سابق یانکی مایک استانتون: جرم خواهد رنج می برند MLB کوتاه فصل

تمام اثبات نیاز به توافق با سابق یانکی ها مسکن مایک استانتون چشم انداز برای MLB را کوتاه فصل تقویت شد شنبه.

این زمانی است که Gerrit کول و آدم Ottavino خود ادامه استادیوم یانکی اغل گاو یا حشم جلسات پیش از چهار بهار “آموزش” گزارش تاریخ برای بازیکنان است. دو روز تست خواهد شد و پس از یانکی ها’ اولین تمرین در ورزشگاه در روز جمعه.

“من فکر می کنم این یک فرصت به کم خونی ادبانه” استانتون گفت: پست در روز شنبه از تگزاس خانه. “به این دلیل که hitters نمی خواهید به زندگی می کنند بازی تکرار آنها را در به طور منظم بهار آموزش.”

کول و Ottavino نیست به تنهایی پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات همیشه از coronavirus تعطیل بهار اردوگاه های آموزشی در مارس 12. زاک Britton and James Paxton ادامه به پرتاب در تگزاس و ویسکانسین بود و اردن مونتگمری همین در کارولینای جنوبی است.

استانتون دو جانبه طرح به کوزه و hitters آماده در همان زمان.

Mike Stanton was one of the key relievers during the Yankees' last dynasty.
مایک استانتون یکی از کلید ضد طول یانکی’ آخرین سلسله.Anthony J. باعث تخریب جهانی

“من می خواهم تمام کوزه به پرتاب زنده پنبه حلاجی تمرین 40 رزین. من نمی خواهم بازی شدت اما کوزه پرتاب است که بسیاری از رزین در bullpens,” استانتون گفت. “Hitters باید زنده پنبه حلاجی تمرین از روز 1. من می خواهم از hitters به دیدن آنجا زندگی می کنند BP به عنوان امکان پذیر است.”

استانتون یک یانکی ها مسکن از سال 1997 تا 2002 و دوباره در سال 2005 معتقد است امروز کوزه’ عادات در طول خرابی مثل این سه به علاوه سه ماه وقفه نباید محدود کردن تعداد زمین پرتاب در اوایل بازی.

“این یک نسل مختلف و طرز فکر های مختلف گفت:” 53 ساله استانتون که تن به تن در لیگ های بزرگ برای 19 سال با بریوز, Yankees, Red Sox متس اتباع غول و رنجرز. “در برخی از ظرفیت آنها پرتاب شده است.”

استانتون نشان می دهد نه مسمومیت و هر چیزی را در هفته اول بهار آموزش 2 برای جلوگیری از صدمات. اما پس از آن تمرکز باید بر روی ساختمان استقامت و تعداد زمین.

“10 روز گذشته قطع آن سست است. من فکر می کنم یک نویسنده باید قادر به پرتاب 90 [زمین],” استانتون گفت.

چگونه مت بلیک یانکی ها’ سال اول تبادل مربی و نقشه های خود را استارت حجم کار بین جمعه و اولین بازی باید COVID-19 همه گیر اجازه می دهد آن را در 23 ژوئیه در برابر دفاع از قهرمان جهان اتباع در واشنگتن جالب خواهد بود و به احتمال زیاد محتاط.

کول که آغاز شده و روز باز در برابر آرام در بالتیمور و Aaron Boone را انتخاب واضح در مقابل اتباع انداخت 55 رزین در چهارم بهار آموزش شروع به در مارس 10. با دو بهار, گردش باقی مانده کول که به احتمال زیاد پیاده به تعداد زمین در 15 یا بیشتر اما بسیاری از تبادل مربیان کوتاه از یک نویسنده در تعداد زمین در فینال تفرج.

اما برای اولین بار می آید چیزی بیس بال است هرگز قبل از دیده می شود: آزمایش های گسترده ای برای یک ویروس است.

یانکی بازیکنان و اعضای کادر را از طریق دو روز دقیق غربالگری و آزمایش پزشکی قبل از ورود به ورزشگاه در روز دوشنبه و سه شنبه.

تیم باید تا 4 بعد از ظهر یکشنبه به ارسال 60-man فهرست. به احتمال زیاد شامل بالا تبادل چشم انداز کلارک اشمیت و Deivi گارسیا که در 40-مرد roster. بدون جزئی بازی های لیگ, آن است که یک فرصت برای ارائه یک برنامه ساخت یافته و یک شانس را به بخشی از یک تاکسی تیم ملی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>