سابق یانکی ها سری جهانی عنوان برنده GM باب واتسون مرده در 74

سابق یانکی ها بازیکن و مدیر کل باب واتسون درگذشت در سن 74 در هوستون خانه در پنج شنبه شب و پس از یک نبرد طولانی با بیماری های کلیوی با توجه به Astros.

واتسون بود یانکی ها مدیر کل از 1995-1998 یک تصدی که شامل پیشرو افکن به یک سری جهانی عنوان در سال 1996 اولین قهرمانی از سال 1978. او همچنین برای این بمب افکن برای سه فصل از 1980-82.

واتسون برای اولین بار بود baseman و outfielder او در طول 19 سال لیگ حرفه ای آغاز شد که در سال 1969 از جمله اول 14 با آستروس. واتسون که حرفه ای در بیس بال به طول انجامید و بیش از شش دهه نامگذاری شد مدیر کل Astros در سال 1993 تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی به برگزاری عنوان GM در لیگ های بزرگ.

دو بار همه ستاره که در سال 1984 بازنشسته شد نیز ارسال شده جامد توهین آمیز اعداد در طول زندگی حرفه ای او. واتسون که بازی برای بریوز نهایی خود را در سه فصل یک حرفه ای .295 hitter وظیفه با 184 homers و 989 RBIs. او همچنین سوء استفاده از 1,826 بازدید.

Bob Watson with George Steinberenner in 1997
باب واتسون با جورج Steinberenner در سال 1997n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“این یک روز بسیار غم انگیز برای Astros و برای همه بیس بال آستروس در بیانیه ای گفت. “باب واتسون لذت بردم منحصر به فرد و قابل توجه حرفه ای در لیگ اصلی بیس بال است که شش دهه به طول انجامید و رسیدن به موفقیت در بسیاری از سطوح مختلف از جمله به عنوان یک بازیکن و مربی و مدیر و MLB اجرایی است.”

واتسون بعد از آن کار می کرد برای لیگ اصلی بیس بال به عنوان معاون رئیس جمهور در نظارت بر نظم و انضباط و قوانین و در میدان عملیات قبل از بازنشستگی در سال 2010.

او جان سالم به در برد با همسرش کارول دختر خود را کلی و پسرش, کیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>