران کننده اما هفتم-انتخاب دور در سال 2008 پیش نویس دریافت کرده پر از لکه زمان پخش پشت Romine زمانی که سانچز شده است. سانچز سابقه نشان می دهد او نمی خواهد یک فصل کامل بدون مراجعه به IL بنابراین Higashioka تر خواهد شد به طور منظم زمان پخش باید که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>